Зупка_цем• 21 сентября 2024
Хлопець 17 років, нічні перекуси
Вже рік як почав займатися спортом, і разом з цим почалися нічні дожори, інакше не назвеш. Встає вночі по 2 рази поїсти. Я не вважаю це нормальним.
За день може зʼїсти цілу курячу грудку, десь півкіло вареного рису, 2-3 актімелі, пачку вафлів або плитку шоколаду, щодня салат- 2 червоних болгарських перці, капуста. Фрукти сезонні, багато. За вийнятком винограду. Яйця, 2-5 на день. Літр молока 1%.
Це приблизно 1 день. Вночі носить собі молоко з печивом, фрукти. Не залежно, на скільки ситно поїв перед сном.
На вигляд худорлявий, ріст 186, вага 85кг.
Чим мені його нагодувати, щоб спав?
ФФФФристайла• 21 сентября 2024
Ответ дляПідмітайло
Глистов поганяйте. Я серьезно.
и как вас выгнать?
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляПідмітайло
Глистов поганяйте. Я серьезно.
Хіба не навпаки, гельмінти то відсутність апетиту?
Майор Медуза• 21 сентября 2024
Он не спит до двух или просыпается от голода? Если я правильно поняла и он просыпается, значит реально голоден. Пусть ест.
Моя вон жрет ночами потому, что не спит. На утро половины холодильника нет.
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Отстаньте от него,займитесь лучше чем-то полезным .
Так не висипається ж, ходить вночі. Потім спить на парах
Підмітайло• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Разные по разному проявляются.
Підмітайло• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Сахар давно проверяли? Может из за него такое быть.
Где тут 0?• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
В телефоне он полночи сидит,оттого и не высыпается.
Підмітайло• 21 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
и как вас выгнать?
Сначала идите вы, а я следом за вами пойду.
Ждун с Нибиру• 21 сентября 2024
Мамо, йому 17 років. Він вас будить вночі, щоб його годувати? Ні, то відчепіттся від нього
Доктор Варвар• 21 сентября 2024
В мене двоє займаються спортом, 17 і 21 рік, 70 і 98 кг (обидва високі, десь 188 і 192 см). Думала, що мої багато їдять, але ні, Ваш більше. Мої ще й каші, супи люблять, салати, а не сам з´їв два червоних перці.
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляМайор Медуза
Прокидається від голоду. Хай би ів собі, але ж вранці важко встати бо ніч не спав. І потім як варена курка цілий день бо не виспався.
Майор Медуза• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Попробуйте обратиться к специалисту, который подберет питание на день, чтоб хватало всего необходимого. Тогда ночью уже будут явно лишние перекусы, и можно пить воду. Прям проснулся от голода, бахнул стакан и снова спать.
Нашли в капусте• 21 сентября 2024
Варіть каші, він масу набирає?так хай вивчає , що потрібно їсти
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляПідмітайло
Цукор в нормі. Здали аналізи, виявили нестачу білка і віт В12. Гемоглобін низький, прописали залізо і вітаміни. Я додаю більше мʼяса в меню, але він не любить червоне йому давай курку,
ВыФсеВрете• 21 сентября 2024
З того, що бачу, їсть він нормально, не аж багато. Інша справа, чому вночі? Ну, вафлі - дивна їжа, крім цукру, маргарину й білого борошна, що там ще? Користі нуль
Певно, добирає калораж. Бо в одній курячій грудці не бачу аж так багато. Рис білий? Там теж швидкі цукор. І все
Може, перейти таки на нормальні цільні каші - гречка, вівсяна крупа (не швидкого приготування), рис нешліфований? Навіть печиво з цільнозернового борошна довше тримає ситість
Менее Более• 21 сентября 2024
1 куриная грудка из белка на день? У меня 56 кг и я не растущий организм, для меня это мало , а тут парень 85 кг.
ВыФсеВрете• 21 сентября 2024
Ответ длянаКоблучках
Дивно. Вага не як у худорлявого...
На м´язи нормальна вага
ВыФсеВрете• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
То з курки залізо не підняти. Таки гречка й вівсянка, а ще червоне м´ясо, печінка та субпродукти і де морська риба?
Раціон трохи дивний реально
Зупка_цем
• 21 сентября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Так, сидить. Але я сама пізно лягаю, то бачу що в 12 десь він вже не в телефоні, бо двері до себе не закриває я можу прошпіонити чи спить.
И_В_офигительных_штанах• 21 сентября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Не пишите ерунды вы лучше. Это ненормально ночью вставать жрать и еще 2 раза. Одно дело сидишь полуночничаешь, в игры шаришься и идешь за вкусненьким, другое дело зубы почистить лечь спать и посреди ночи вставать, да еще 2 раза.
ВыФсеВрете• 21 сентября 2024
Ответ дляМенее Более
Ну, там ще яйця, бо з 1% молока теж у білок не вірю. Раціон справді незбалансований, таке шось
Госпожа Белладонна• 21 сентября 2024
Ответ дляЗупка_цем
Мамо, хватит еду считать. Ппц, сколько перцев на салат ушло ...
Менее Более• 21 сентября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Поэтому он и голодный, что в спорт пошёл, мышцы качает, а белка ноль.
Ответ дляЗупка_цем
На жкт обследовали? Нет проблем с желудком, это может быть и не голод. Либо надо увеличивать калорийность блюд днем. Что за спорт, не употребляет случайно никаких препаратов у вас за спиной?