Квітка Миру• Изменено 21 сентября 2024

Уреаплазма

У мч виявили уреаплазму , він її пролікував тепер немає. В нього були проблеми з простатою. А я не лікувалась. Ніяких відчуттів в мене немає, кажуть що це умовно патогенна флора. Як ви думаєте лікувати її чи ні? Секс з презервативом тепер.
Це йти до уролога? Чи до якого лікаря?
Зам. зав. Анонима• 21 сентября 2024
А вона у вас є? По аналізу?

автор Квітка Миру • 21 сентября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А вона у вас є? По аналізу?
Не здавала я аналіз.
В нього була, зараз - немає
Зам. зав. Анонима• 21 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Не здавала я аналіз.
В нього була, зараз - немає
То в вас її може не бути. Йдете до гінеколога, робите урогенітальний мазок на зппп.
автор Квітка Миру • 21 сентября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Звичайний мазок робила в гінеколога . Там немає в списку уреаплазми
автор Квітка Миру • 21 сентября 2024
Виходить, що беруть мазок на такі показники і все
Фісташкова кава• 21 сентября 2024
сдавать надо было все
Зам. зав. Анонима• 21 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Беруть мазок на ПЦР.
Техпаспорт на медузу• 21 сентября 2024
Не надо вам лечиться.
автор Квітка Миру • 21 сентября 2024
Ответ дляФісташкова кава
сдавать надо было все
Він здавав на все. Це його останній аналіз. Була до цього тільки уреаплазма
Лікар йому сказав, що у жінок майже у всіх це є. І це не треба лікувати. Але тепер питання як жити далі , якщо йому ця уреаплазма відображається на здоровʼї

Фісташкова кава• 21 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
если у него она была, значит и у вас есть, и вы снова его заразите
Зашла на 5минут• 21 сентября 2024
Уреаплазма бывает двух видов, сдавать надо на оба, с определением количества и антибиотикограммой.

Я пропила 4 разных курса антибиотиков и забила на нее. Есть и есть.

Многие гинекологи считают, что она у всех есть.
автор Квітка Миру • 21 сентября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут

Я скидывала анализ, у него ее нет. Но его врач сказал, что действительно она есть у всех женщин. Лечение всего этого счастья и последствий обошлось в 40к
Теперь хоть сексом не занимайся(