Мальовнича даль• 21 сентября 2024

Замотивируйте меня на похудение!

Може ще третю?• 21 сентября 2024
Товста кобила
Кручу хвости• 21 сентября 2024
Нічого не поможе. Поки самі не захочете.
Милота• 21 сентября 2024
Ви тільки можете самі себе замотивувати.
вре_Динка• 21 сентября 2024
Нажаль, ніхто крім вас самої не зможе вас замотивувати(
Або хвороба «допоможе»
Кручу хвости• 21 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Товста кобила
І зараз автор така ’бан за образу’
Не цілуюсь з бодуна• 21 сентября 2024
вам и так хорошо!
Не гоню• 21 сентября 2024
Нам це нашо? Всерівно будете продовжувати жерти, вам і так нормально
Глаголиця• 21 сентября 2024
автор, я з вами, теж потрібно схуднути, все ніяк не налаштуюсь.
Перша леді колгоспу• 21 сентября 2024
Нет никакой мотивации , вы просто берёте и делаете и даже через не хочу , по другому не работает
Може ще третю?• 21 сентября 2024
Ответ дляКручу хвости
І зараз автор така ’бан за образу’
Буде прикро. Але мене б змотивуввло таке))

Автор не баньте пліз
Ряженка• 21 сентября 2024
Пошкодуйте чоловіка. Лягати в ліжко з поросятиною не дуже приємно
Лина-7139• 21 сентября 2024
Красоткой станете,как утонченная фея👻
вре_Динка• 21 сентября 2024
А я б компанію дійти до залу хотіла знайти.
А то останні пару років тільки повертаюсь і закидаю(
Доктор Хаос• 21 сентября 2024
А ведь ей 75)
Шальная коклетка• 21 сентября 2024
Ответ дляРяженка
А може чоловік таких любить. Мій любив пишних
Секретница• 21 сентября 2024
Не худніть ні в якому разі! Чим більше товстих, тим більший попит на струнких)))
Кручу хвости• 21 сентября 2024
Ви ще просто не дозріли ментально до цього, тому і не худнете. В мене подруга така ж була, постійно шукала причини, чому їй не виходить. Поки одного разу її не взяли на рейс, бо не змогла застібнути ремені безпеки в літаку. Схудла на 40кг
Фантазерша• 21 сентября 2024
Да нет никакой мотивации
Вам нравиться жить с этим весом, по этому вы с ним и живете . Кому не нравится , давно уже все изменил .
Фантазерша• 21 сентября 2024
Ответ дляКручу хвости
😂так и работают, когда человек хочет сам
Аnnеt• 21 сентября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
вам и так хорошо!
зато тепло. животик коленки греет, а сисечки животик.
Замріяна• 21 сентября 2024
нєнєне, не худніть! ви ж фон для худих. От як концепт ’ дві подружки: негарна та красотка’
Кастрюлька• 21 сентября 2024
обновляю гардероб на потолстевшую попу, денег вагон нужно, чтобы выглядеть прилично
стала на весы, обомлела, рот после 18.00 га замок, на булки в магазине даже не смотрю, за неделю минус 2 кг
Love_Love_Love_• 21 сентября 2024
Одного разу я розробляла товстеньку домашню курку, я розрізала її,а в неї всі внутрішні органи запливші жиром, це була жалюгідна картина , у вас так само
Котики-муркотики• 21 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Товста кобила
ой ,
все хочу соседке сказать,
никак не решаюсь...
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляРяженка
Я булкой поперхнулась. Та ну вас
Аноним Советчик• 21 сентября 2024
А воно вам надо? Все одно потовстієте. Худати то тимчасово.
Кредитная• 21 сентября 2024
У нас пропав секс з чоловіком, просто не вставав у нього. А мені без сексу дах зносить. Ходили обоє злі і незадоволені. Потім зізнався, що така ж ситуація була з колишньою і вони розійшлися. Довелося брати себе в руки - зал тричі на тиждень, харчування 2 рази на день і майже не вживаю цукор та мучні продукти.
Ряженка• 21 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Я булкой поперхнулась. Та ну вас
бачите, їсти булку небезпечно для життя. Можна поперхнутися
Ух яка ж Я• 21 сентября 2024
Ответ дляКредитная
Он хоть оплачивает все это?
Молчалка• 21 сентября 2024
зачем? вы 30, 40 или 50 лет так уже прожили и мир не перевернулся) живите себе так и дальше)