Угги в горошек• 22 сентября 2024
Дівчата, порадьте додаток для підрахунку калорій - хороший і безкоштовний)
Барбітта• 22 сентября 2024
Таблиця калорійності, такий зелений значок. Я схудла, а за мною й чоловік аж на 20 кг. Дуже класна штука, допомагає зрозуміти, що насправді ти їси ох як багато
Угги в горошек
• 22 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
Вона здається платна, чи я помиляюсь?
Барбітта• 22 сентября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Вона здається платна, чи я помиляюсь?
Безкоштовна. Платні додаткові функції, типу розрахунок солі, волокон