Щедрик• 22 сентября 2024

Ювелирка дорожает с 01.10 или нет?

Приняли увеличение налогов или нет?
Есть у меня одна хотелка: думаю сейчас брать или ещё подождёт?
МУСЯкомарова• 22 сентября 2024
послушаю
хочу серьги продать
Бачу_майбутнє• 22 сентября 2024
И я хочу купить. А почему должна дорожать?
автор Щедрик • 22 сентября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Слышала краем уха, что то ли акциз хотели поднять, то ли налог для ювелирки. В законопроекте новом налоговом дорожно было быть.
Успокойся_Успокойся• 22 сентября 2024
Ювелирка никогда не дешевеет. Берите сразу
В гости звали?• 22 сентября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Переглянула і щось не бачу анонсованого обкладення додатковими податками (ВЗ)
- ювелірки
- сотового зв´язку
- продажу нових авто
є тільки підняття ВЗ для громадян та ФОПів.
Виходить всі інші ’відстояли’ свій бізнес.
https://tsn.ua/groshi/pidvischennya-podatkiv-v-ukr...
Экспертиза• 22 сентября 2024
Я добавила себе в закладки то что хочу, и закладку всегда подписываю ценой, захожу переодически смотреть, и все время цена выше и выше, хотя уже со скидкой указано
ТриАна• 22 сентября 2024
На цьому тижні ходила по ювелірних крамницях, всі продавці як один говорили прийняли закон буде подорожчання і тд як мантру повторювали слово в слово)
В гости звали?• 22 сентября 2024
Було спочатку на розгляді таке (окрім підняття для фіз/осіб), але судячи з уцсього не прийняли.

Запровадження військового збору на окремі операції:
пропонується встановити військовий збір у розмірі 5% від вартості банківських металів при покупці у банків.
Також - військовий збір у розмірі 5% від доходу з продажу одного об´єкта нерухомості.
Оператори мобільного зв´язку повинні будуть сплачувати військовий збір у розмірі 5% від вартості послуг мобільного зв´язку.
Під час першої реєстрації легкових автомобілів пропонують стягувати військовий збір у розмірі 15% від вартості авто (крім випадків забезпечення легковими автомобілями осіб з інвалідністю згідно із законодавством).
Крім того, підприємства, установи, організації та фізичні особи-підприємці, які реалізують ювелірні вироби, будуть сплачувати військовий збір у розмірі 30% від вартості реалізованих ювелірних виробів.

Оподаткування імпортним ПДВ товарів, вартість яких не перевищує 150 євро. При цьому не будуть оподатковуватися імпортні товари, сумарна вартість яких не перевищує 45 євро, для одного одержувача - фізичної особи.
Ну шо не так?• 22 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
Тоже слышала
В гости звали?• 22 сентября 2024
Ответ дляТриАна
Брехуни, не прийняли це підвищення аби тільки підняти і розказати громадянам чергову ’лапшу’.

Ото все, що вище перелічене - не прийняли. ну ви розумієте, там є ’жирні власники’ і вони своє відстояли.
ТриАна• 22 сентября 2024
Ответ дляВ гости звали?

От бачите не було мені чим їм перечити бо не в курсі була
А так гилять ціни і беріть зараз а то потім…