Antiprom• 22 сентября 2024

План Б якщо не спрацює план А якщо США відмовлять

Ваші думки стосовно Плану Б які у вас передчуття?
https://tsn.ua/politika/plan-peremogi-zelenskogo-s...

Зеленський зауважив, що "План Перемоги" розроблено насамперед з урахуванням підтримки Байдена.

"Якщо він не хоче його підтримувати, я не можу його змусити. Якщо ж він відмовиться - що ж, тоді нам доведеться продовжувати жити в межах плану Б. І це сумно... Це жахлива думка. Це означатиме, що Байден не хоче закінчувати війну таким чином, щоб позбавити Росію перемоги. І в підсумку ми отримаємо дуже довгу війну - неможливу, виснажливу ситуацію, у якій загине величезна кількість людей", - зазначив Зеленський.

Водночас він підкреслив, що в такій ситуації не звинувачуватиме Байдена ні в чому, оскільки визнає його величезну заслугу в підтримці України.
Результат:
вже голосів: 284
123 (43.31%) 25 р нас змусять домовлятися
96 (33.8%) ваш варіант
65 (22.89%) виснажлива війна, Зе наш царь
Мама Никитки-2• 23 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
Военные аналитики . Об этом много говорят. Особенно после напряга с Тайванем .
І саме тому, Китай спокійно дивиться, як кацапів, майбутніх воїнів за Китай, знищують В Україні?
Мама Никитки-2• 23 сентября 2024
Ответ дляPeres Lal
О защите от ракет (т.е. о поддержке союзников) я вам скажу так: Тайвань, имея площадь размером с днепропетровскую область, прикрывают 72 комплекса Пэтриота, а всю Украину - менее 10.
Цікаво, де вони там всі поміщаються. Якщо порахувати всі установки, що входять до 1 комплексу, а це від 4 до 8 окремих пускових ( візьмемо середнє значення -6) і радарний комплекс. То на території 400х140 км треба непомітно розмістити 500 з гаком установок з обслуговуючим персонало.
Як ви це собі уявляєте?
MALINA_M• 23 сентября 2024
Ответ дляМанула
План ’А’? Чергові фантазії Зеленого ...
Тим часом, ще один обласний центр в зоні досяжності КАБів... Запоріжжя

’
Так, в центр міста тварюки дістали. І так пізно. Люди всі вдома, бо завтра робочий день. Ці їх бомби вже мають більшу відстань польоту. Там багато лиха наробили. Щодня вони обстрілюють передмістя, стирають його з лиця землі, а зараз і вже в місто дістають саме😭
Iryna -0b19• 23 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
я не розумію як може адекватна та вмєняєма людина яку ще в 2022 році називали лідОРом демократичного світу говорити що загине ще багато людей якщо не дадуть що він хоче Чим він відрізняється від путіна я ВЖЕ не розумію?
Чим більшу територію окупували росія,тим більше людей загине.Що в цьому незрозумілого?
100 років тому УНР не змогла дати гідну відсіч російським окупантам,бо всі ’ втомились від війни’, а потім ці росіяни тільки в 3х голодоморах вбили 10млн українців.
Хочете повторення історії?
Iryna -0b19• 23 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Совсем не понятно. Если посмотреть по карте, то рашисты все продвигаются и продвигаются. До чего мы так довоюемся?
У вас є дієвий план,як їх зупинити?
Iryna -0b19• 23 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
вже стільки загинуло, ше скільки має. Треба той брєд зупиняти
Напишіть своєму хйлу,щоб зупинив
Iryna -0b19• 23 сентября 2024
Ответ для_ЯгодаМалина_
Ради Украины??? У нас каждый день забирают территории,смотрите карты. Каждый день гибнут люди,в нашем городе похороны ежедневно! У нас уже смертность на первом месте в мире,а рождаемость на последнем.
У вас це де?
Iryna -0b19• 23 сентября 2024
Ответ дляПавела
Вже з його слів випливає, що він сам думає, що війна буде довгою і ніяких мирних планів не буде. На жаль.
А такі,як ви,вже б побігли здавати Херсон і Запоріжжя хйлу
Iryna -0b19• 23 сентября 2024
Ответ дляGIJane
Ви так замучали зі своими: ’злізуть з кормушки’, ’це їм вигідно’, у них достатньо було і так капіталу, щоб з дітьми собі безтурботно жити десь закордоном, але замість цього розрулюють цей геморой з війною. Якби Зеленському так класно жилось, він би не виглядав років на 10 старше.

Але ж методички самі себе не напишуть
Iryna -0b19• 23 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Выглядит он...а люди теряют близких, люди теряют ноги, люди становятся бездомными на старости лет.
А нужно было всего то капитулировать 24.02.22 и выполнить все условия хйла,да?
Iryna -0b19• 23 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
Прсмотрите прямую печь Нуланд, о переговорах 2022 года . Эти условия не изменились . Всё, что захвачено остаётся русне, мы сокращаем армию численно и так же сокращаем вооружение до смехотворных цифр . В случае повторного нападения с таким колличеством техники и людей как прописывает в условиях
русня ’ Киев за три дня’ легко . В то же время никаких гарантий о не нападении от кремля мы не получаем .
Эти условия озвучивали не единожды и не только Нуланд .
Только ж безмозглые продолжают втирать дичь про ’ отказ от переговоров’
Дана-Нирвана• 23 сентября 2024
Ответ дляMary8478580
И не давать за границу выезжать тем кто вплоть до капитуляции. А то готовы на всё чтоб выехать, наивные
Слушайте, ну пока только в Северной Корее гражданам запрещено покидать родину. Да и то, все равно бегут в Южную полями-лесами от отчаяния, хотя в этом случае под пресс попадают все их оставшиеся в стране родственники. Неужели вас привлекает такая политика государства?
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
’по -быстрому ’?
Війна у нас з 2014 .
Думайте що пишете .
от тільки чесно який би відсоток українців хотів бі що повернулись ТІ ВОЄННІ часи 2015-2019? і не треба писати що мене не стосувалось тому для мене то не війна, так не стосувалось, в ті воєнні часи моя країна не була зруйнованною і люди не втрачали кожен дені житло та життя, ми не сиділи в мороз та спеку без світла та води
вибрали б досвідченного політика в 2019 то можливо реально дипломатично з могли б колись Донбас повернути
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Хочете повторення історії?
що пропонуєте? зброї нам партнери не дають грошей також, що робитимемо?
Иошши• 23 сентября 2024
Будет хорошо, если разрешат договориться и рф согласиться, они могут и не захотеть
Иошши• 23 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Нормальные были условия, больше таких не будет
Фрау Донна Роза• 23 сентября 2024
Ответ длязавитушка
Логічно. Але як бачимо не рішається дипломатично. Шо далі?
значит нужен тот, кто сможет решить дипломатически, а не циркачи, которые только планы о мире транслируют, но делают ровно наоборот
Фрау Донна Роза• 23 сентября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Мы же не знаем почему не решается. Мы не знаем какие переговоры велись и ведутся, какие условия выдвигаются.
Если наш выходит и говорит ’рашисты - сдавайтесь, отдайте крым-наш и предстаньте перед трибуналом’, то логично, что на такие условия они не пойдут.
они такие - ой, спасибо, что предложили, вот вам Крым, а мы пошли под трибунал
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
тільки безмозглі вважають світові змі та європейських політиків безмозглими
Павела• 23 сентября 2024
Ответ дляshtasja13@
Легко й просто так ’пасталакати’, коли у вас в окупації - нікого немає. А коли 11 років ти - відділений і відкраяний, бо там - окупанти, а рідні - затялися, бо це - НАША ЗЕМЛЯ? Тоді що?!? Я можу й власною кров´ю кордони 1991-го скропити. Але я буду за них битися до Переможного виграшу УКРАЇНИ!!!
Ми не відвоюємо ні Луганськ, ні Донецьк. Скільки сотень тисяч життів ви готові покласти через те, що ваші родичі ’затялися’? Своїм життям можете розпоряджатись, як хочете. Інша мають право на життя, а не примусовий вилов на смерть чи каліцтво.
Iryna -0b19• 23 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
І вам вже писали вище,що вони говорили про умови,так званих,’ переговорів’:

Всё, что захвачено остаётся русне, мы сокращаем армию численно и так же сокращаем вооружение до смехотворных цифр . В случае повторного нападения с таким колличеством техники и людей как прописывает в условиях
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19

китай озвучив інші але ви праві ми ж виграємо тому можемо повоювати нам же нічого втрачати
Iryna -0b19• 27 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
А ще Китай озвучив,що не допомагає рф в війні.Віримо?
автор Antiprom • 27 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
У нас на фронті катастрофічна не вистачає людей, говорять що СЗЧ має дуже великі масштаби, тому сподіваюсь що ви готові довести свою войовничість в реалі. А не тільки на форумах розмахувати шашкою?
автор Antiprom • 27 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
А ще мені цікаво почути, ви ту пишите що чим більше втратимо терит більше загине українців..мені дуже цікаво почути від вас правду, чи ваші чоловіки на реальній війні? Саме на 0,? Не в штабі, не в тцк а на реальній війні..
Чи розумієте ви скільки сотень тисяч українців були вже вбиті в цій війні? І си вартувало воно того..чим наше становище зараз краще ніж було в березні 2022 коли гундосий покинув мирні перемовини.
Iryna -0b19• 27 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
То що там про Китай? Злилася?
Iryna -0b19• 27 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Я розумію, що якщо росія отримає контроль над тими територіями,які хоче,то будуть вбиті мільйони.
І та кількість загиблих,яка є зараз,буде мізкром порівняно з тим,що українців очікує під рашистською владою.
Iryna -0b19• 27 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Зараз ми контролюємо Херсон і Харківську обл,а в 2022 ні.Чи ви ’ не в курсі ’,що хйло ваш втратив за друге півріччя 2022 року?
автор Antiprom • 29 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Удалено администрацией...
Iryna -0b19• 29 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Ваш коричневий слиз заважає зрозуміти,що домовленості були ’ по-землі’ і Херсон,і Харківщина залишились би в російській окупації за цими ’ домовленостями’?