Пані з калабані• 23 сентября 2024
Магазин Stylus. Кто-нибудь там покупал телефоны?
Телефон Самсунг, на 2 тыс. дешевле чем Алло, Комфи и т. д. Стоит покупать? Спасибо
Не за Будка• 23 сентября 2024
Сірий імпорт. Брала там дітям планшети Самсунг (із недорогої серії) одночасно два однакових, то все було нормально з ними
Це я вже потім дізналася, що в них такий товар
когдадеЦкие• 23 сентября 2024
в Samsung фирменном купите лучше, цена как и везде, но точно ’не серый и не белый’. Покупаю всегда там в оплату частями, еще и подарки часто к покупкам.
Лепешечка• 23 сентября 2024
Брала крутий ноут, був добряче дешевше інших магазинів, правда з шнур з американським штекером, можлмво дійсно бо сірий імпорт. Але ноут супер, задоволена