Совбез• 23 сентября в 11:28
Ви можете собі дозволити щодня обідати на 300 грн?
Лише обід.
Найближчий ресторан біля офісу - супчик, гарнір і щось мʼясне/рибне.
Для кого вони існують?
Ондатрова шуба• 23 сентября в 11:29
Щодня точно ні. Раз в тиждень можливо, але виберу альтернативу дешевше.
Для тих, хто добре заробляє.
Совбез
• 23 сентября в 11:30
Ответ дляПатика-мотика
є доставка
є інші ресторани
можна комбінувати
є інші ресторани
можна комбінувати
І що, що є доставка?
Пузата хата не дешевше
Первая ласточка инфляции• 23 сентября в 11:30
Могу, я еще и с мужем работаю, то можем вдвоем
Но 80% еды приношу из дома
Зажуженная Жужжа• 23 сентября в 11:31
Может и могу, но зачем? Я лучше эти деньги отложу, а на работе заварю себе овсянку и съем с сосисками, мне лень куда-то тащиться в обеденный перерыв.
Аноним_Русалка• 23 сентября в 11:32
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Не можете, если сразу отложу и овсянку заварю)
Просто красавица• 23 сентября в 11:32
Для меня это недорого, могу. Другое дело, что не притаюсь в столовках, брезгую.
Аноним_Русалка• 23 сентября в 11:33
Ответ дляПросто красавица
Так вы в дорогой пойдите))
Сегодня не целуюсь• 23 сентября в 11:33
Так, можу. Але коли працювала з офісу, то частіше брала з собою, щоб зекономити час. Потім просто виходила пройтися з кавою до скверу.
Леплю из пластилина• 23 сентября в 11:35
В чоловіка на заводі 75 грн повноцінний обід. Ну максимум 100 грн. Для чого нам ходити харчуватися дорожче?
Як_наготую...• 23 сентября в 11:35
Да для студентов обед в Пузатой и раз в день 250-300 грн. Идеально, пары до 5-6 и как раз удобно нормально есть
Дівка в намисті• 23 сентября в 11:35
тут половина может себе позволить, но не позволяет, потому что то время экономят а потом гуляют с кофе по скверу, то под рукой есть сосиски с овсянкой, короче позволить могут, но не позволяют
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ми теж так робили на минулій роботі.
Леплю из пластилина• 23 сентября в 11:36
Ответ дляДівка в намисті
А Який сенс? Лиш для тих хто не вміє готувати, чи обмаль часу.
Гадаю_По_шнуркам• 23 сентября в 11:36
Саме на 300 можу. Але не люблю ту їжу, як в пузатій хаті. З дому беру. Каву виходжу попити кожен день 70 , іноді з десертом, це ще плюс 120 десь.
Дівка в намисті• 23 сентября в 11:37
Ответ дляЛеплю из пластилина
я ж так и говорю
Так точно!• 23 сентября в 11:37
у моєї в школі так обід коштує :)
ми з чоловіком працюємо з дому, тому їмо домашнє
Леплю из пластилина• 23 сентября в 11:37
Ответ дляЯк_наготую...
Недавно були в Одесі, обідали в пузатій хаті, другу попалася муха в солянці , замінили на окрошку, але сказов, що останній раз в них обвідає.
Гадаю_По_шнуркам• 23 сентября в 11:38
Ответ дляДівка в намисті
Я не економлю часу, але брезглива до їжі із таких кафе, де масово харчуються. Скоріше б за все їла, якби не ця проблема.
БезПаспортаНеПродаю• 23 сентября в 11:39
Теоретично можу, якщо казати про фінанси. Але я не встигаю і мені забагато на обід і першу страву, і салат, і основну.
А існують вони тому, що сьогодні ви та я пообідали, завтра наші колеги із сусіднього відділу, післязавтра колеги з іншого поверху тощо. Тобто мало людей які кожний робочий день там обідають, але іноді заходять
Просто красавица• 23 сентября в 11:39
Ответ дляАноним_Русалка
Так вы в дорогой пойдите))
Они все днем работают кое-как, вечерние остатки реализуют. Иногда вечером понравился ресторан, а днем идешь туда на деловой обед и такая гадость.
Дівка в намисті• 23 сентября в 11:39
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
а, да, забыла еще этот пунктик добавить в перечень
Трахтибидох• 23 сентября в 11:40
Ем в столовой в райисполкоме на 150 грн. Первое, второе и компот .
Все очень просто по домашнему. Посуду с подносом убирать за собой сам.
БезПаспортаНеПродаю• 23 сентября в 11:40
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мені таке швидко набридає. Легше з собою брати в ланчбокс звичайні страви
Престидижитатор• 23 сентября в 11:40
Кожен ні,але пару разів на тиждень ,або один раз так беруив пузатій хаті ,що хочу виходить приблизно така сума інколи більше
Леплю из пластилина• 23 сентября в 11:41
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Якби в моїй тарілці була муха як попалося другу, я б взагалі років 5 обходила заклади громадського харчування 10 дорогою. Благо в моїй тарілці тоді все було як слід .