Совбез• 23 сентября 2024

Ви можете собі дозволити щодня обідати на 300 грн?

Лише обід.
Найближчий ресторан біля офісу - супчик, гарнір і щось мʼясне/рибне.
Для кого вони існують?
Оченьценная• 23 сентября 2024
Особисто я, ні.
Ондатрова шуба• 23 сентября 2024
Щодня точно ні. Раз в тиждень можливо, але виберу альтернативу дешевше.

Для тих, хто добре заробляє.
Фоточки нема• 23 сентября 2024
Меня на работе кормят
Патика-мотика• 23 сентября 2024
є доставка
є інші ресторани
можна комбінувати
автор Совбез • 23 сентября 2024
Ответ дляПатика-мотика
є доставка
є інші ресторани
можна комбінувати
І що, що є доставка?
Пузата хата не дешевше
Первая ласточка инфляции• 23 сентября 2024
Могу, я еще и с мужем работаю, то можем вдвоем
Но 80% еды приношу из дома
Зажуженная Жужжа• 23 сентября 2024
Может и могу, но зачем? Я лучше эти деньги отложу, а на работе заварю себе овсянку и съем с сосисками, мне лень куда-то тащиться в обеденный перерыв.
Аноним_Русалка• 23 сентября 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Не можете, если сразу отложу и овсянку заварю)
Просто красавица• 23 сентября 2024
Для меня это недорого, могу. Другое дело, что не притаюсь в столовках, брезгую.
Аноним_Русалка• 23 сентября 2024
Ответ дляПросто красавица
Так вы в дорогой пойдите))
Сегодня не целуюсь• 23 сентября 2024
Так, можу. Але коли працювала з офісу, то частіше брала з собою, щоб зекономити час. Потім просто виходила пройтися з кавою до скверу.
Винник• 23 сентября 2024
Мне норм. И на много больше тоже
Леплю из пластилина• 23 сентября 2024
В чоловіка на заводі 75 грн повноцінний обід. Ну максимум 100 грн. Для чого нам ходити харчуватися дорожче?
Як_наготую...• 23 сентября 2024
Да для студентов обед в Пузатой и раз в день 250-300 грн. Идеально, пары до 5-6 и как раз удобно нормально есть
Дівка в намисті• 23 сентября 2024
тут половина может себе позволить, но не позволяет, потому что то время экономят а потом гуляют с кофе по скверу, то под рукой есть сосиски с овсянкой, короче позволить могут, но не позволяют
Леплю из пластилина• 23 сентября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ми теж так робили на минулій роботі.
Леплю из пластилина• 23 сентября 2024
Ответ дляДівка в намисті
А Який сенс? Лиш для тих хто не вміє готувати, чи обмаль часу.
Гадаю_По_шнуркам• 23 сентября 2024
Саме на 300 можу. Але не люблю ту їжу, як в пузатій хаті. З дому беру. Каву виходжу попити кожен день 70 , іноді з десертом, це ще плюс 120 десь.
Слобожаночка• 23 сентября 2024
Нет. Это 1/3 семейного дохода в день.
Дівка в намисті• 23 сентября 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
я ж так и говорю
Так точно!• 23 сентября 2024
у моєї в школі так обід коштує :)
ми з чоловіком працюємо з дому, тому їмо домашнє
Леплю из пластилина• 23 сентября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Недавно були в Одесі, обідали в пузатій хаті, другу попалася муха в солянці , замінили на окрошку, але сказов, що останній раз в них обвідає.
Гадаю_По_шнуркам• 23 сентября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Я не економлю часу, але брезглива до їжі із таких кафе, де масово харчуються. Скоріше б за все їла, якби не ця проблема.
БезПаспортаНеПродаю• 23 сентября 2024
Теоретично можу, якщо казати про фінанси. Але я не встигаю і мені забагато на обід і першу страву, і салат, і основну.
А існують вони тому, що сьогодні ви та я пообідали, завтра наші колеги із сусіднього відділу, післязавтра колеги з іншого поверху тощо. Тобто мало людей які кожний робочий день там обідають, але іноді заходять
Просто красавица• 23 сентября 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Так вы в дорогой пойдите))
Они все днем работают кое-как, вечерние остатки реализуют. Иногда вечером понравился ресторан, а днем идешь туда на деловой обед и такая гадость.
Дівка в намисті• 23 сентября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
а, да, забыла еще этот пунктик добавить в перечень
Трахтибидох• 23 сентября 2024
Ем в столовой в райисполкоме на 150 грн. Первое, второе и компот .
Все очень просто по домашнему. Посуду с подносом убирать за собой сам.
БезПаспортаНеПродаю• 23 сентября 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мені таке швидко набридає. Легше з собою брати в ланчбокс звичайні страви
Престидижитатор• 23 сентября 2024
Кожен ні,але пару разів на тиждень ,або один раз так беруив пузатій хаті ,що хочу виходить приблизно така сума інколи більше
Леплю из пластилина• 23 сентября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Якби в моїй тарілці була муха як попалося другу, я б взагалі років 5 обходила заклади громадського харчування 10 дорогою. Благо в моїй тарілці тоді все було як слід .