Ksenia-fc89• 24 сентября 2024

Контрацепція

Всім привіт 🙌
Чи є тут жінки які є зі спіралью гормональною чи негормольною які не народжували ?
Хочу поставити але один лікар каже не можна а інший каже можна 🤷
Прошу дурню не писати 😌 цікавлять відповіді жінок в яких стоїть спіраль))
КАПСЛОЧНИЦА• 24 сентября 2024
Я неродивша, 2 рази ставила мідну спіраль. Під загальним наркозом, хв 10 максимум. Так не могли поставити, я маленька сама по собі, і шийка матки, вагітностей 0, лікарка казала що шийка матки буде проблемою, але якось її розкрили.
Тут вже була тема, лікарка писала що гінекологи не хочуть ставити неродившим якраз із-за того що ’не набита рука’ - шийка матки, сама матка маленькі.
Місячні, по правді, більше року були ппц які болючі, сиділа на ібупрофені в максимальній дозі, на 2 році поступово стало легше.
Наступну спіраль хочу ставити гормональну Джайдес. В інструкції до Мірени пише якщо вага менше 55 кг більші побічки. У мене нормальна вага 56-57 кг, бо низька ростом. І в інструкції до Джайдес написано що її досліджували на неродивших. Розміром менша, доза гормонів менша.
автор Ksenia-fc89 • 24 сентября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Дуже вам дякую за відповідь)
До речі не знала що під наркозом ☝️
КАПСЛОЧНИЦА• 24 сентября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Дуже вам дякую за відповідь)
До речі не знала що під наркозом ☝️
Звісно з початку Вам спробують так поставити... Мені пробували 2 різні лікарки. Гінекологи - жорстокі люди. Якщо пискнеш у стоматолога - він вколе ще анастезії. Якщо верещишь у гінеколога, тупо не можеш стримувати крики - буде пробувати довести діло до кінця ще хв 5 точно, не засікала. І аж потім дійде до висновку ’треба під наркозом’.
Недавно дізналась що є блокада нерва у малому тазу, по типу як в стоматології. Головне щоб лікар мав практику. Де мені погодились поставити, 2 різні анестезіолога кололи всім в вену. Відхідняк як з бодуна. Останню ставила 4 роки назад, може щось змінилось
автор Ksenia-fc89 • 24 сентября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Зрозуміло,дякую