ШобВам_КакНам• 25 сентября 2024

Якби до вас прямо зараз підійшли і запитали б скільки коштує ваш лук?

На мені зараз джинси резервд 1400 грн, кроси найк фуріоза 6200, футболка базова чорна, секонд 30 грн. Прикраси титанова біжутерія, сережки+підвіска все разом до 1000 грн.

А на вас?
Галябалована• 25 сентября 2024
Джинси десь 1500, пояс приблизно 1000, футболка 300, кофтинка 600-800, кроси ASICS STORMER приблизно 800+. Загальна сума приблизно 4200+
А_я_ЛОЖУ!• 25 сентября 2024
Ответ дляСоображалочка
А я синюю смотрела по акции по 19,99
Гарна ціна
Пупс• 25 сентября 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Сукня Hous - щось біля 300-350 грн по распродажу купляла
Джинсова курточка Sinsay - теж приблизно стільки ж
Кеди Converse - 1300 грн, теж на Sale замовляла.
Шкіряний рюкзак - 2000 грн
Прикраси Пандора, багато, дуже багато (3 браслети, сережки, 2 ланцюжка з кулонами та каблучка)
Як вам їх браслети?
Не темніють?
Вільний митець• 25 сентября 2024
Все нове. Джинси з NKD 3.30 євро, футболка 5 євро, куртка 6,50 євро. Кросівки шкіряні виробництво Дніпро 1100 грн. Всього 1750 грн
Коплю на груди• 25 сентября 2024
Джинсы 300 грн распродажа НМ
Блуза Шафа 340 грн + 70 доставка
Остальное в секонде украла :))))
Неначасі• 25 сентября 2024
кроссовки скечерс 2100, футболка секонд, ей 5 лет, любимейшая, джинсы тсм, им 10 лет.
автор ШобВам_КакНам • 25 сентября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Джинсы 300 грн распродажа НМ
Блуза Шафа 340 грн + 70 доставка
Остальное в секонде украла :))))
вкрали?
Непереможна• 25 сентября 2024
Трусы до 200 грн и майка из сэшки грн 20) надеюсь, что ко мне в кровать никто с вопросами не придёт
Коплю на груди• 25 сентября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
вкрали?
А шо? Думаете такого не бывает?
автор ШобВам_КакНам • 25 сентября 2024
Ответ дляКоплю на груди
А шо? Думаете такого не бывает?
Вам просто цікаво це робити чи прям потреба?
Пополняю_Карму• 25 сентября 2024
На мені ще труси і ліфчик ;) і сумка
Автор, це моя гра, іноді коли йду і нема про що подумати, рахую вартість свого луку 😀 він недорогий.
Аноним_1857• 25 сентября 2024
Трусы Suwen грн 100 примерно, футболка Манго - 400 грн. Мамский лук дома 🤭
Коплю на груди• 25 сентября 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Потреби нет
Я_канеша_извиняюсь• 25 сентября 2024
Я з цибулею по вулиці не хожу.В сумці вона,всім байдуже
Пополняю_Карму• 25 сентября 2024
Ответ дляБешене сарі
Такой бред, все о шмотках, никто не подходит узнать какую последнюю книгу прочел?
Конотопську відьму, такий ажіотаж навколо вистави, що вирішила перечитати.
А зараз почала «Швеція. Модель для збірки: вілла, ’вольво’, песик.» така нудна, вона мені перед сном, щоб швидше заснути. Скільки книжок про Швецію прочитала, ця найгірша.
Я тертий жук• 25 сентября 2024
Десь 12 тисяч
Пополняю_Карму• 25 сентября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Я зараз хворію і працюю з дому, сиджу в футболці за сотню і піжамних штанах за такі ж гроші) найдорожче в мені зараз - то зубні імпланти )) там тисяч 70 вже зарито, і то тільки початок шляху )
В мене теж така підлога на кухні. На ній видно кожну краплину, задовбує мити, шкодую, що не взяли під дерево як в коридорі.
Я тертий жук• 25 сентября 2024
Ответ дляБешене сарі
Ужас, в шмотках тоже надо уметь разбираться, это не так уж просто.
Бешене сарі• 25 сентября 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Для чего?)
Это все а)для понтов б) для культуры потребления, что надо купить еще еще и еще…
Сусановна• 25 сентября 2024
кросівки капа на сейлі - 1000 грн
сукня , купила на шафі +- 300 грн
Сумка укр бренд GP - 5000
Я тертий жук• 25 сентября 2024
Джинси 1700, світшот 1000, шопер 900, кросівки 5000, топік 500, шкарпетки 300
Пополняю_Карму• 25 сентября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
А я вирощувала сама, воно того не впрте. Купити дешевше і не так заморочливо
Два літа вирощувала, взагалі без мороки. Посадила весною, не поливаю, не сапаю. Бур‘ян вирвала перед тим як вибирати. Якщо сонячна ділянка, то цибуля гарно росте.
Фляшунька• 25 сентября 2024
800 грн, лежу замотана в махрову простиню після душа.
Губи з філером• 25 сентября 2024
Недавно проснулась. Сейчас на мне пижама за 750 гривен.
ДелайКак_Я• 25 сентября 2024
Піжама з Прімарка , десь 12 євро
Невгамовна сила• 25 сентября 2024
Ответ дляБешене сарі
Читаю только великого русского поэта Есенина:

Мне бы женщину — белую, белую,
Ну а впрочем, какая разница,
Я прижал бы ее с силой к дереву
И в задницу, в задницу, в задницу.
ОдинРазНадетое• 25 сентября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
В нас вибору не було ) купили квартиру з ремонтом. Але робот з мийкою вирішує це питання, запускаємо щодня. Раз в тиждень окремо проходжу паровою шваброю
Пускаю бісики• 25 сентября 2024
Как-то всегда было пофиг , почем у людей трусы . Поэтому с идиотскими вопросами к людям не пристаю . А за такой вопрос могу послать на три веселых буквы . Или в глаз дать .
Пополняю_Карму• 25 сентября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Поки що не має можливості купити такі гаджети :(
Засомневаю• 25 сентября 2024
Ответ дляВапщета
У кого лук от 10к ,покажите фигуру
А от 10зл можно показать?