Підмітайло• 25 сентября 2024
Апатія на роботі
Я працюю представником виробника побутової техніки в одному з маркетів. Зп мені платить моя фірма, яку я представляю. Так склалось, що зараз в маркеті не вистачає продавців і я постійно мушу робити ту роботу, що не входить в мої обов´язки. Викладати не свій товар, консультувати на товар, який не мій та з якого я взагалі нічого не заробляю. Я не проти іноді допомогти, але директор або працівники як побачать, що я свій товар виставила, а покупців поки немає постійно просять їм допомогти. Це мене вже почало нервувати, виходить, що більше я роблю роботи, яка взагалі не входить в мої обов´язки. Через це в мене стрес, апатія. Що б ви порадили?
Підмітайло
• 25 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сделала свою работу и вышла курить или дышать
У нас так не можна( вийти можна лише на обід.
Маргарита и Мастер• 25 сентября 2024
учитесь говорить ’нет’.
Моя коллега говорит : дополнительная работа только за дополнительные деньги
Підмітайло
• 25 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
учитесь говорить ’нет’.
Я пробую. Але бувають ситуації, коли продавців немає лише я, і я мушу їх консультувати навіть на товар не мій