Думаєте, може бути в реальності таке? Чи чергова лякалка?
Ответ дляfishcka
весь лівий берег також.
і всі місця де осяде радіоактивне болото з дна київського моря, будуть непридатні для життя
Радиоактивность откуда возмется? На ГЭС и ГАЭС радиактивных компонентов нет. Разве что, уравнемер какой-нить, но там радиации мизер.
Natal_ka91• 25 сентября 2024
Ответ дляBransoletka
А маньки і т.д. мені вже смайликів клоуна понаставили. Геройки
Ну команда ж мусить працювати якось
Natal_ka91• 25 сентября 2024
Ці паску*и можуть наважитися. І думаю, зроблять це якось вичурно, типу з білорашки( та й чомусь в поліклініках ще з 2022 року роздають йодид калію, тому максимум що ви можете зробити - це підготуватися до такого варіанту.
Ответ дляLudaSHS
хоча від них можна все, що хочеш очікувати.
Але надіюся що ні, бо навіть як поряд, чи по розподільчим.., то з їх ’ точними’ ракетами може бути біда
Я думаю, що цей варіант можливий тільки після наших атак по цілям в росії американськими ракетами,про які ми всі мріємо і вони будуть в жовтні зі слів Гордона
Ромашка -3390• 25 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Я думаю йодид калия не всем можно, надо у эндокринолога спросить. Потом может ТТГ улететь
Natal_ka91• 25 сентября 2024
Ответ дляРомашка -3390
Сподіваємося, буде просто валятися в аптечці без потреби...
Ответ дляPeres Lal
На ГЭС нет ничего, что может привести к неконтролируемому радиационному загрязнению. Максимум - ГСМ в воду попадут. Ну, и водичка из водохранилища утечет.
Гідроудар, скотомогильники, АЗС, очисні споруди, сховища, в тч старі з небезпечними, пестицидів - все це потрапляє у водний потік