БлинчикБезСметанки• 25 сентября 2024
Метформін
Хто приймав метформін і схуд? Що було після відміни препарату?
Приймаю за призначенням ендокринолога. Вага почала знижатись. Але турбує, а що далі?
ДА да да• 25 сентября 2024
Треба буде збалансувати харчування. Почнете жрати - вага повернеться (
Це принципи любого харчування
БлинчикБезСметанки
• 25 сентября 2024
Ответ дляДА да да
Це принципи любого харчування
Я зараз тримаю дієту. І з метформіном мені легше. Не хочу солодкого. Легше витримую без перекусів. Це все я робила і до нього, але було важко. Боюсь, що після відміни почнеться жор(((
ДА да да• 25 сентября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не почеться, якщо прийдёт обмін речовин в норму.
БлинчикБезСметанки
• 25 сентября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Я не похудела, наоборот поправилась из-за войны стресс заедаю
А вже назаїдала, тепер борюсь з інсулінорезистентністю.
Я_канеша_извиняюсь• 25 сентября 2024
Ответ дляДА да да
А как он может прийти в норму? У меня нарушен обмен веществ, есть диагноз.
Я не полная. За собой слежу постоянно. Чуточку похудела и ушли все проблемы со здоровьем. Но обмен все таки нарушен
БлинчикБезСметанки
• 27 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
Да,похудела с ним.
На скільки схудли? Як довго приймали? Зараз приймаєте чи вже все?
ЦібаФу• 27 сентября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Зараз вже не приймаю.Схудла на 5 кг з ним