ЭкстрасенсиХаЯ• 26 сентября 2024
Дитинці 2 тижні- важко, коли воно все стабілізується і стане легше?
Матусі,моїй дитинці 2 тижні,я звичайно розуміла що немовля це не просто,але зараз у мене такий стан що весь час хочеться плакати,хоча чоловік допомагає,але має їхати на роботу і просто сиджу ридаю,наче і радію що тепер мама,але все ж до сліз прикро та жалкую за тим безтурботним життям,за тим що тепер собі не належу…чи нормально це все?Коли воно все стабілізується і стане легше?
Альфасамка• 26 сентября 2024
дитині придане яке буде на честь 18 річчя. Чи голу босу виженете на вулицю
Невісточка ж• 26 сентября 2024
Спите всегда когда ребенок спит,
Не вздумайте драить, стирать, убирать, готовить когда он спит - только отдыхать.
Не стройте из себя ни жертву ни героиню - медаль вы все равно не получите.
Поросенка• 26 сентября 2024
У меня такое было. Один в один. Днём приходила бабушка хоть на часок и я ждала этого как глотка воздуха. Прошло в полгода когда перешла на ив и гормоны успокоились, а ребенка можно было оставить на дольше с папой или бабушкой и заниматься хоть чем-нибудь не связанным с ребенком и бытом
Мамина корзиночка• 26 сентября 2024
Зараз у вас їде гормональний шторм. К трьом місяцям дитини гормони стабілізуються. Якщо кормите груддю - ГВ налагодиться.
З турботами за дитиною вже розбиретеся.
І станете насолоджуватися життям. Три місяці у вас на це буде!
Бо в 6 місяців почнете вводити прикорм (з постійною готівкою свіженького), у дитини активно почнуть лізти зуби, потім дитина почне всюди лізти. Потім криза першого року, третього року, стрес дитячого садочка, школи. А потім підлітковий шторм......
Короче: у вас попереду три щасливих місяця. З 3-х до 6-ти. Не прогавте їх!
З турботами за дитиною вже розбиретеся.
Зоя Жорівна• 26 сентября 2024
Нормально.
Я тоже уже неделю плачу, потому что муж просит взять под опеку детей его родственника т.к. больше некому. А мне и детей жалко, и себя
Залатавая• 26 сентября 2024
Скоро буде легше… Народила. Сіськи болять і підпирають бороду. Вагіна схожа на воронку від вибуху. Дитя постійно кричить, їсть, і сере. Ти - та що спала сумарно дві години за останню добу, запитуєш у подруги: - Коли буде легше? - Скоро буде легше - багатообіцяюче відповідає вона. Коліки. Дитина віщить, як корінь Мандрагори, зригує аж на стелю і пердить, як твій дядько Борис, якого через це всі родичі цураються. Ти - та, що приймала душ, кажись, позавчора, запитуєш подругу: - Коли буде легше? - Скоро буде легше. - переконує вона. Лізуть зуби. Мале марудить, поносить і температурить, чухаючи десна твоїми стражденними сосками, які, доречі, розтягнулись так, що їх можна зав’язати за шиєю. Ти - та, що навчилась закручувать гулю на голові взглядом, запитуєш подругу: - Коли буде легше? - Скоро буде легше. - бадьоро відповідає вона. Поповзли. Мале з дивана вниз головою, а ти - та, що ледь притомна, по стінці кімнати, побачивши це феєричне падіння свого пуп’янка, якого, доречі, лишила на чоловіка. Перша гуля на лобі. Перше «Йобтвоюмать, Сірожа! Як ти так за ним дивився?». Перший махєровий халат, подарований чоловіком, щоб іскупить провину. - Коли там, кажеш, легше буде? - знову запитуєш ти подругу. - Скоро! - відрізала та. Перші кроки. За останній тиждень мале розбило губу, забило сраку, здерло носа, облизало батарею, витерло кози об кота і нажерлось землі з вазона. Ти - та, що не розгинає спину, бо страхує спиногриза на поворотах, питаєш подругу: - Легше то буде? Коли? - Скоро буде. Скоро. - запевнила вона. Садочок. Адаптація. Два дні ходите, тиждень вдома. Твоє дитя вкусило Міланку. Її мама прийшла сваритись. Твоє дитя вкусило і її. Соплі, воші, загублені рукавиці, подєлкі з гімна і палок. Ти - та, що послала маму Міланки нахєр, запитуєш подругу: - Ну коли? - Скоро буде легше! - обіцяє та. Школа, початкові класи. Дитина принесла додому першу двійку, синяка під оком і слово «бл@дь». Виясняєш, хто ж навчив твого ангелика такому неподобству. Розумієш, що ти і навчила, коли, не зумівши розв’язать задачку для 2-го класу, носилась по кухні, патрошачи ту книжку, з дикими криками «Оце то, блядь, шкільна програма! Бідні діти!». Ти - та, що розмальовує контурні карти замість дитини о 23:00, запитуєш подругу: - Скажи, ну коли ж те «легше»? - Скоро. Скоро буде легше - підбадьорила вона. Старші класи. Перехідний вік. Дитя огризається, бахкає дверима, давить прищі, завело стрьомну чолку… Її цей бравий тінейджер не забуває помазати гелем, а от мазнуть дезодорантом під руками забуває , тому пахне козлом і жувачкою. А ще жере, як три комбайнера, слухає музику, від якої, ти переконана,здох ваш попугай і називає тебе «бро». Ти - та, що знайшла в його кишені папіроси, дала за це рясних пиздяк, а потім сама ж одненьку на балкончику і викурила, щоб успокоїть нєрви, питаєш подругу: - Легше буде? Нє? Коли? - Скоро, скоро. Точно тобі кажу. - щиро обіцяє та. Інститут. Дитя веде активне сексуальне життя, в перервах між цим, дуже посередньо, здаючи/перездаючи сесію. Ти - та, що найбільше переживає за дві речі: щоб воно не забувало презерватива напруть і щоб воно, паразіт, всі лоточки з гуртожитку попривозило, запитуєш подругу: - Ой, ну коли вже легше? Сил нема… - Скоро буде легше. - вкотре обіцяє та. Весілля. Дитя надумало женитись. Краще б у нього знов зуби різались. Невістка мало того, що з татуіровкой, то ще й медитаціями займається. Ти попросила, щоб вона почистила картоплі в суп, а вона почистила тобі чакри, розважила віртуозним биттям в бубна і порадила вам з чоловіком спробувать тантричних секс. Ти - та, що забула поставити суп в холодильник, бо пів ночі гуглила, шо воно таке той «тантричний секс», питаєш у подруги: - Коли вже легше то буде, га? - Скоро буде. Вже 100 раз тобі казала. - відрізала вона. Внуки. Ти бабуся. Знову коліки, зуби, перші кроки… Садочок, школа, інститут… Ти закатуєш помідорки, гурочки, компоти і очі щоразу, коли невістка не слухає твоїх порад. Садиш 20 сот картоплі. Пів року жалієшся, що її ніхто не хоче сапать, пів року - що її ніхто не хоче їсти. Страшно болять ноги. Варикоз. Втомлено питаєш подругу: - Коли буде легше? - На! - говорить та, простягаючи тобі тюбик «Троксевазіну». Береш. Мажеш ноги. - Ну шо? Легше? - цікавиться вона. - Так, легше - фаталічно стверджуєш ти. - От бачиш? А я ж казала…
Главное, не сидите дома. Ребенка в коляску, идите гуляйте, зайдите в кафе, попейте чай, съешьте что-то вкусное, без всей это фигни про диеты. На выходные не сидите дома, никто не умер, не заболел, просто в Вашей семье +1 человек.
Встречайтесь с друзьями, ходите, гуляйте.
Ниф_ниф• 26 сентября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
З турботами за дитиною вже розбиретеся.
Я от нічого постійно свіженького не готувала, далі манєж, а от зуби так, це треба пережити.
Оч@ров@Шк@• 26 сентября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Гормоны шалят. Не отказывайтесь от помощи, отдыхайте больше
Какие?
Ниф_ниф• 26 сентября 2024
Ответ дляSo_so
гарна порада. Я ходила до кафе морозиво їсти, візочок поставлю, мале спить, я їм, дивлюся у вікно на людей, кайфую.
Пацелуйнитуда• 26 сентября 2024
И я плакала,а до родов думала.что буду ходить с коляской на каблуках красивая)Моей сейчас 12 лет,вынос мозга покруче устраивает,чем в 2 недели.
Оце фіфа• 26 сентября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Спите всегда когда ребенок спит,
Я тоже так думала и даже смела надеяться что пока он спит смогу немного поработать - ага, уже.. Спал максимум по 20-30 минут, ни о каком моем сне речи идти не могло - максимум помыться или поесть. Если не спал то или на титьке или орал дурниной. Еще и постоянно срыгивает - вечно с мужем обрыганые, места в доме нет, где малой бы не срыгнул. (Обследованный много раз - все ок, вот такая особенность - перерастет. Сейчас без недели 6мес - не перерос еще)
Автор, легче после 3 месяцев станет, а после 4 еще …
Молчунья• 26 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Ржу громко
Невидимка• 26 сентября 2024
Мені найважче було перший рік син, крик без сна, жах . Дітей двоє. Погодки, було важко до 3х років меншої а потім з кожним роком все легше та легше, а зараз підлітки 12 і 14 ... норм
Допомога була в мене до року меншої.
Невісточка ж• 26 сентября 2024
Ответ дляОце фіфа
Мой старший тоже спал по 20-30 минут.
Я научилась и до сих пор могу спать по 20-30 минут.
Плюс все время что висели на сиське я тоже спала.
Я вообще благодаря ребенку научилась спать в любое время в любом положении
Мой только в 3-6 мес стал спать 40 минут.
В 6 мес впервые проспал полтора часа подряд
В полтора года впервые проспал всю ночь не просыпаясь.
Ниф_ниф• 26 сентября 2024
Ответ дляНевидимка
Допомога була в мене до року меншої.
Так само. Найважче, коли не можна було поговорити, як тільки оволоділи мовою, вже набагато легше і з кожним роком ще легше. Підліткові коники не рахую, вони у всіх.
Оце фіфа• 26 сентября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Мой старший тоже спал по 20-30 минут.
Я не могу так засыпать к сожалению. Не все так могут как вы. А если я очень стала, то я не отрублюсь без сил, а наоборот буду еще хуже засыпать. Это одно. А второе что малой у меня с рождения не лежал спокойно - он вьюн - извивается ногами руками толкается, дерется, поэтому кормление грудью это отдельный театр боевых действий и мой личный ад. О том чтоб спать во время кормления вообще речь у меня идти не могла.
Фенте Фря• 26 сентября 2024
После 20, зуб даю, легче станет. Съедет отдельно жить. И так легко станет. И вам и ему
Замороженная селедка• 26 сентября 2024
Ну не знаю, от чего уставать в первое время - ребенок спит почти все время. У меня, как и у многих вероятно, была проблема с кормлением: грудь большая, а толку мало, пока все устаканилось, капец. Сложнее стало, как ребенок стал познавать мир и меньше спать, когда полезли зубы, когда начал ходить... Но первые месяцы самые спокойные.
Дама с заначкой• 26 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Называется «аби шо ляпнуть»
Галя із Дарниці• 26 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Що ви забули в темах про дітей? У вас їх немає і права говорити немає
Знаю бакси• 26 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Жах, це одна з причин, чому я не хочу дітей
Ответ дляЗалатавая
Звідки цей шедевр😂?Книжка якась?Чи що,прочитала би😂