Фокус-Покус• 26 сентября 2024

Как хорошо когда не чувствуешь эмоций как обычный человек

ПушАпница• 26 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
В сенсі робота і навчання не пов´язана з емоціями? Вам не подобається вчитися і працювати? Вам не приносить воно задоволення?
Сам процесс не требует особых эмоций. Нужна методичность и много времени. Радости это не приносит, сильно устаю. Но нагрузку меньше не хочу, всё равно делать могу только это. Потому что в этих занятиях есть смысл. Всё остальное кажется бессмысленным.

Сиреневая цапля• 26 сентября 2024
Ответ дляПушАпница
Слухайте, дайте відповідь на просте питання - вам подобається робити вашу роботу і вчити те, шо ви вчите? Проста відповідь - так чи ні?
автор Фокус-Покус • 26 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
То ви ж там писали про злість.... М-да. Ви хоч і не просили, але дам пораду - зверніться до хорошого психотерапевта. А то ви самі собі перечите - то відчуваю, то нє, то це добре, то не влаштовує. А бути чесною з собою о як важливо - ні одні рожеві окуляри не спадають так боляче, як окуляри щодо себе
В основном это просто спокойствие, вечное ноль эмоций.
ПушАпница• 26 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Вечная нирвана)
Ну да.... Свои плюсы есть. Понятно, что это всё не норма. Но никто не спрашивает, хотим мы так или нет. Просто так есть.
Сиреневая цапля• 26 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Ага, ви ще декілька разів про це тут напишіть і вам точно всі повірять, як вам вічно спокійно. Саме так ))
дякую аж підскакую• 26 сентября 2024
А как какой человек чувствуете?
автор Фокус-Покус • 26 сентября 2024
Ответ дляПушАпница
Да, просто так оно есть
ПушАпница• 26 сентября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Нет простого ответа, потому что нет эмоций. Я ничего не чувствую в процессе. Отсутствует даже удовлетворение, негатива тоже нет. Но мне просто не нужно моё свободное время. Учеба и работа идеально заполняют жизнь. Они там на своих местах.
Сиреневая цапля• 27 сентября 2024
Ответ дляПушАпница
Є проста відповідь. Я не питала у вас про ваш особистий час. Питання просте як п´ять копійок: або подобається або ні. Навіть мала дитина через певний час після свого народження розуміє, що їй подобається, а шо ні. і якщо, взяти за істину, що вам реально важко відповісти - то у мене були б для вас погані новини - вони (почуття і емоції) у вас є, але ви самі їх блокуєте, самі від них відгороджуєтеся, не дозволяєте собі відчувати - бо ніби так легше. Але ні, це самообман і буде гірше.
Таке враження що і ви, і автор теми мали досить негативний досвід через свої емоції, і такі - ну і хєр з ними, не будемо відчувати нічого, тільки праблєми з цими емоціями.
Але є інший шлях - замість відмови від емоцій, можна змінювати свої реакції, не страждати, не робити хєрні по відношенню до себе і отримувати насолоду від життя.

ТаПрямТам• 27 сентября 2024
В мене так само.
Мастер Класс• 27 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Мужчины любят эмоции, чувства. А если ничего внутри нет, то что дать? Или что самой взять, если только спокойствие, злось и пустота скука
Какая разница что любят мужчины? это их половые трудности.