Карапулька• 27 сентября 2024

Чому батьки забороняють дітями бути квадроберами? В чому небезпека?

Як ви до цього явища ставитесь?
Бочка порохУ• 27 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Это гулящие бобры?

Снежнакомка• 27 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
ви навіть не в´їжджаєте, як зара смішно виглядаєте
Ні, саме ви, зі спробою перейти з теми на особистість опонента. Якщо вона має свою думку щодо нової моди, то матрьошка, а ви вся така європейка з цінностями.
Сало не люблю• 27 сентября 2024
Я не запрещаю
Бочка порохУ• 27 сентября 2024
Ответ дляviter33
Нормальні батьки - нормально ставляться
В кутку одна миска з кормом, інша - з водою
І все норм
Главное, в марте из дома не выпускать, а то потомство в добрые руки пристраивать
Показушница• 27 сентября 2024
https://www.facebook.com/100001968201518/videos/85...
сміюсь цілий день, але це вже точно не дитина))
Снежнакомка• 27 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
в Україні це знають ВСІ
Ви з якого переляку за всіх розпинаєтесь, для мене зара це бренд одягу, то я не українка?
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
То і відстань від України і українського форуму. Нахаба, ще й відписуєш тут. Ще й брешеш, пишучи від імені українців - як і всі брехливі москалі.
Ну да, ну да, прям все россияне вруны

Злива інформації• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Ну да, ну да, прям все россияне вруны
Так, яскравий приклад - ви, і всі ваші медійники з керівництвом. І ви всі це підтримуєте і ’хаваєте’, і нічого не йокне у прогнившого москаля.
Злива інформації• 27 сентября 2024
Ответ дляСнежнакомка
А ви ще й москальку захищаєте? Може і другу щоку підставите, до себе у Києв запросите жити?
Бокс-орун• 27 сентября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Эмо, готы-это совершенно другая история. Тут же происходит обезличивание человека и приравнивание себя к животному.
Дальше будет интереснее))
Потім поділять на тварин і мисливців і почнеться полювання
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Я ничего не поддерживаю и не хаваю
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Нафиг мне нужно жить в Киеве. Меня очень даже устраивает свое место жительства
Злива інформації• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Звісно ж, вас все задовільняє у вашій недокраїні. Ми не сумніваємося.
Зашла на 5минут• 27 сентября 2024
потому что это дебилизм. слава те господи - дети уже 17+, а младший точно не будет этим страдать..
Злива інформації• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Я ничего не поддерживаю и не хаваю
То і відстаньте від України і українців. А не п...ти тут під анонімом від імені українців
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Не все. Но я живу там, где родилась и выросла
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
От какого, блин, имени украинцев?
Злива інформації• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
От какого, блин, имени украинцев?
Перечитайте ваші відповіді, ксеніє. У вас ще й з пам´яттю трабли. Мовчки пішов за кораблем і не гавкай тут. Вас посилають, а воно лізе, посилають - а воно лізе. Як рашисти через наші кордони. Це верх цинізму писати з москальні у ті часи, коли ви всі винні у наших смертях.
Злива інформації• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
То й спілкуйся там, матрьошка

Все і одразу• 27 сентября 2024
Звожу з розуму• 27 сентября 2024
Не запрещаю.
Из всего костюма ребёнка больше всего увлек ошейник ) на втором месте хвост.
Увлечение скоротечно. Кусаться и царапаться запрещено, а так пусть ходит как хочет
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
У меня нет проблем с памятью. И хватит уже обвинять меня в цинизме
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
То й спілкуйся там, матрьошка
Там я тоже общаюсь
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляСнежнакомка
До чого тут зара, ви хоч вивчіть діалог перед тим як умнічати
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Зараз не тільки стібатись з росіян нормально, але й посилати за кораблем. Чи ви перевзута «українка» теж?
Подрысь• 27 сентября 2024
Ответ дляКучМала
В чем смысл этого дЭбилизма?
в чем смысл одеваний в зайчиков и белочек в детском саду??
Злива інформації• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Хвате вже заперечувати очевидні речі. І гавкати на українському форумі
Злива інформації• 27 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Там я тоже общаюсь
То й п..те туди, а ще краще: вслід за руським кораблем з усією наросією!
LoveYouOrNot• 27 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Це театр абсурду. Ще кличуть на підмогу і пишуть єресь не по темі. З ними взагалі спілкуватись неможливо, бо вони перекручують факти на ходу. А потім починається «ачьотакова». Люди не відповідають за свої слова, вже перевірено роками.
Мию вікна у мороз• 27 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Гавкают собаки. А я говорю