Карапулька• 27 сентября 2024
Чому батьки забороняють дітями бути квадроберами? В чому небезпека?
Як ви до цього явища ставитесь?
Снежнакомка• 28 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Зараз не тільки стібатись з росіян нормально, але й посилати за кораблем. Чи ви перевзута «українка» теж?
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 28 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Вивчати то вам, можете і напам´ять, ви хамите іншому користувачу і це гидко.
Снежнакомка• 28 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
А ви ще й москальку захищаєте? Може і другу щоку підставите, до себе у Києв запросите жити?
Москалька вона зі слів жіночки, що перевела розмову на особистість людини, сівши в калюжу з аргументами по темі обговорення.
LoveYouOrNot• 28 сентября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
LoveYouOrNot• 28 сентября 2024
Ответ дляСнежнакомка
В калюжі тут зараз явно не я. 😂
Психологічка• 28 сентября 2024
Сьогодні хлопчик може стати песиком, а завтра хлопчик може стати дівчинкою. Шо такоє, дєті іграютса! Ви що, не не розумієте до чого всі ці перевтілення? Для чого їх так масово закидують і вдають «нормальність»,-щоб потім з легкістю могли міняти стать!
Мию вікна у мороз• 28 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
в Україні немає ЄГЕ, в нас ’еге ж’ - це щось інше по значенню
оце ви спалились
що ви робите на укр. форумі? завжди було цікаво
оце ви спалились
Поясню, почему я написала про ЕГЭ. Недавно прочитала на ’Советчице’, что квадроберством увлекаются только в раше, украинские дети такой дурью не маются. И когда вы написали про то, что противники квадроберства хотят, чтобы все были одинаковыми, ’еге ж’ - я подумала, что вы намекаете на россиян. Типа только они могут быть против квадроберства, потому что считают, что оно отвлекает детей от подготовки к ЕГЭ
Злива інформації• 28 сентября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Ні, вона справді москалька ксенія. Цеґя особа тут часто сидить і вона досить впізнаваєма. Її історію тут багато хто знає. Тому обережніше з захистом, і якщо ви уважніше перечитаєте, у цієї москальки ще є наглість заходити на український форум і при цьому вона не визнає агресії наросії. Це не менш важливий аргумент і ваша позиція взагалі не зрозуміла.
Злива інформації• 28 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Звісно ви так подумали, бо тільки кацапам близьке це ЕГЕ, а українську ви не знаєте і не вивчали, тому з цією часткою себе видали. А далі пішли ваші шаблонні відповіді - ви так відповідаєте в усіх темах.
Злива інформації• 28 сентября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Гидко те, що ви виправдовуєте москальку. Яка, до речі, не визнає агресії наросії, і не засуджує. Ось це - справді гидко і дно. А таку особину не гріх побулити.
Глаголиця• 28 сентября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Боже, ви такі смшні)
Обурення щодо квадроберів, оця вузьколобість - ознака совків. Але боже збав вам на це вказати.
Сучасна вільна людина не буде цькувати підлітків за хвости і вушка.
Сучасна жінка захоплюється, коли діти гавкають та під хвостом одне одного нюхають. Зате не совок
Фляшка на трьох• 28 сентября 2024
Получается что легендарный мюзикл ’Кошки’ это квадроберы.
Очень долго репетировали.Теперь наверное вискас едят и на людей кидаются))))))))))))
Мию вікна у мороз• 28 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Не во всех. И лично мне ЕГЭ не близко. ЕГЭ сдают в 11 классе, а моя дочка не будет заканчивать 11 классов
Ваша прЭлесть• 28 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Вражає рівень інтелекту деяких мам. 🤦🏻♀️
Ви справді не розумієте різниці від театральною виставою і реальним повсякденним життям?
Тепер я знаю, хто підтримує цю отрІцательную еволюцію дітей
вот именно ві и не понимаете) Я не видела ни одного) Никто из знакоміх, друзей, клиентов ни в одном городе Украины с тим не сталкивались. Но усердно разгоняется кацапская методичка)))
Нет никакой отрицательной эволюции.
Злива інформації• 28 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Звісно ж, бо ви москалька. В Україні немає вашого еге, і його ніхио не сплутаю з часткою мови.
Мию вікна у мороз• 28 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Удалено администрацией...
Злива інформації• 28 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Удалено администрацией...
Мию вікна у мороз• 28 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Удалено администрацией...
Злива інформації• 28 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Удалено администрацией...
Мию вікна у мороз• 28 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Удалено администрацией...
Злива інформації• 28 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Удалено администрацией...
Мию вікна у мороз• 28 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Удалено администрацией...
Мои родные и знакомые - прекрасные люди. В отличие от многих советчиц, поливающих грязью даже своих же соотечественниц
Мию вікна у мороз• 28 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Удалено администрацией...
У меня нет умственной отсталости
Злива інформації• 29 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
У меня нет умственной отсталости
Є. І всі ваші дописи тому підтвердження. Вперед за напрямком рузького корабля, москалька
Снежнакомка• 29 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Москалів не виправдовувала і не виправдовую, але не для всіх слова еге і зара є українською мовою і показником українськості, з прозрінням. І так, якщо всі москалі погані, то було б добре, якби чоловіки деяких патріотичних прадниць зняли вишиванки, повернулися з за-за кордону і замінили в армії рдк)))
Снежнакомка• 29 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Моя позиція дуже чітка, еге і зара не є українською мовою, як не всі хто носить вишиванку і український прапорець, є патріотом і українцем. Деякі на українській говорять і крадуть у своїх же, а дехто сидить в рашкінській тюрмі рід тортурами, бо вийшов на протести. Зробити висновок, що жінка якась там ксенія і чіплятися до неї, бо не вживає слова еге, то перебор.
Снежнакомка• 29 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
В калюжі тут зараз явно не я. 😂
Явно ви, дивно, що ще не в бані, за чіпляння до людини.
Снежнакомка• 29 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Удалено администрацией...
Шкода, що тут не все можна писати, ви так напрошуєтесь.
Мию вікна у мороз• 29 сентября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Нет