Щебетушка• 28 сентября 2024
Порадьте лабораторію в Києві
Порадьте в Києві гарну лабораторію де можна здати аналіз на боррелиоз.
Скіфська пектораль• 28 сентября 2024
Знаю точно що сінево робить, можливо і інші також подивітся на оф. сайтах лаб
Мой завтрак• 28 сентября 2024
Працювала довго в сінево, проходила стажування в ділі. Це єдині адекватні лабораторії, які слідкують за дотриманням температурного режиму матеріалу і швидко і якісно обробляють аналізи. Інші це жопа
гінекологічний матеріал і кров залишають при кімнатній температурі на весь день (кров має вістоятися, потім центріфугується деяка, деяку ховають просто в холод).
Пустощі-веселощі• 28 сентября 2024
Чоловік робив в Сінево, дуже переживали, але результати прийшли швидко, Слава Богу не виявили боррелиозу.
Пушка заряджена• 28 сентября 2024
Діла, Сінево ще Ескулаб наче робить але я б не радила туди йти бо результатів не дочекаєтесь
Продаю витрішки• 28 сентября 2024
Сдавала в синево на Чоколовском бульваре, осталась довольна и результатом и качеством предоставленных услуг