КонФФетОшка• 28 сентября 2024
Київ. Мінська. Панелька. Що з нею робити? Як би ви?
Успадкувала від мами 3-кімнатну квартиру у панельці на Мінській (маршаша Тимошенко або Левка Лук´яненка). Коли успадковувала, то там жили її квартиранти, яких вона заселила коли померла бабуся. Ось отримала документи, і стала займатися квартирою.
Який суцільний жах мене охопив - від забудови навколо, від стану будинку і від стану квартири. Думаю чи не продати її поки не пізно, і вона чогось варта? Інфраструктура навколо - вогонь (магазини, базари, клініки і т.д.). Стан житлового фонду такий, що хочеться обійняти і плакати.
Чи вкладалися б ви у ремонт? Або злили і отримали гроші на 1-к десь у центрі чи у новобудові? Скільки можна отримати прибутку з такої квартири, якщо довести її до класного стану?
Ашотакоя• 28 сентября 2024
Конечно продать. Если дом в плохом состоянии, лучше там становиться не будет.
Кидстаффовна• 28 сентября 2024
все треба рахувати-ваші потреби та можливості в першу чергу. Продати вигідно зараз важко, я так розумію вам є де жити, то логично трохи вкласти в косметичний ремонт та продовжувати здавати.
Ашотакоя• 28 сентября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Сдавать, пока дом будет в таком состоянии, что придется продать за копейки? Та сдача и ремонт не окупит.
Кидстаффовна• 28 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
а думаєте черга зараз стоїть по нормальній ціні за таким добром? звісно ні.
Кидстаффовна• 28 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
ті панельки ще сто років простоять і нічого з ними не буде, цеж навіть не хрущовка. ну і мова не йде про капітальний ремонт звісно, а про косметичний.
Стефанія• 28 сентября 2024
На однушку вам не хватит в центре. Да и на новострой разве что пригород.
Кидстаффовна• 28 сентября 2024
Ответ дляСтефанія
ага, а в новострой щоб жити або здавати в ремонт-меблі-техніку треба вкинути ще одну вартість квартири, купу часу та нервів.
Ласую колобками• 28 сентября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Новострой буде весь на електрики та до метро - три дня льоту, інфраструктури ніякої.
А там де у автора дім, там й школи-сади-метро-...
вже не кажучи про газ
Кидстаффовна• 28 сентября 2024
Ответ дляЛасую колобками
вже не кажучи про газ
так і яж про те саме, ну і все залежить від потреб та планів на майбутнє автора
Витворунка• 28 сентября 2024
Продати легше всього. Знайшли де питати. Тут все обгажують.обезцінюють. я маю 2 квартири. Позняки. І Героїв Дніпра. І там і там 1 кімн здаю по 10 тис. Ніякого ремонту нема. Просто чисто. Ніяких ремонтів під час війни для чужих людей не робити. Шпалери поміняти. Б.у техніку. Осоьисто для мене до зп + 20 тис то непогано. Квартирантів знайшла легко. Повно бажаючих. Поверх 7 і 10. Електроплити. Але бажаючих тьма.хоч і совдепія і бабашкастайл.
Одному дивану 40 років.Продавати не збираюсь. Легше всього спустити за копійки
Витворунка• 28 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Эммм... Трешка на Минской даже в состоянии под ремонт сейчас стоит минимум 65 тысяч баксов
Больше. І намного
Карапулька• 28 сентября 2024
Я б змінила шпалери, може нову сантехніку ( якщо крани завсім гнилі), дешевий ліноліум.І під оренду.
Хоча і продати, тут є теж сенс.Бо сьогодні є дім цілий, завтра може бути прильот( тьфу- тьфу)
Щас ухожу• 28 сентября 2024
Ну, вариантов у вас не много.
1. Продавать как есть. Покупать новострой в бетоне - однушку - и делать ремонт на то, что останется. Или искать двухкомнатную в жилом фонде не старше 2006-2010 в состоянии «заезжай и живи».
2. Заселять опять квартирантов в состояние, как есть, и ждать более благополучной ситуации на рынке недвижимости.
3. Делать большой ремонт.
Третий вариант наименее продуктивный, на мой взгляд.
Второй вариант наименее геморный. На Оболони возле метро вы ее сдадите довольно быстро. Ну, это если вам есть, где жить, конечно.
3. Делать большой ремонт.
КонФФетОшка
• 28 сентября 2024
Ответ дляКриниця щастя
Какой этаж? Район популярный, как для съема, так и для покупки
8 поверх
Мона_Лиса• 28 сентября 2024
Я сама в панельке живу, но на Соломенке. Сильно плохого состояния у дома нет.
Автор, а что нужно Вам? Продавать хотите, а дальше что делать с деньгами?
Щас ухожу• 28 сентября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
8 поверх
Зато плита газовая. Сейчас несколько изменились параметры, которые рассматриваются, как достоинства.
Восьмой этаж - не очень.
Газовая плита - очень.
Восьмой этаж - не очень.
Газовая плита - очень.
Криниця щастя• 28 сентября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
8 поверх
Не последний - уже хорошо. Мы мамину однушку на 11-м легко продали весной.
Leo07032016• 28 сентября 2024
Учитывая состояние квартиры, ее возраст на сегодняшний день, а также обстановку в стране (не бурный рост 2005-2007 годов), и то что ликвиднее она не становится, а вкладывать в ремонт что в старую что в новую придется как с нуля, то продавать
ВсеЧетко• 28 сентября 2024
Я бы продала , но тут важно понимать что вы сами планируете в своей жизни ! Я например работаю удаленно - мне квартира у метро не нужна . Я бы купила себе в пригороде и жила тихо спокойно
КонФФетОшка
• 28 сентября 2024
Ответ дляLeo07032016
Продала бы не раздумывая (знаю район и такие квартиры)
А где бы купили взамен? Я так понимаю, что мы одинаково ощущаем мир)))
АфродитаПетровна• 28 сентября 2024
3к під оренду ’не фонтан’. Я б продала і взяла під оренду дві такі ж невибагливі одинички.
60 метрів сметани• 28 сентября 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Не хватит
Аноним_1858• 28 сентября 2024
В аналогійній ситуації вирішили оновити шпалери й здавати. Бо в що вкладати не придумали. Жити є де. На квартиру в новому будинку не вистачить. Міняти один старий фонд на інший сенсу не бачу. Хатинка на природі не цікавить. Але в таких квартирах підмарафечування одного тягне за собою інше... уже шкодую , що почали цей косметичний ремонт... Треба було здавати, як було. У нас двушка її на 2 одинички не розміняєш, вам, мабуть, є сенс продати й придбати 2 одинички