А у нас макарошки• Изменено 29 сентября 2024
Як делікатно відморозитись від родичів? Тікають від війни..
Ми у Львові в приватному будинку, вони в Дніпропетровській обл
Так, є в нас де ночувати, так, ми поставили сонячні батареї на випадок кризи з електрикою
Ми дуже багато грошей втулили в цей будинок і здоровя в нас не позволяє приймати гостей
Вони вже руки натирають щоб до гас приіхати, планують шось .. хочуть там продати дім і купити у Львові квартиру.. без ремонту.. і ще робити ремонт
Я не хочу з ними жити.. вони люблять жарене, копчене і алкоголь кожного дня споживають
Я переживаю за чоловіка. В нього хвороба невиліковна.. йому таке не можна..
Що їм сказати
Як їм сказати щоб вони не образились
Що їм сказати
Як їм сказати щоб вони не образились
Айпишница• 29 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Наглые это те кто от войны бегут ?
А данном случае они не бегут, а мигрируют.
УраганнаЯ• 29 сентября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
100% троляка...львівяни не кажуть ’вредне’, ’жарене’
Ну и шкидлывэ они тоже не говорят. Там вообще речь не чистая, а какая-то перемешанная с польской. Еще и с каким-то интонированием специфическим, что вот кому-кому, а им бы самим поучится классическому стандарту украинской мовы.
Элька-Карамелька• 29 сентября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Звісно, я б не сиділа, язик в жопі.
Всім потрібні нормальні умови для проживання, дітям потрібно вчитись, робочі місця. Стареньким який окремий простір, а не матрац на полу.
Так би зранку і вирішувала б проблему.
Напоїла чаєм, рази би подивились варіанти оренди. Особливо якщо не місцеві
Так би зранку і вирішувала б проблему.
ну так про це ж мова, допомогти - це ок, навіть пожити декілька днів також.
Але не перебиратись на невизначений термін.
Элька-Карамелька• 29 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
100%. Всі такі добрі і милі,чужими руками жар загрібати. А в реальності все трошки інакше. Брата з родиною прийняла б, але чітко знаючи на скільки, максимум місяць. Тому що дві родини проживши разом потім можуть не спілкуватися взагалі. Різні графіки, харчування, фінансові питання, це не так весело і радісно, як в дитинстві на сусідніх горішках сидіти
так це правда. І в таких випадках особливо шкода чоловіків або дружин, для яких це взагалі геть чужі люди, з якими і в дитинстві на сусідніх горщиках не сиділи))
Мост_Устал• 29 сентября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Удалено администрацией...
Не те що на сході України. Це ж зовсім не він відмовляв поселяти в своїх квартирах людей з дніпропетровської і луганської області, навіть за гроші. Львів не робить нічого такого тепер, чого б не робив схід у 2014. Тому дивіться за собою.
Коли мовчу- приємна жінка• 29 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Я думаю, что Вы троллите (слишком много клише в одной теме).
Сочувствую, что приходится это делать.
Та вже яка тема за сьогодні цієї троліхи
Дон Пэдро• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Так
Вже 2 тижні активно дзвонять і кажуть про свої плани
спросите на какую дату нужно найти съемную квартиру?
скажите, помогу с поиском - раз я здесь.
они поймут , надеюсь
с днепра нечего бежать еще....от чего они бегут?
они поймут , надеюсь
Реанимация• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Так
Прямо скажите, Вася, Маша, принять вас не сможем. Ищите жилье сразу.
ЧукИГеки• 29 сентября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Удалено администрацией...
Вы в своем уме такое желать? Ждуниха? Я живу во Львове, но я не львовянка, такая же, как и многие, впо с оккупированной территории, которая в свое время уже уехала подальше от руцкого мира, нашла тут работу и вышла замуж уже во время полномасштабной. Мой муж-львовянин пошел на фронт добровольцем, имея мешок болячек. В начале войны принимала у себя всех в арендованной однушке, 2 месяца прожила с семейной парой друзей и да, это тоже было не просто. Но такие были времена, когда все бежали кто куда. А потом меня с этой арендованной квартиры попер власник, который хотел, чтобы я платила вместо 12к 17, и, не поверите, был не львовянин. Просто ранее купил тут квартиру.
С такими своими врагов не нужно
А у нас макарошки
• 29 сентября 2024
Ответ дляДон Пэдро
они поймут , надеюсь
Та кажуть вже насувається ворог туди
Я не слідкую
дама_из_декрета• 29 сентября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Згідна на 100% Просто червоним по білому шито))
Поскаржилася на тему.
Нє! Синім по білому, а червоним підкреслено🤣
Ирина-bbd0• 29 сентября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Неделю на форуме тролляки Львовом уже активно занимаются
Видите Львов.пишите жалобу и снятие анонимов
Може ще третю?• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Та кажуть вже насувається ворог туди
Я не слідкую
Як прекрасно що Ви не слідкуєте...
Головне щоб російською не говорили. Правда?
Ирина-bbd0• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Та кажуть вже насувається ворог туди
Я не слідкую
Куди!?
Ирина-bbd0• 29 сентября 2024
Жалоба на кацапскую троллиху автора
И отправлены просьбы снять анонимов с этого бедлама провокаторского!
Несемо світло разом• 29 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Я написала сто жалоб на эту тему и на кучу коментов, админы спят или хз.
Я уже закипаю от этого бездействия.
Дуже дуже вумна• 29 сентября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Нет, львовская элита ж на украинском пишет. Просто странно, что братец был многодетным, а своими благами свалить за бугор не воспользовался, как все эти гребаные многодетные
Я очень рада, что многие многодетные все таки воспользовались и уехали подальше от таких вот озлобленных соотечественниц. Чужие люди лучше относятся, чем свои украинцы друг к другу.
Стыд просто
Ирина-bbd0• 29 сентября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Я уже закипаю от этого бездействия.
Причем это ж не первая тема
Специально под анонимами для разведения бедлама и срача и тюканья западных областей Украины опять
Ирина-bbd0• 29 сентября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
От украинского приступы падучей?
Может святой водой окропить?
Петриківна• 29 сентября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Виплати на комунальні йдуть
Какие выплаты на коммунальные? Кому идут?
Oksania_mama• 29 сентября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Удалено администрацией...
Так она ж с Днепра , к ней брат едет, такой же наверное.
Ку-кусик• 29 сентября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Удалено администрацией...
До чего тут львів´яни.Я з Одеси, і теж би не хотіла собі такого кагала
А у нас макарошки
• 29 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Причем это ж не первая тема
Вас заносить
Ви в кожній людині кацапа бачите
Може ви і сама кацапка?
Я поділилась переживаннями, знайшла тут підтримку
Вам не подобається тема - вибачте. 7 дорослих людей ви б в свою хату приютили жити на місяці? Невідомо на скільки..
Ви в кожній людині кацапа бачите
Може ви і сама кацапка?
25 фев 22 года мы в подвале дома познакомились с людьми,один мужчина предложил поехать всем незнакомым людям к его родителям в деревню ,и мы поехали.сделали там во дворе небольшой ремонт,весь хлам убрали ,туалет на улице оформили,они к нам с добром и мы.питались общей кухней ,скидывались деньгами.общаемся по сей день,от бабушки Маши у меня осталась расческа на память,она умерла в том году
Чумачечая Весна• 29 сентября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Стыд просто
Если бы они ещё и не вернулись, было бы вообще супер.
Чумачечая Весна• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Вас заносить
Ви в кожній людині кацапа бачите
Може ви і сама кацапка?
Ви в кожній людині кацапа бачите
Може ви і сама кацапка?
Автор, не оправдывайтесь ни перед кем. Никто не знает сколько той жизни отведено, так что нечего себя мучить какими то родственниками, ещё и теми, кто совсем вам не родня, пусть жена брата к своим родственникам везёт тот кагал. Вы у себя одна, не забывайте об этом.
Галя із Дарниці• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Не тролю( я серйозно говорю
Мій мякий характер не дозволяє ось так сказати людям щоб не приїжджали
Тому прошу у вас
Знаю тут є жінки які вміють постояти , вміють сказати
Тому прошу у вас
я теж не вмію відмовляти. тому таке доручаю чоловікові
І до речі, навіщо вам та делікатність. Написали повідомлення ’в нас не можна буде залишитись і навіть переночувати. по субьективним причинам.’. закрили очі і відправили. і видихнули. і забули
Холодная каша• 29 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Не тролю( я серйозно говорю
Тому прошу у вас
Дякую Богу, що родина, яка нас приймала усі пів року у Франції, нас, абсолютно чужих людей, не мала таких «чудових» думок як у вас, автор. Я нещодавно навіть їздила до них, вони і досі дивуються моєму рішенню про повернення додому, зустрічали як дійсно рідну.