Дайте вподобайок• 29 сентября 2024
Чоловік розказав під час сварки
Коли мене не було поруч із ним,то його тато йому сказав,що я багато витрачаю та "з нею ти не зекономиш нічого" .
Я прийшла потім і ще запитувала в чоловіка чи твій тато нічого про мене не казав тобі,він сказав,що ні .
А все через те ,що я купила їм килимок в будинок (в туалет із ваною)та постелила коли їх там не було тимчасово ,ми там жили пару дні ,старі килим попрала та повісила сухнути ,це не така велика витрата я вважаю,щоб ходити та пускати свій яд щей за спиною у когось,що це взагалі за дідусь такий який помітив зміну килимків?
Його син і не помітив би такої дрібниці,тим паче старі килимки я не викидала
ПотеряласЯ Я...• 29 сентября 2024
Я би вас в дім після цього не пускала. Навіщо хазяйнувати в чужому домі?
Глас_Народа• 29 сентября 2024
А я б не помітила, що старий батько меле. Тим-паче якщо я дійсно почала хазяйнувати в їх домі (навіщо?)
Гадаю_По_шнуркам• 29 сентября 2024
Ну, с такой женой- Цербером,которая требует пересказывать разговоры с родителями, мужика остаётся только пожалеть...
Барбітта• 29 сентября 2024
Хорошего мужика ковриком в ванную не разорить, так деду и передайте
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Де тут хазяйнутивати то?
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ длябЭйбА
А нащо ви купили новий, коли старий є
Транжира
Старому років 20!
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Ви дуже серйозно сприймаєте фразу, яка ніфіга не означає.
Означає ,що хоче налаштувати проти мене
Жерица ночи• 29 сентября 2024
Дуже не тактовний вчинок. Мовчки купити килимки і попрати старі, типу ті вже такі засрані, шо капець? Особливо якщо ви там пару днів лише пожили.
ПотеряласЯ Я...• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Де тут хазяйнутивати то?
Міняти речі у відсутність господарів це і є хазяйнувати. Завжди можна пожити кілька днів в готелі, якщо щось не подобається.
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Думаю справа не в килимку.
Так справа в тому ,що його батьки мене не навидять
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Справа в тім,що вони приїздили до нас та хазяйнували і коли мене не було в квартирі і коли була
Кукусикиииииии• 29 сентября 2024
Ответ длябЭйбА
А нащо ви купили новий, коли старий є
Транжира
Она купила для своего пользования. Автор писала что там временно жили. ..
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Сказали б дякую,так ні потрібно пи***ти
Жерица ночи• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Ну тоді ок, у вас там свої розборки.
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вони в мене хазяйнули навіть в моїй присутності)
Ніого їм не заважали,я вас почула ,їх тепер до себе не пускатиму)
Жерица ночи• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Сказали б дякую,так ні потрібно пи***ти
Вы ж вище мені відповіли, що вони у вашому домі хазяйнували. Чи вам то сподобалось? Судячи з того, що відповідаєте їм тією ж монетою, ні. То чому вони вам мають дякувати? У вас просто продовжується файт.
Хитрушка-чекушка• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Странно))
ПотеряласЯ Я...• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Так, можете користуватися порадою, будь ласка. Або можна жити одним колгоспом і перекладати труси по черзі один у одного. Тут вже що кому ближче.
АгатаХристя• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Чого
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
Чому я їм маю дякувати за окупацію моєї кухні на хвилину коли вони приїздили ’в гості’
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Чого
Бо синочка гроші їдуть на мене теж та нашу дитину ,а міг би сестрі допомагати