Дайте вподобайок• 29 сентября 2024

Чоловік розказав під час сварки

Коли мене не було поруч із ним,то його тато йому сказав,що я багато витрачаю та "з нею ти не зекономиш нічого" .
Я прийшла потім і ще запитувала в чоловіка чи твій тато нічого про мене не казав тобі,він сказав,що ні .
А все через те ,що я купила їм килимок в будинок (в туалет із ваною)та постелила коли їх там не було тимчасово ,ми там жили пару дні ,старі килим попрала та повісила сухнути ,це не така велика витрата я вважаю,щоб ходити та пускати свій яд щей за спиною у когось,що це взагалі за дідусь такий який помітив зміну килимків?
Його син і не помітив би такої дрібниці,тим паче старі килимки я не викидала
Кофр для ноги• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Так змахує на те ,срутся зі всіма майже родичами ,пліткують за спиною ,тато меркантильний раз йому килимки за 150 гривень жмуть
.... а їхній син вибрав собі жінку по їх подобі)))

ПотеряласЯ Я...• 29 сентября 2024
Ответ длябарабанщица
так если старые килимки уже такие старые, шо в грибке все,
на них же ступить противно,
тем более, автор старые не выкидала
Навіть якщо вони старі, то це все одно чужий дім і чужі килимки. І це справа господарів. Якщо гидко ступати, то завжди можна зупинитися в готелі.
Губки-уточкой• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Означає ,що хоче налаштувати проти мене
Ой, у меня мой папа за то что я продаю старую мебель из и хочу им новое купить сердится, он спит на диване которому 40 лет, ну ладно, а мама почему страдать должна у нее перелом позвоночника замена сустава тазобедренного хочу кровать взять и в гостинную новый диван хороший
Раздражевская• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Так справа в тому ,що його батьки мене не навидять
Автор. Смотрите. Есть женщины самодостаточные. Это когда они могут жить так, как им нужно. Это когда никакой мужик (дед, баба, хозяин, сосед) не приедет в их дом и не скажет что сколько стоит, и что нужно/не нужно. У них просто не поднимется язык.

Если вы переживаете, мечетесь и выспрашиваете, что там кто сказал/подумал= это почти всегда про инфантильность, незрелость и не умение себя прокормить .
Что делать?
Брать жизнь в свои руки.
Не позволять обсуждать вас и ваш доход

Независимость- наше все. Просто поверьте!
Тюрюнь_Тюнь• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Чому тоді його дружина не працювала та не працює ?
Потому, что она тратила экономно и как муж скажет, а вы сами его деньгами распоряжетесь.
автор Дайте вподобайок • 29 сентября 2024
Ответ дляЗайченя
Обмежте з ними спілкування, це в ваших інтересах . Бо пересваритеся і осад на все життя. А так подорослішаєте, порозумнішаєте і зрозумієте, що оце все - зовсім не привід сваритися. Щоб дрів не наламати
Так вони перші мають до мене претензії і за спиною обирають , чоловік потім під час сварки їх цитує ,що вони про мене казали
Ответ длябарабанщица
на них же ступить противно,
тем более, автор старые не выкидала
Купила нове,щей не задоволені

Ответ дляПотеряласЯ Я...
Чоловік не хотів зупинятися в готелі
Ответ дляРаздражевская

Что делать?
Брать жизнь в свои руки.
Не позволять обсуждать вас и ваш доход

Так вони все одно будуть йому щось про мене казати,я їм забороню?
Це неможливо комусь щось заборонити.
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Мені її шкода