Дайте вподобайок• 29 сентября 2024
Чоловік розказав під час сварки
Коли мене не було поруч із ним,то його тато йому сказав,що я багато витрачаю та "з нею ти не зекономиш нічого" .
Я прийшла потім і ще запитувала в чоловіка чи твій тато нічого про мене не казав тобі,він сказав,що ні .
А все через те ,що я купила їм килимок в будинок (в туалет із ваною)та постелила коли їх там не було тимчасово ,ми там жили пару дні ,старі килим попрала та повісила сухнути ,це не така велика витрата я вважаю,щоб ходити та пускати свій яд щей за спиною у когось,що це взагалі за дідусь такий який помітив зміну килимків?
Його син і не помітив би такої дрібниці,тим паче старі килимки я не викидала
АгатаХристя• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Бо синочка гроші їдуть на мене теж та нашу дитину ,а міг би сестрі допомагати
А що з сестрою сталося
Мама Чели• 29 сентября 2024
Ответ дляЛизочек
Ну вот видите, коврик они всю жизнь знают, а вас без году неделя. Думаете, вы победите?
А ещё коврик они сами выбрали, какой им понравился, а невестку выбирал сын, ещё и не спросив одобрения, небось
Бойова• 29 сентября 2024
Я не розумію це всі бездарні під вечір за роботу взялись, чи один з різних акаунтів строчить? Що не тема, то перл))
бЭйбА• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Старому років 20!
Так хороша річь, ще років 20 послужить.
А ви мабуть якісь китайській непотріб взяли
Тюрюнь_Тюнь• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
А вы не работаете?
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А вы не работаете?
Ні , навіть якщо так ,то його б гроші не ішли на дружину?
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
У вас наверное, неблагополучная семья?
Наша з чоловіком?
Тюрюнь_Тюнь• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Ну вообще тогда папа в некотором смысле прав. На жену деньги идут когда в декрете, а так жена же не иждивенец, что бы ее содержать 🤷
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляМама Чели
Так не спитав ,його мамі я відразу не сподобалась ,а його тато з часом показує все більше свою неповагу та пліткує
Секс-Бомба• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Вони в мене хазяйнули навіть в моїй присутності)
Ніого їм не заважали,я вас почула ,їх тепер до себе не пускатиму)
Ни в коем случае этого не делайте, если не хотите чтобы благополучие в вашей семье разрушалось.
Если представить род в виде дерева то корни это предки и самые старшие родственники, а крона и зеленые листочки это наши детки-если не поливать корни(не угождать и не ухаживать за самыми старшими членами семьи) то и зеленых листочков(то есть деток и денег) не будет.
Поэтому если его родители к вам относятся плохо то это можно исправить при помощи эзотерических практик.
И ни в коем случае не говорить о своих предках плохо, если кто то спросит то всегда, если вы даже не знаете своих дедушек и прабабушек необходимо о них говорить, что они у вас были самые лучшие-тогда болезни будут исчезать, а деньги в семье появляться.К самым старшим родственникам которые еще живы нужно во всем угождать, стараться выполнять их желания, уважать и обожать.
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляАгатаХристя
А що з сестрою сталося
Нічого,живе собі
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Чому тоді його дружина не працювала та не працює ?
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Так це не мої родичі ,вони мені ніхто
Мої родичі це мої батьки
Секс-Бомба• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Так це не мої родичі ,вони мені ніхто
Мої родичі це мої батьки
Если вы замужем то его родители тоже ваши родственники и ваш род.
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую посмішили
Україна понад усе!• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Наша з чоловіком?
Ну семья мужа
Раз трата на коврик это что-то значимое
Зайченя• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Так навпаки, на батьківську хату йдуть ( на килимки)
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну семья мужа
Раз трата на коврик это что-то значимое
Так змахує на те ,срутся зі всіма майже родичами ,пліткують за спиною ,тато меркантильний раз йому килимки за 150 гривень жмуть
Дайте вподобайок
• 29 сентября 2024
Ответ дляЗайченя
Ну вони не оцінили ,а тільки обісрали мене
Зайченя• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Да ніякого обсирання) сказали б чоловікові - так, я люблю витрачати гроші і насолоджуватися життям . А ти побільше заробляй, любий)
Зайченя• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Меркантильний, це якби за його гроші куплені. А так…
Кофр для ноги• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Означає ,що хоче налаштувати проти мене
так філігранно, як Ви це самі робите, Вас ніхто не переплюне. Не зупиняйтесь, продовжуйте далі)))
Кофр для ноги• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Так справа в тому ,що його батьки мене не навидять
і я їх розумію.... прочитавши Ваші пости
Кофр для ноги• 29 сентября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Так
Проня Прокопівна, душечка, і Ви на Порадниці
Зайченя• 29 сентября 2024
Обмежте з ними спілкування, це в ваших інтересах . Бо пересваритеся і осад на все життя. А так подорослішаєте, порозумнішаєте і зрозумієте, що оце все - зовсім не привід сваритися. Щоб дрів не наламати
барабанщица• 29 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я би вас в дім після цього не пускала. Навіщо хазяйнувати в чужому домі?
так если старые килимки уже такие старые, шо в грибке все,
на них же ступить противно,
тем более, автор старые не выкидала
на них же ступить противно,
тем более, автор старые не выкидала
Зайченя• 29 сентября 2024
Ответ длябарабанщица
на них же ступить противно,
тем более, автор старые не выкидала
на них же ступить противно,
тем более, автор старые не выкидала
Справа не в килимках. А в бурній реакції на слова свекра. Роздуває автор добряче