⚡️Норвегія планує побудувати паркан на кордоні з рф, — телерадіокомпанія Yle.
За словами міністра юстиції Норвегії Емілі Енгер Мель, країна розглядає можливість зведення паркану на кордоні з росією, який, за задумом, допоможе зупинити потік біженців.
Ответ дляViktoryjaG
У Норвегии есть границы с рф?)) 🙄
А для вас це новина
?
Протяжність сухопутного кордону між Норвегією та рф становить 200 км
? Протяжність сухопутного кордону між Норвегією та рф становить 200 км
Ответ дляЛеска
Тсююю
Мы,,знали,, ще раніше тому ще яценюк почав будувати паркан
Сподіваюсь,норвежці побудують кращий паркан,чим оте
Ответ дляRe1ne
Как вы уже задолбали нести сюда все подряд
Вибачте,про вашу улюблену тему про хвороби,мені немає чого написати.
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Они бояться беженцев с рф?
у 2015 році, коли через Стурскуг - єдиний прикордонний пункт між Норвегією та Росією - пішки і на велосипедах прибули 5 тисяч прохачів притулку із території РФ.
На думку міністерки юстиції Норвегії Емілі Енгер Мель, будівництво паркану може бути одним зі способів покращення ситуації із безпекою.
Також міністерка переконана, що інвестувати можна у закупівлю дронів, котрі патрулюватимуть територію, та у збільшення кількості прикордонників у Стурскугу.
Наразі незрозуміло, чи паркан зведуть уздовж усього норвезько-російського кордону чи лише на окремій його ділянці.
Раніше Фінляндія завершила будівництво пробної ділянки загородження на кордоні з Росією у районі населеного пункту Іматру і тепер офіційно ввела його в експлуатацію
Ответ дляOlvia1987
Просто не можу уявити, на скільки хвилин паркан міг би затримати російські танки?
Думаю,що такий,як на кордоні США і Мексики,міг би затримати
Ответ дляNaddejda
Просто те що ми ’будували’ це була фікція.А якщо б з 2014 будувалися нормальні фортифікаційні споруди то б затримали ще й як.Я мовчу про заміновані шляхи.Еххх...
Нажаль це так
Мармедадка- шоколадка• 29 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Это они незаконно прошли или как? Ну вот мы проходили границу с Польшей до без виза. Нет визы не впускают..у россиян вроде нет безвиза, так как их вообще пустмли в 2014..
Ответ дляМармедадка- шоколадка
Они просили получить статус беженцев
Ответ дляNatka A.
Конечно, Финляндия с рашкой загрыла границу. Вся русня через Норвегию ринулась. Теперь и Норвегия укреплятся начала
Т.е.они готовятся, что наплыв беженцев будет большой
Мармедадка- шоколадка• 29 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Они просили получить статус беженцев
У кого? У пограничников? А чтр так можно было и нам до безвиза? Приехаиь на границу Польши и просить пустить тк хочу быть беженцем...
Альфасамка• 29 сентября 2024
москалів треба знищити від малого до старого, вони усі мають здохнути!