Шукаю рекомендації стосовно лікаря для встановлення вінірів. Київ, бажано правий берег. Якщо хтось робив і задоволений, буду вдячна за пораду лікаря
Дякую всім за відповіді
Домашка• 01 октября 2024
Ответ дляЮльчик 25
Я шукаю рекомендації з особистого досвіду. Профілі в інстаграм я бачила
Добробут дентал, Дент лайн, Дарлін
Я особисто там працювала і знаю як там роблять. Але в цій справі шукати краще лікаря і техніка, бо від техніка залежить дуже багато.
Крижана бурулька• 01 октября 2024
Ответ дляДомашка
Добробут дентал, Дент лайн, Дарлін
Порадьте будь ласка лікаря. Поїду теж хоч на край світу
Дякую
Домашка• 01 октября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Дякую
Я б особисто робила реставрації)
Крижана бурулька• 01 октября 2024
Ответ дляДомашка
Я б особисто робила реставрації)
Не підходить реставрація
Домашка• 01 октября 2024
Ответ дляЮльчик 25
Я теж більше хочу реставрації, шукаю лікаря, щоб підказав, який варіант більш доцільний.
На реставрації подивіться Катерину Дзись
Кравчук Тетяну в клініці Pelts
Кристина Бекузарова
Мені вони подобаються
Або в Полтаві в клініці Аполонія
Кравчук Тетяну в клініці Pelts
Кристина Бекузарова
Мені вони подобаються
Або в Полтаві в клініці Аполонія
Домашка• 01 октября 2024
Ответ дляЮльчик 25
В Дарлін ціни дуже привабливі, а лікаря там можете порекомендувати? Дякую
Подивіться те, що я нижче написала.
Мені особисто робив Вадим Гончар, ресто простояла 16 років і перероблювала її в хорошому стані.
Перероблював Володимир Підкурганний в аванто.
Домашка• 01 октября 2024
Ответ дляЮльчик 25
В Аполонії Ольга Пономаренко, але це в Полтаві і запис там на декілька місяців вперед.