Якщо допустити, що для вас допустимий секс без серйозних стосунків.. і для вас у вашому віці є вибір між 3 чоловіками, якого б з них ви обрали для задоволення своїх потреб…
1) Чоловік, який молодше за вас. Причому на значну кількість років. Йому років 25. Він симпатичний, у чудовий фізичній формі, виносливий, але в нього немає багато досвіду і у вас з ним мало спільного, вам навіть поговорити «після» немає про що
2) Чоловік, який є вашим ровесником. Він менш виносливий та у гіршій фізичній формі, але біль досвідчений і з ним є про що поговорити
3) Чоловік старший за вас. Йому приблизно років 50+, у нього фізичній параметри найгірші, але є найбільша кількість досвіду у цих справах…
4) Ви би не обрали жоден з варіантів
Можете свій вибір аргументувати
4) Ви би не обрали жоден з варіантів
Можете свій вибір аргументувати
Щебетуха• 03 октября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Наверное толстый
вы про размер?
или кто толстый?
Злюсь до кипіння• 03 октября 2024
Пробувала зустрічатись з молодшим на 7 років, розмовляти було не про що, поводився якось дивно, якійсь дитячий садочок
. Виявилось, що старший на 7 років (вже 5 місяців зустрічаємось) по всіх параметрах кращий і більш досвічений. І виносливий, якщо ви розумієте про що я
Радостина• 03 октября 2024
Мені ще потрібна матеріальна складова. Для сексу треба місце, комфорт, поїсти щось, віно і все таке. Окрім того я не повинна відчувати себе мамкою. Син в мене вдома свій є дещо молодший за кандидата №1.
Тому мій вибір 2 та 3.
Гидроусилитель руля• 03 октября 2024
Ответ дляЗадираю носа
Так, ну я просто секс неможу, мені треба оці бабочки
І так буває. Я Теж без бажання не можу сексом займатися