Dalilight• 03 октября 2024

Панкреатит и понос

У мамы пять дней назад обострился панкреатит , и 3 дня понос постоянный, как думаете в больницу или что делать
princess of wonderland• 03 октября 2024
Попробовать схему лечения ее доктора

inna5577• 03 октября 2024
А что врач говорит? При остром панкреатите первые 2-3 дня голод на воде, есть нельзя
автор Dalilight • 03 октября 2024
Ответ дляinna5577
Не были ещё у врача , вот думаю может скорую вызвать . Ела печёные яблоки и гренки с тестера
inna5577• 03 октября 2024
Ответ дляDalilight
Голод
Nerses• 03 октября 2024
Ответ дляDalilight
Холод , голод и покой.
Панкреатит довольно грозное заболевание , чревато осложнениями.
Lyucia2• 03 октября 2024
Не їла декілька днів, тільки воду пила, коли був гострий стан, потім буквально по ложці вареної перетертої картоплі без жиру, потім потроху почала додавати варену курку. За тиждень полегшало. Не бажано овочі і фрукти в сирому вигляді, а все інше можна їсти, якщо лізе в горло. У мене не лізло, тому голод був не вимушеним. А взагалі нормальні люди йдуть до гастроентеролога в таких випадках і їм призначають ліки. Мені просто відмовив сімейний дати направлення, тому потрапила до гастроентеролога вже коли гострий стан пройшов. Везіть до лікаря маму, якщо є можливість.
автор Dalilight • 03 октября 2024
Ответ дляLyucia2
Спасибо, завтра поедем