Крим мій• 04 октября 2024

Во что вложить 30-40 тыс. долларов?

Чтобы иметь доход каждый месяц ? Присматривала квартиру на курорте . Но это же сезонные деньги . А так круглогодично иметь прибыль ?
Оцененная• 04 октября 2024
Ответ длявре_Динка
до кризи 2008 квартири навіть однушки в києві коштували більше 100 тис дол
а ще після майдану в 14 році, був другий бум падіння цін
Це десь 2007-2008 роки. До 2006 більш реальні ціни були
вре_Динка• 04 октября 2024
Ответ длягодовасик
Так мы о покупке квартиры здесь говорим или о перспективах инвестиции в новострой на этапе проекта/котлована? Если о вторичке: купили, накрасили губы (смотря в каком состоянии купили), сдали.
за 30-40 тис не купити перспективну квартиру, яка буде заробляти. в неї треба ще вкластися в ремонт
Ёшки_Матрёшки• 04 октября 2024
Ответ дляОцененная
Поверьте, из опыта сдачи 3 квартир на побережье - особо дохода нет. Смысл только один: вывезти деньги и зафиксировать в недвижимости. Дальше, главное чтоб не тянули квартиры деньги (налог, другие расходы, текущий ремонт). Вот именно это окупают сдачи жилья. А так, чтоб сидеть плевать в потолок от полученного дохода, то сто раз нет.
Золоті слова, в нас взагалі вже забембали, за ті 13 тисяч так нерви мотаєш щомісяця ((((
годовасик• 04 октября 2024
Ответ длявре_Динка
А где именно цены смотрите? Киев, Львов, Франковск, Черновцы, Ужгород, Тернополь?
Anna.sekret• 04 октября 2024
Ответ для40каградусная
Кто будет заниматься квартирой? Клининг после постояльцев, всякие бытовые задачи?
Для этого нанимают специальные службы. Необязательно лично присутствовать при каждом заселение, выселение и т.п.
Ваша-карма• 04 октября 2024
Ответ длягодовасик
Да, а что вас так удивляет? Знаете способ заработать больше? Предложите. Если нужно срочно приумножить капитал, то купили кокса в Мексике и продали в Украине. Или купить место зама. военкома в Харьковском ТЦК. Если интересен долгосрочный пассивный доход в Украине, то квартира в столице или спокойном регионе вполне подойдет.
За 40 тыс , это будет бабушатник и сдать его можно за 150 баксов .
А не 300
Оцененная• 04 октября 2024
Ответ дляAnna.sekret
Це вигідно для дорогих квартир, а не смартів за 30 тис
вре_Динка• 04 октября 2024
Ответ дляОцененная
ні в 7-8 був пік. нормальні ціни були на самому початку нульових. потім почали різко рости. і також був бум, але не памʼятаю рік. коли в 10 раз ціни виросли
Ёшки_Матрёшки• 04 октября 2024
Ответ длявре_Динка
Ааа, я так однушку за півроку до кризи за 93 тисячі $ взяла, а зараз вона 75-80 тисяч, а були роки, що і 60 коштувала. А так, елітка - 500 легко могла бути.
Anna.sekret• 04 октября 2024
Ответ дляОцененная
Возможно
Чорт і Шо• 04 октября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Он в Іспанії за 43 купили, навіть не знаю, що за жопа, і що за квартира - 6 кв.м?
Ох і ненависні українці один до одного
Аби вкусити, обезцінити(

Все менше людей хочуть поділитися своїм досвідом чи сумнівами, що не призведе до хоч якогось об´єднання. Вимремо ми як нація, як мамонти, ті, котрих не доб´є війна.
вре_Динка• 04 октября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
я вам більше скажу, ще багато людей які виплачують іпотеку за однушки які купували за 100+тис
Ваша-карма• 04 октября 2024
Ответ дляAnna.sekret
И что за доход будет при таком раскладе 20 евро ? 🤣
годовасик• 04 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
А не 300
Ну, не Республика или Тетрис-холл, но вполне обычную однушку 30-35 кв.м в 10 минутах ходьбы от метро найдете. Сдадите за 10-12 тысяч свободно.
КартаБезКомиссий• 04 октября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Вона спочатку окупається, довго, а потім дохід уже.
Куди б не вклали, воно спочатку буде окупатися довго. Депозит не рахуємо, бо в доларах прибутку немає, у гривні тільки нерозумні вкладають. Бізнес може прогоріти і все, ні вкладених грошей, ні прибутку. Тоді як квартиру з першого дня можна здати і продати її, коли потрібно буде повернути вкладені кошти.
ЛеньГуглить_правда• 04 октября 2024
Ответ дляПенек Возмездия
в Болгарии можно купить студию, подруга купила за 43, хорошо сдает в сезон посуточно)
Ну и она стоит пустая потом, в Болгарии тем более короткий сезон
Ваша-карма• 04 октября 2024
Ответ длягодовасик
Ну , какая нормальная квартира в Киеве за 40 тыс , чтоб ее за 12 сдать ?
Это будет что-то убитое если возле метро и не более 150 баксов в аренде
Ёшки_Матрёшки• 04 октября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Ох і ненависні українці один до одного
Аби вкусити, обезцінити(

До чого вкусити, це анріал, або нелікаід якийсь. Я шукаю собі щось пристойне недороге, але все рівно хоча б 200 тисяч треба, і це дуже малюська, скромна.
годовасик• 04 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
На Оболони сдают запросто, пол коллектива там снимает.

https://flatfy.ua/uk/оренда-квартир-київ-мікрорайо...
ЛеньГуглить_правда• 04 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
Да прям,бабушатники от 200$
john.snow• 04 октября 2024
А американський фондовий ринок - чим не варіант?
Пенек Возмездия• 04 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
не стоит, уже несколько раз написала, что хозяйка там живет в несезон
Ёшки_Матрёшки• 04 октября 2024
Ответ длявре_Динка
Можливо, я свою 15 років по мінімуму 3 тисячі платила, в минулому році загастла, інфляція так з´їла суму, що місячна зарплата покрила 1/4 вартості квартири, добре, що я не закопувала туди великі суми, а жила на повну.
Ваша-карма• 04 октября 2024
Ответ длявре_Динка
Особенно сильно попали те , кто брал кредиты на жилье в уе , когда курс скакнул был шок просто .
Губи з філером• 04 октября 2024
Якщо пасивний дохід - цінні папери.
Найняти досвідченого наставника, який складе вам портфель активів і керуватиме ним за % від приросту.

Якщо для того щоб вкластися і продати дорожче - земля, це 1-2 великиї паї можна купити.
Росте відсотків на 10-15 щорічно в середньому.
вре_Динка• 04 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
угу. як на мене їм було б вигідніше кинути ту іпотеку і виплачені гроші, і купувати нову вже в нових реаліях
але багато хто все ще реально виплачує.
Ваша-карма• 04 октября 2024
Ответ длягодовасик

Тот, что там за 300 сдают , вы за 40 не купите .
А так да , бабушатник можно и за 500 баксов выставить , только кто его снимет ))))
КартаБезКомиссий• 04 октября 2024
Можна придбати 1-2 смарт квартири, зараз бачила чимало варіантів готових, здавати подобово, якщо є час. Якщо немає, тоді квартиру, але вона буде скромна, зможете здати за 150-200$.
Ще варіант, але більш ризикований. Вкластися в котлован. Я так робила, через 3 роки продала, отримала прибуток 50%.
Ёшки_Матрёшки• 04 октября 2024
Ответ дляГуби з філером
Якщо пасивний дохід - цінні папери.

За пай платять 27 тисяч грн в рік, пай коштує 6 тис.$, краще купити 6-7 паїв на 40 тисяч. Вигідніше ніж квартира, продати назад можна за день, черга вишикується.
Ёшки_Матрёшки• 04 октября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Зараз ні, 43 тисячі ми вклали, попрощалися з ними вже.