Крим мій• 04 октября 2024
Во что вложить 30-40 тыс. долларов?
Чтобы иметь доход каждый месяц ? Присматривала квартиру на курорте . Но это же сезонные деньги . А так круглогодично иметь прибыль ?
Губи з філером• 04 октября 2024
Ответ для...аяприкольная
щорічно звісно, ні.
Якщо я вірно зрозуміла питання, то тільки в перший рік виросла в ціні на 50%. Більше росту вартості немає, але і не падає
Ну і сенс в такому ’активі’ тоді? Це ж просто заморожені гроші.
Акуна_Матата• 05 октября 2024
Ответ длявре_Динка
А паркінг коштує 30тис дол
30 тыс? Ничего себе. До войны сестра покупала по 10 тыс
Сунуся в чужі справи• 05 октября 2024
Ответ дляjohn.snow
В мене в $ принесли 13% за останній рік на фондовому ринку. Депозит - це завжди втрати
Як довго вчитися, щоб вкладати з прибутком і де?
Мию вікна у мороз• 05 октября 2024
Ответ для40каградусная
Кто будет заниматься квартирой? Клининг после постояльцев, всякие бытовые задачи?
Керуюча компанія.
Мию вікна у мороз• 05 октября 2024
Ответ дляjohn.snow
Не потрібно жити в Англії щоб інвестувати в цінні папери. Я живу в Україні і це мені не заважає в різні бізнеси США чи Великобританії. Було б бажання. Середньостатистична квартира в Україні не дасть такого прибутку, як цінні папери. А ризики набагато менші.
З 40к доларів можна мати 60 доларів дивідендами плюс сам портфель може зростати на 8-10 відсотків щороку. Зареєструйтесь, купіть VOO чи SPY, або щось на зразок SCHD, якщо хочете більше дивідендів і все. Вивести зі Штатів в Україну один раз на місяць безкоштовно.
І жодних проблем з тими ризиками, які маєте при здачі квартири
Де потрібно реєструватися?
Губи з філером• 05 октября 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Дивне питання. Звідки ми знаємо як швидко ви навчаєтеся та засвоюте практичний матеріал?
Це взагалі не та галузь, яку можна раз вивчити і все.
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я вище писав про блогерів, які все дуже гарно і детально розказують і показують як інвестувати на своїх прикладах і в українських реаліях. Тієї інформації достатньо для пасивного інвестора
Крим мій
• 05 октября 2024
Ответ дляГуби з філером
А с чего начать может подскажите ? Какие то азы этой науки ?
Крим мій
• 05 октября 2024
Ответ дляjohn.snow
Повторюсь тут: почніть з каналу Мирослава ’Мільйонер за 7 років’ на ютубі і Любомира Остапіва ’Сімейний бюджет’. Дивіться з початку
Спасибо 🙏 я пропустила это сообщение
Губи з філером• 05 октября 2024
Ответ дляКрим мій
Я пройшла спочатку курси фінансової грамотності.
Тоді вже зрозуміла що готова до інвестування і шукала під себе.
Навчалася у Оксани Губанової, Олени Шамеко, Уміди Самойленко та Михайла Мезина.
На вашому місці підписалася би на них і поглянула хто вам комфортніший.
Ответ дляЧемна панночка
Інвестиційні квартири на піку ніхто не купує, а однушка на Оболоні свої 300$ без простоїв завжди заробить, з кризи 2008 року прошло вже 16 років, це більше 50 тис$ на оренді
Пішохід завжди правий, доки живий. А квартира на Оболоні завжди заробить 300 баксів, якщо в неї нічого не прилетить. Ризики великі
Крим мій
• 05 октября 2024
Ответ дляГуби з філером
Спасибо
Крим мій
• 05 октября 2024
Ответ дляjohn.snow
Не такие уж и большие риски по части прилетов. Посчитайте процент прилетов в жилые дома , не так уж много выйдет этих рисков
Чемна панночка• 05 октября 2024
Ответ дляjohn.snow
ОМГ, ну давайте без цього, існує ж статистика та теорія ймовірностей 🤦♀️
Ответ дляКрим мій
((300 * 12) / 40000) * 100 = 9. 9% ви будете мати з квартири, якщо (ЯКЩО!!!) купите за 40к і здаватимете за 300 баксів (що є нереальним в квартирі за 40к). Це без урахування ремонтів і інших проблем здачі.
Фондовий ринок приносить в середньому за 100 років 8%, а в останні роки більше.
Тепер порівняйте ризики країни у стані війни (з сусідами-дибілами з півночі і сходу) з ризиками найбільш розвиненої країни світу. Де ризики будуть більші і у скільки разів. Після того, як дасте відповідь, можете починати інвестувати.
Тільки не думайте, що цеглина в Україні краще, бо її можна фізично помацати. Інвестують не для того, щоб мацати, а для прибутку
Чемна панночка• 05 октября 2024
Ответ дляjohn.snow
Звичайно, нерухомість в Україні більш ризиковий актив, ніж ETF, просто квартира за 40 тис може вирости до 80, а то і до 120, «це ж було вже»)
Ответ дляЧемна панночка
А може не вирости. А може впасти ще. А акції фейсбука виросли за рік на 300 відсотків. Це все як повезе.
Крим мій
• 05 октября 2024
Ответ дляjohn.snow
Акции ФБ что тоже можно купить ?
Ответ дляКрим мій
Акции ФБ что тоже можно купить ?
Можна. Як і Apple, і Тесла, і Гугл, і Louis Vuitton. Але я б не радив. Купіть відразу 500 найбільших американських компаній в одному наборі. Це називається ETF. Наприклад VOO чи SPY. Бо крім росту, акції ще іноді падають. І не кожна психіка це витримує. А ETF падає набагато менше.
Крим мій
• 05 октября 2024
Ответ дляjohn.snow
А акции можно продать в любой момент и получить реальные деньги ?
Крим мій
• 05 октября 2024
Ответ дляjohn.snow
Ні. Тільки в робочі години :) На відміну від квартири це займає лічені секунди. Перевести зі Штатів в Україну один раз на місяць безкоштовно
Ух ты . Да , это стоит того чтобы изучить эту тему и этот рынок
Добрая свекровь• 05 октября 2024
Ответ дляjohn.snow
А криптовалюта? Це щось на зразок МММ?
Ёшки_Матрёшки• 06 октября 2024
Ответ дляSmusish
Супер пропозиція, ,вкласти 40тис дол, щоб мати 13 тис грн та ще й ремонт зношується!
То хай просто закриті стоять квартири?