Нехай щастить• Изменено 04 октября 2024
Для вас нормально коли рідна сестра чоловіка?
Взяла гроші із нього за вашу процедуру в неї,працює сама на себе ,до слова чоловік їй не раз безоплатно дав гроші,та покривав борги її чоловіка колишнього,подарунки її дітям по приїзду в гості завжди та гроші на дн дітей їй скидав на картку,до поповни мені рахунок я тобі потім віддам,ага
Сестра чоловіка моєї рідної сестри пару разів мені робила ідеальний манікюр із покриттям ,гроші не брала ніколи ,хоча я їй нічого не робила такого,як мій чоловік своїй сестрі
Це нормальні відносини в сім´ї чи я щось не розумію?)
КохайтесьЧорнобровi• 04 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
Їй не шкода ,вона заради дитини все робить
Та зрозуміло, але таким чином чоловік розслабляється і вважає, що може допомагати сестрі
Нехай щастить
• 04 октября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Він ніби вже не роздає
СамавиховуюКота• 04 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
он и сейчас может это делать. Автор просто дополнительная паразитка на его шею.
Ого. Мамо вошла в чат)))
Весотехник• 04 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
Бо трясуть
Он у вас амёба безвольная? Что сказали, то и сделал?
Дама_с_коготками• 04 октября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
А то что её муж работал целый месяц бесплатно и она бы эти деньги могла потратить на более нужные семейные нужды - это вообще не факт? Не бесплатная семейная услуга?
господи, это муж, отдельный человек! Ему могут бесплатно оказывать услуги, он в состоянии сам разобраться как ему долги возвращать. Автор тут каким боком? она его рука или нога, что сестра вдруг ЕЙ должна оказалась?!
Дама_с_коготками• 04 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
Чоловік мене до неї типу записав,це його ініціатива була
а у вас самой нет ни денег, ни своего мастера? И мысль о халяве победила всё?
Виннипуховна• 04 октября 2024
Ответ дляВесотехник
Априори мужик не может иметь своего мнения и своих желаний.
Дама_с_коготками• 04 октября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
О, ви теж паразитка для свого чоловіка?
нет, я не бегаю по родственникам за бесплатными услугами)
Виннипуховна• 04 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Та вы шо! Мужики не могут ни иметь своего мнения, ни своих желаний, ни своих решений
Нехай щастить
• 04 октября 2024
Ответ дляВесотехник
Так виходить
Нехай щастить
• 04 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ніхто нічого йому не віддав ,не сестра ,не її чоловік
Дама_с_коготками• 04 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
Так нехай батьки то нього переїздять та няньчать дитину
а маникюр вам нужен для няньканья ребенка? :) Вы лично какую услугу оказали сестре мужа чтобы она вам лично бесплатно что то делала?
Нехай щастить
• 04 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Це чоловіка ініціатива була ,не моя
Нехай щастить
• 04 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Хто там бігає?
Дама_с_коготками• 04 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
ну и мужу вашему не жаль денег на помощь сестре.
Дама_с_коготками• 04 октября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Ого. Мамо вошла в чат)))
фигушки) Мы тоже с сестрой халявшицей)
Но мне бы в голову не пришло вытягивать из нее мат помощь которую оказывает ей мой муж путем записи на ее услуги :)
Дама_с_коготками• 04 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
не ваши родственники, не ваши проблемы.
Нехай щастить
• 04 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Чоловік безоплатно скільки грошей віддав
Нехай щастить
• 04 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Не жаль?
Виннипуховна• 04 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
А в чем виновата при этом сестра мужа вашей сестры?
Нехай щастить
• 04 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
не ваши родственники, не ваши проблемы.
Тільки чомусь чоловік мені жалівся не раз на них всіх
Дама_с_коготками• 04 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
вы тот самый чоловiк? Я спрашивала что лично вы сделали бесплатного для сестры мужа чтобы ожидать от нее бесплатной услуги.
Дама_с_коготками• 04 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
ну пожалели и всё. Не вмешивайтесь в их отношения. Они родственники помирятся, а вы останетесь крайней.
Нехай щастить
• 04 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Чоловік мав очікувати цього ,як мінімальне ,що вона може зробити для нього,так нарешті вам зрозуміло?
Дама_с_коготками• 04 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
ну вот ему маникюр бесплатно и сделают. Вам понятно?
Не рахую, а вважаю• 04 октября 2024
Я б к сестре мужа изначально не пошла на маникюр, страшно за здоровье)
Лично я с родителей, сестер и братьев не брала бы деньги
Нехай щастить
• 04 октября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Чоловік навпаки повів мене до неї ,типу впевнений в неї там все чудово та стерильно