Виннипуховна• 05 октября 2024

Бідність та думки про самогубство

Я живу бідно, не маю ні квартири нічого. Як жінка я теж не дуже. Якби мала гроші, то було би легше і я би так себе б не гризла. Це замкнене коло. Останнім часом приходять думки, що краще вже не жити
Мerida• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Боюся, що викладання я не потягну. Я давно не працювала з англійською мовою. Зараз вже не той рівень
Вам 30 лет. Знания не пропить. Было бы желание. У вас желание ныть. Не буду вам мешать.
ОбережнаЯ• 05 октября 2024
Ответ дляТрактор Віка
Конечно, всегда есть окончательная цель.
А что делать после окончательной цели?
Лапка• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
чому бідні? - бо дурні
чому дурні? - бо бідні
Мerida• 05 октября 2024
Ответ дляЛапка
чому бідні? - бо дурні
чому дурні? - бо бідні
автор Виннипуховна • 05 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
а чего каким-то офис-менеджером со знанием английского не пойдете. Та даже на госслужбе думаю можно сейчас найти со знанием английского и более-менее нормальной зарплатой
А в моєму віці реально знайти роботу таку без досвіду?
ХтоЯкщоНеЯ• 05 октября 2024
Ответ дляМerida
https://ua.jooble.org/jdp/-7130529095059342760?bre...

Это вам. Первая попавшаяся работа. Не минималка. С жильём.в Киеве
Ну вот, первый попавшийся вариант - ищут ’фахівця з євроінтеграції/міжнародника’ https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site%2Findex&pg=2... Там главное требование - английский
автор Виннипуховна • 05 октября 2024
Ответ дляKristinkaCute
Почему не уедите заграницу? Там пособие на первое время будет, найдете работу зарплаты по-любому там выше.
Хотя тут ещё всё зависит от вашего желания..
У меня подруга репетитор английского. Зарабатывает хорошо. Причём работает только по онлайн.
Не хочу закордон
ХтоЯкщоНеЯ• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Да, без проблем. Я сама на госслужбе и к нам иногда люди приходят без опыта и после 40 лет
автор Виннипуховна • 05 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це добре. Офіс-менеджером напевно більше молодих беруть
ХтоЯкщоНеЯ• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
У меня подруга в 40 лет 2 года назад офис-менеджером устроилась без опыта работы. Но она английский неплохо знает, ее мама - преподаватель английского и натаскала ее. До этого она сидела в декретах после института и потом лишь в Ощадбанке пол года кассиром поработала. Но на госслужбе сейчас больше можно заработать если найти место.
автор Виннипуховна • 05 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Скільки це більше?
Мerida• 05 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Таких работ вагон. Автору не это нужно. Вы ж видите.
Зрадорозганячка• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Кімнату знімаю, зарплата мінімалка
Вам бы и правда за границу
Молодая еще, устроили бы и личную жизнь, возможно
Моя невестка тоже учитель, 3\п со всеми категориями 11500, онлайн обучение, на связи с учениками и родителями 24\7
Тяжело и обидно получать такие деньги за свой труд
ХтоЯкщоНеЯ• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Скільки це більше?
от 20 до 30 тис если ведущий или главный специалист, более конкретно зависит от органа власти и должности
Хтомолодець? Я!• 05 октября 2024
Ответ дляМама Чели
А чего не едите хранцию покорять?
хєрманія більш щедра
Радуга-дуга• 05 октября 2024
А що саме ви робили для того, щоб змінити ситуацію, цікаво?
Помаранчова душа• 05 октября 2024
Ответ дляТрактор Віка
Ого, а что Вас гложет, Вы имеете ввиду что все равно не счастливы? Это одиночество или стремление постоянно чего-то нового?
господи да спросите илона моска счастлив ли он? деньги сами по себе ничто если мозг так устроен что ничему не рад или не выносишь одиночества или хочешь быть любим а тебя не любят ....и т.д
автор Виннипуховна • 05 октября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Зараз шукаю роботу, але поки глухо. Англійську вчу на більш високий рівень. Курси пройшла
Радуга-дуга• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
А навіщо ви це робите якщо вирішили з собою покінчити?
автор Виннипуховна • 05 октября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Вам бы и правда за границу
Не хочу закордон. Які там перспективи без місцевої освіти? Лише чорна і важка робота на мінімалку. Особисте життя я і там не влаштую. Я не подобалась чоловікам ніколи особливо. Я важка за характером і серйозна. Люблять веселих та легких, з грошима ще
Зрадорозганячка• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Про характер заметно по постам Вашим
Ну и нехочуха Вы еще
автор Виннипуховна • 05 октября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Не бачу виходу з цього всього зараз
автор Виннипуховна • 05 октября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Про характер заметно по постам Вашим
Ну и нехочуха Вы еще
Чого це нехочуха?
Подмигашка• 05 октября 2024
Я тут вже радила одній самогубиці піти на фронт і вам раджу.
По перше платять , може на квартиру зберете, а по друге може врятуєте чиєсь життя. А якщо і так жити не хочете, то є вирогідність там загинути і гріх не прийдеться брати на душу.
У мене загинув брат на війні і відписав все майно на мене.
Крім того в мене є власна квартира.
Тепер у мене їх дві і будинок.
І знаєте я б все віддала щоб повернути цього гарного і розумного хлопця додому. Так що не нийте, а живіть
Зрадорозганячка• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Чого це нехочуха?
За границу не хочу, учитель английского. - преподавать не хочу, личную жизнь устроить - не хочу
Радуга-дуга• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Не бачу виходу з цього всього зараз
А чим саме вас не влаштовує поточне життя?
автор Виннипуховна • 05 октября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Я не кажу я не хочу викладати. Я невпевнена в своєму рівні, що я зможу когось навчити. За особисте життя я вже давно змирилася і воно мені вже не потрібне. Я звикла вже бути сама, бо нікому навіть в молодості не подобалася.
автор Виннипуховна • 05 октября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Робота, яку я ненавиджу. Бідність і відсутність перспектив
Нетутешня• 05 октября 2024
Купіть епілятор і брийте бороду тільки ним, ніякої бритви🙅, на війну доречі непоганий варіант, зп, ще й чоловіка там точно знайдете😉
Радуга-дуга• 05 октября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Які є варіанти змінити цю ситуацію?