Привіт, шукала в інтернеті акцію на лікер Sheridan´s і знайшла сайти, які пропонують його в тетрапаках. Аргументують тим, що 2 літра у тетрапаці компанія виготовляє виключно для ’Дьюті Фрію. Хтось, щось чув про таке? Вживав? Чи не підробка? Хіба справжній лікер будуть розливати по терапаках?
Olga_Ololoeva• 06 октября 2024
Конечно это паль и никаким дьюти фри там и не пахнет.
Но стоит признать, что некоторые напитки там неплохие за свою цену
rainbow2018• 06 октября 2024
Звичайно, не підробка. Там ще поруч має бути дволітровий Хенессі та десяти літрова Фінляндія.