Срочнокпсихологу• Изменено 07 октября 2024

У кого-то есть дети квадроберы?

Все чаще вижу родителей с детьми в Киеве, которые в масках котика и хвостики в руках. Так мило. Зашла на блог китаянки, там все дети так сейчас ходят
Панна Кота• 07 октября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Ну так і на вашу дитятку можна накатати заяву і зняти сліди. І відео теж знайдеться, як кидається. Це працює в обидві боки.
отак і треба робити.
незалежно від того як дитина/людина одягнена і в якому вона стані.
максимально фіксуєте і викликаєте поліцію

Панна Кота• 07 октября 2024
Ответ дляСоседушка
Це навряд чи, я злякалась, шок... Нехай вже тоді з батьками і розбираються
ну стан афекта ще довести треба буде :)
Соседушка• 07 октября 2024
Ответ дляПанна Кота
ну стан афекта ще довести треба буде :)
Стан афекту однозначний, люди себе так не ведуть, подумала що неадекватний маніяк -псих, під маскою не видно, що це чиясь неповнолітня неадекватна бубочка
Леді Душка• 07 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Я в детском саду на утренниках НГ так ходила
А я была снежинка)))
Фростберы)))
Замороженная селедка• 07 октября 2024
Ага, сегодня детки собачку до крови покусали в Одессе
Мастер Пис• 07 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Это нормальная стадия развития ребенка.
А в чем развитие?
Панна Кота• 07 октября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
ви уже 25-та хто про це пише і не дає ніяких підтверджень :)

Не пью, не курю• 07 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
и оно не могло подлететь сзади, сзади у вас была скамейка. Но все равно звучит смешно.
Купите спрей. Антиквадробер. В продаже есть такие.
краще купить біту.щоб напевно.
nade4ka_cc• 07 октября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
У меня. Свинюки еще те
Мої також,тепер буду називати їх квадробири
Асталависта бэйби• 07 октября 2024
Ответ дляСоседушка
Ага, новини почитайте, як неадекватні квадробери покусали бабусю і маленьку собачку в Одесі. Це ваші бубочки - 13,14 років
моим бубочкам уже 20) Моей.
И перестаньте повторять ничем не подтвержденную новость.
Асталависта бэйби• 07 октября 2024
Ответ дляСоседушка
Для мене це не є нормою поведінки, а ви сприймайте як вам зручно. Коли якогось квадробера хтось наверне палкою, як дику кусючу собаку чи кота зі сказом, які претензії ви зможете пред´явити?
Слушайте, это уже какой то криминал. Женщина бьет палкой ребенка
Я понимаю у вас жизнь тяжелая и хочется кого то побить, кто послабее. Но чтоб вот настолько злиться на детей
Мама Никитки-2• 07 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Это нормальная стадия развития ребенка.
Отріцательная?
Пожмаковна• 07 октября 2024
Ответ дляПапобус
Повторюсь, в моїй юності такої хєрні не було. Врахуйте будь ласка, що ви не знаєте мого віку, щоб стверджувати на що вона припала, ок?
Я вам різних років субкультури написала. Це не всі, найвідоміші і найпозповсюдженіші.
Вони в любі роки були. Навряд чи вам 90+ років.
Хіппі 1965 - 80-ті
Панки 1974 - 90-ті
Емо - кінець 80-х - майже до 2010
Готи - 80-ті - 2000-ні

Ну ви ж в ці роки були молодою.
Пожмаковна• 07 октября 2024
Ответ дляСоседушка
Це якраз приклад виключень з правил, і саме так зараз виглядають квадробери на фоні нормальних людей.
Ні, не виключення.
Згадайте начоси, спортивні костюми з лайкри, банани яскраві. Куртки з широкими рукавами і т.д.
Лгин• 07 октября 2024
Ответ дляСвій варік
Такие интераью и про распятых мальчиков были. Забыли? Где фото? Где потерпевшие? Где ссылка на фамилии? Одна неизвестная женщина рассказала, что вроде бы видела, но свидетельств нет..
Телеграм превращается в помойку , а люди ведутся..
Правда только в телемарафоне и только, да?. Никаких телеграммов, меседжеров, зачем? Развитие повернуло назад. Квадроберы тому пример.Когда кидают палку, собака бежит за палкой.
Когда кидают палку льву - лев игнорирует палку и ищет того, кто кинул палку.
Ищите тех, кому выгодно одебиливать детей.
Это скрин с группы собачников...
Червона рута• 07 октября 2024
Марафон від зеленого гнусавовго підтримує деградацію суспільства. Це не нормальний розвиток, не якась субкультура_ це оболваніваніє наЄлєнія, Яку підтримує зелений недомірок, Сподіваюсь всі діти депутатів та самого зелебоба_ стануть на ; лапи та почнуть гризти кістки, Єрмака це не стосується_ він бездітний альфонс,
Соседушка• 07 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
моим бубочкам уже 20) Моей.
Беру приклад з вас, ви ж чомусь повторюєте не підтверджені слова того, що квадробери є безпечними для оточуючих людей і тварин
Соседушка• 07 октября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
А мене життя нормальне і я не агресивна, але коли нападають потрібно захищатись і давати здачу. Якщо ви хочете підставляти іншу щоку, то це ваше право.Не стройте тут з себе великого телепата, який знає яке в кого життя, смішно з вас
Соседушка• 07 октября 2024
Ответ дляПожмаковна
Ні, не виключення.
Начоси - зачіска, лосіни - одежа, це стиль одягу, мода і тренд. А емітувати поведінку тварини - це по вашому просто одяг? Це дебілізм чистої води чи ви цього не бачите, звичайна деградація ваших дітей

Король дивана• 07 октября 2024
хвостики в руках - хорошо, что не в жопе, а то видели и такое
Пожмаковна• 07 октября 2024
Ответ дляСоседушка
Ви хоч почитайте на який коментар я відповідала щодо одягу
Червона рута• 07 октября 2024
далі- деградація повна, Стерненко та Лачен з Притулою почнуть лізти у владу. На фоні тих, хто ходить з хвостом вставним у сраці, сцить у парку під парканом- вони будуть виглядати навіть нічого. Думати насєлєніє більше не може
Соседушка• 07 октября 2024
Ответ дляПожмаковна
Якраз мені ви і відповідали, втратили ніть розмови, буває)
Пожмаковна• 07 октября 2024
Ответ дляСоседушка
Мій коментар був:

Як мені одна говорила - натягнуть той оверсайз, всі в чорному, ми в своїй юності так не вдягались, ми вдягались ’прілічно’
Ми в нашій юності (фото з гугла)

На який відповіли ви, а я на нього.
Я писала про субкультури і їх вигляд. В тому компетарі саме про зовнішній
Оно само купилось• 07 октября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Не пишите бред. Даже психиатры так не считают.
Готы и эму были значительно опаснее
эму
Коплю на груди• 07 октября 2024
Вот не понимаю ни админов, удаляющих посты, ни жалобщиков. На советчице что, стыдно уже , когда называют интеллектуально недалекими? Причем, абсолютно обезличенно. Это что уже, мнение свое запрещено, потому что оно людям с низким уровнем интеллекта не нравится? Так я описала реальные факты, причем, имея постоянный запрос от нормальных родителей на коррекцию подобного поведения детей после дружбы с почитателями хвостов и масок из непонятно каких семеек. Это глобальная проблема и мы, психологи, тоже смеемся, что все мы на школьных утренниках квадроберами были, речь не об этом, а о формирующейся модели поведения. Когда в Сильпо идет мама с девочкой в экипировке котика и девочка 10 лет уже не разговаривает, а мяукает, чешет хвост и стены магази6а дерет когтями в перчатках, и тычет пальцем в тортик, не прося, а мяукая потом на кассе приседает и изображает кота и маман хихикает и считает это милой шалостью, какая ж доця умничка и артистичная. Ну-ну. То есть про трусы, си..ки можно, про дебилов мужей, про алкашей и старых, с висячими с..ками и прочим, а как реально пишешь о проблеме- удаляют. Или не нравится серой массе. Так извините, не читайте или не сидите в темах, а не жаловаться бежите, хоть вам лично никто ничего и не написал оскорбительного. Реально публика, вновьприбывшая ь кошмарная стала на этом ресурсе.
Соседушка• 07 октября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Не знаю, що з мозком цих батьків, які не бачать в цьому проблеми. Напевно, відсутність цього мозку взагалі
ГоловнаЯ• 07 октября 2024
Ответ дляЛеді Душка
А я была снежинка)))
Фростберы)))
Я тоже)) И лиса ))
Соседушка• 07 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Я тоже)) И лиса ))
Я не розумію, як можна порівнювати костюмовану виставу/свято дітей 3-5 років, з квадроберами підлітками, це що для вас одне й те саме?
ГоловнаЯ• 07 октября 2024
Ответ дляСоседушка
Подозреваю, что вы много чего, что в мире происходит, не понимаете. И это нормально.