Стрибну в гречку• 07 октября 2024

Змінили обстановочку у гуртожитку за 5 тис грн

Донька проживає у гуртожитку, перший курс унівєра... Фото До і ПІСЛЯ, прикрасили текстилем... Показую для наочності, ніби не дорого, а жити приємніше
автор Стрибну в гречку • 07 октября 2024
Але все купувалось в Україні, у нас дешевше, моє враження що все дешевше у нас 😂 шо з тої Польщі возять до нас не годна второпати

АяВсёЗнаю• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ще й двоє погодили витрати поділити, аби лиш зробити затишніше...видно їх дуже напрягала обстановка...все заміряли, я дистанційно накупила і нашила, вони лиш повісили
они сами цвета выбирали?
Ответ дляАяВсёЗнаю
они сами цвета выбирали?
Вони купили покривала світло сірі і побачили що не допомагає, попросили поради, я примітивно намалювала ескіз і спитала чи підходить, їм підійшло (робіть знижку на нічну зйомку + килим обрали довший)...я так розумію Вам не подобається?
Я там була, там депресивно і запах затхлий... Пахнючку ще втулили...надіюсь зараз пахне ромашками
Библиотекарь• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А просто - поприбирати ... Щоб затхлим не пахло? А то якщо воняє, то прикрашайте/не прикрашайте - все одно аромат нікуди не дінеться
Мальовнича даль• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А шо робити якщо меблі жовті, лиш заспокоїти сірим і жовті актенти
Серым с жёлтым- очень красиво
На границе• 07 октября 2024
Все отлично! Но дочь ваша уже взрослая девушка. А вы ее постоянно ’ дитина’, как будто она немочная и без вас никак не справится.
Затишне кубло• 07 октября 2024
Супер!
Жінка з перцем• 07 октября 2024
Очень круто!!!

Продавчиня кіз• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Та, у них дуже малі площі квартир і кімнат...у даному випадку поселили 2х у тримісну...то спасіння...третій диван гостьовий, для посиденьок...але ще є кухонна сторона з холодильником...звідки зйомка ведеться
как так , 2х у тримісну?
я думала там везде по три человека, общежития переполнены
Работать надо• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ось друга сторона, поки не прикрасили
А с/у есть?
язззззь!!!• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ціна гуртожитка 7500грн !!! Під унівєром, тобто жодних витрат на транспорт
Автор супер ! Бо ми знімаємо кімнату за 1800 злотих , а сподівалася до 1500 - то собача будка була то сусіди студенти за 30 (( довелося докинути бо і так два тижні на пошуки пішло і сама снімаоа з ним ( в цьому році ціни космос, в нашому вузі немає общаги або приватні ще дорожчі пропонували
БолеИменее• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Так, ми поступили на державне.. головне мова, вивчили за рік з репетитором дорогим, бо дитина мала мету... І оцінки, моя пішла на ветеринара, тобто медичний напрямок...тут головне профільні предмети добре здати НМТ

Поступали і здавали документи самі, без агентства
Ви на підставі укр чи вивчили мову до С1
da1i• 07 октября 2024
Стильно. Ви - молодець!
мегамоСГ• 07 октября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
в такой маленькой комнате втроем?
Да мы тоже жили в такой. 4 кровати по углам, по короткой стороне окно+балкон, по второй шкаф , посередине у стены стол - один. Все.
мегамоСГ• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ось друга сторона, поки не прикрасили
Это офигенная общага
мегамоСГ• 07 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Классная комната!
Я прочла, что ещё и вдвоём девчонки, так это вообще удача!
Это точно. У нас было 4 кухня в блоке
мегамоСГ• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Може то ’коли дерева були вищі’
Не знаете площадь?
мегамоСГ• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку

А які предмети?

мегамоСГ• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Это в месяц или в год?
Работать надо• 07 октября 2024
Ответ длямегамоСГ
Это в месяц или в год?
В месяц, конечно
БолеИменее• 07 октября 2024
Ответ длямегамоСГ
Это в месяц или в год?
Місяць. Це ж Варшава
Работать надо• 07 октября 2024
Ответ дляБолеИменее
Місяць. Це ж Варшава
Так и в Украине давно таких цен нет
Сіґеле-міґеле• 07 октября 2024
Где такой коврик купили? Мне все нравится, вы отлично придумали
Аюшка• 07 октября 2024
Ответ дляНа границе
У вас своих детей нет?
Карамелька• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку

Какие экзамены сдавали в польский Вуз?
Луноходик_Ик• 07 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Шторы блэкаут даже белые бывают.
Я тоже сначала подумала, что это из-за времени дня. Но нет.
Какой-то визуальный шум, глаз напрягается, неуютно.
Мені після більш подобається . Штори до навпаки ріжуть очі і неприємно
Ласковая_львица• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Там ікеа і ніхто нічого не шиє і не морочиться.Я не знаю чи там навіть де тканину купиш,все значно простіше,таке золото в них не поширене.Я сама стала їздити до доньки,то помалу все в тій ікеі беру і везу,мені супер,як і все інше.
ВундерКИНГ• 07 октября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
У мене син вчиться в Варшаві. Теж багато чого з України везу з речей, тут дешевше. Не розумію, коли говорять, що у нас дорожче.
ВундерКИНГ• 07 октября 2024
Ответ дляКарамелька
Какие экзамены сдавали в польский Вуз?
В різних ВНЗ різні умови.
Десь лише співбесіда, десь просто документи привезти, десь екзамени серйозні і т.д.
Мої (син, хрещеник, племінник) вступали в три різних ВНЗ - всюди різні умови вступу.
Мій на інформатику здавав лише математику і атестат потрібен був.
Племінник - потрібен був сертифікат нмт з балами. Хрещеник - взагалі нічого окрім самих документів і сертифіката мови. Син і племінник вступали без сертифікатів по укр.