Первоклашка Я• 07 октября 2024

Щас как прилетит!

Когда воздушная тревога часто не обращаю внимание , а иногда говорю мужу « Иди в укрытие а то ща как прилетит!!!» и делаю страшные глаза и мы оба начинаем ржать 🤣. А вы так шутите ?
Almamater• 07 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Ох уж эти доморощенные психологи . Когда мне страшно мне вообще не стыдно сказать что мне страшно , но это длится недолго , когда рядом совсем взрывается
Бачите, я вас підтримала, і пояснила учасникам бесіди суть вашого неприємного для багатьох гумору. А ви - в агресію)
Робіть висновки.

Незламна Україна• 07 октября 2024
Ответ дляAlmamater
Робіть висновки.
Вы не объясните автору, почему этот юмор большинству неприятен?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 октября 2024
Ответ дляВ шоколаде
В очередной раз утвердилась в своем мнении об одесситах
Що не так в одеситах? Хто ви така щоб робити узагальнення?
Almamater• 07 октября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Автор і так це знає. Інакше б не виносила на осуд суспільства свій спосіб справлятися зі стресом. Це спосіб показати, як вона зневажає страх, яка вона хоробра на фоні тих, хто боїться. Як наслідок, наблизитись до свого ідеального Я.
БезВзяток• 07 октября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
+1000
Потом куча тем - помогите, тревожность, панические атаки, депрессия люди сами себя загоняют
Я не загоняю, не паникую, живу в зоне активных бд, впо, мой родной н.п с марта ровняют с землёй, в принципе, от него уже мало что осталось. Да и у нас тут напряжённо последние три месяца.
Сохраняю и спокойствие, и чувство юмора, но так тупо не шучу, потому что здесь, где прилетает каждый день и каждый день есть пострадавшие, это не смешно
Яичница с беконом• 07 октября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
учите родной язык.
А що це за наказовий тон? Я вам щось зобов´язана? )))
БезВзяток• 07 октября 2024
Ответ дляAlmamater
Сміх - прояв знецінення. Щоб умовно не подати виду, що страшно (бо в дитинстві була заборона на прояв емоцій, скоріш за все) і не стати «поганою дівчинкою», або «поганим хлопчиком»,за краще психіка вважає сміятись. Тоді ти ніби не боїшся і вже не так страшно. Але це рівно до того моменту, поки не станеться дещо дійсно серйозне.
Даже без запретов в детстве на проявление эмоций, смех - это защитная реакция, которая помогает находиться в каких-то сложных обстоятельствах. Потому что подсознательно не страшно то, с чего можно смеяться.
Ну и конечно всему есть предел, как вы правильно заметили

Незламна Україна• 07 октября 2024
Ответ дляAlmamater
Это пока лично не касается, и пусть никогда не коснется,все мы такие храбрецы. Но со стороны этот юмор выглядит не смешно и убого.
Пластилин_Колец• 07 октября 2024
Больные люди...
Молчалка• 07 октября 2024
Нам на 15 этаже рядом с ТЕЦ не смешно
ЧупакабраЗеБест• 07 октября 2024
Ответ дляМайская киска
садеси я))
кто такой ’садеси’?
Техпаспорт на медузу• 07 октября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
+1000
А може бути тільки 2 крайності? Або жарти, що ’трохи по дебільному написані’, або депресія? Реально на речі дивитись не можна?
Xвостокрутелка• 07 октября 2024
Это у вас обоих птср.
Техпаспорт на медузу• 07 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
У меня страх был когда рядом где то разрывалось и окна дрожали , аж сердце колотилось , но через 5 мин все уже хорошо 👌 А от воздушной тревоги страх кто то ещё испытывает что ли
Бездарно тролите, ага.
автор Первоклашка Я • 07 октября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Бездарно тролите, ага.
В чем тролинг ?
В шоколаде• 07 октября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Так, попрошу не обобщать,в семье не без урода.
, не все конечно. Я только четверых знаю)
Крижана бурулька• 07 октября 2024
вы напишите, где такие шутники живут, мы к вам переедем, а то нам не до шуток и с шахедами и ракетами и во время прилетов и во время сбитий, как и сегодня утром после кинжалов, когда без объявления тревоги дома тряслись и от шума уши заложило.
а у вас значит тихо всегда, значит едем к вам.
Техпаспорт на медузу• 07 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
В чем тролинг ?
Спроба самоствердитись за рахунок знецінення почуттів інших ’А от воздушной тревоги страх кто то ещё испытывает что ли ’.

Ну і відповідь на повідомлення про троллінг для продовження дискусії.
Летала_НаМетле• 07 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Які часи такі і шутки. Що за хейт автора? Чи краще в дипресію і тривогу впасти? А потім теми про псих захворення писати?
Согласна , лучше так чем трястись
Все равно мы ничего не сделаем
Остается жить как есть и шутить из того что осталось ..

автор Первоклашка Я • 07 октября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Одесса . Я писала уже выше . Вчера и у нас взрывалось , я не разбираюсь в этих категориях что именно
Незламна Україна• 07 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Складские помещения, в чем тут разбираться надо
Olga_72• 07 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Тоді тут варіантів декілька або ви брешете або біда з головою.))
А ви думаєте що після прильотів у всіх добре з головою? Чорний гумор, це все одно гумор. Чим страшніше ти пережив, тім більше сприймається чорний гумор. Бо краще чорний гумор, ніж страшна реальність
Olga_72• 07 октября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Все залежить від того яка у вас реальність. Моя реальність на зараз: повітряна тривога, я біля військового об´єкту який бомбили багато разів і по нам прилітало. Я прямо зараз бачу місце минулого прильоту. На початку тривоги ми з дівчатами сміялись, чорний гумор про прильоти.
автор Первоклашка Я • 07 октября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Я имею ввиду кинжалы , шахеды или ещё какая то хрень
автор Первоклашка Я • 07 октября 2024
Щас опять тревога
Техпаспорт на медузу• 07 октября 2024
Ответ дляOlga_72
Моя реальність -це повністю зруйнований під´їзд в багатоповерхівці поряд(Шевч.Київ) в якому загинула подруга доньки з братиком та мамою. Винесені вікна в нашому будинку та зруйнована і поки не відновлена школа моєї дитини. Робота з психологом, щоб дитина трохи відновилась після пережитого стресу. Тому далека від гумору з приводу війни( та й від кварталу, дізель-шоу і т.п. нудить. А так гумор в житті присутній, навіть з чоловіком, що зараз на передовій, знаходимо тему, щоб посміятись.
Дама с собачкой• 07 октября 2024
Вы адекватные?
Убогий юмор
Olga_72• 07 октября 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У вас чоловік на передовій, але й він шуткує. Впевнена, що чорного гумору у нього більше ніж у автора. Ви теж шуткуєте. І це добре. Ваша донька теж зможе пережити стрес, бо вона бачить маму яка сміється, коли розмовляє з татом. Ви дозволяєте собі сміятись, то колись ваша дочка дозволить собі це робити,як це зробила її мама. І це добре. Інакше б ми всі вже поїхали розумом. Смех, гумор допомогають справитись із стресом. Ми різні. Нам заходить різний гумор, як різні фільми, книги, картини
Точная копия плова• 07 октября 2024
куди поділись люди зтпочуттям гумору? тут мабуть відсотків 10% з нормальним ПГ, ініші якісь додіки
КондуктЕр тролейбуса• 07 октября 2024
Ответ дляПервоклашка Я
А на вид из какого ?)
Из тулы или смоленска