БолеИменее• 07 октября 2024
Від сина вагітна вже друга дівчина
Синові 24. Зустрічався в 17-18 років з дівчиною однокласницею. Завагітніла, народила дівчинку, не одружувались. Розійшлися. Працює , заробляє, допомагає фінансово дитині, раз на місяць бере до себе додому (має свою квартиру від батька).
Зустрічався з дівчиною новою 3 роки. Йшло до весілля. Дівчині 21, вагітна, термін 1 міс. Питаю що далі, каже буде допомагати фінансово. На цьому все, разом не живуть. Дівчина студентка.
Він дорослий, що я буду казати..? Нема ради.
Мастер Класс• 07 октября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Оце любов у жінок до нього була, знаючи, що у нього скільки дітей- нових народжувати.
При зарплатні водія- аліменти на кожну дитину гривень 800?)
Там вообще сложно. Он у нас в Польше работает. Не платит никому официально. В Украине у него ничего нет.
И что самое странное - никто из них не подаёт на запрет на выезд за долги по алиментам.
Все согласны что он подкидывает какие то копейки раз в полгода.
Мне не понять - но на него постоянно есть желающие. Маленький , болтливый, противный - а постоянно при нем бабы
Парасюха• 07 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Отэта он у вас осеменитель )) улучшает демографию, и это только 24. Еще столько возможностей впереди.
Точно, вся надія на нього
Ашотакоя• 07 октября 2024
Так это вам только о двух сказали, а сколько-то ещё внучат по миру бегает?
Вы бы ему ящик презервативов подарили
Парасюха• 07 октября 2024
Ответ дляjulia-678c
Такими темпами к концу жизни штук 20 детей наклепает
Потрібно ще буде медаль дати, як батько героїнь. А якщо ще й хлопчики
Директор Пляжу• 07 октября 2024
Ще рік йому щоб третього забульбенити , хлопець дбає про своє життя, а лужайи для зайки знайде , бач те , кажете ж не покидає, допомогає , радійте що багато внуків. Вам іх привозять? Ну і невдалим невісткам по подарунку гарному купіть, там каблучки з діамантами наприклад за внуків, всеж дешевше вийде чим в тцк відкупить
Вилосипедниця• 07 октября 2024
Ответ дляДідова баба
Як він пізніше елементи платити буде, якщо нову дівчину захоче?
Всім по чуть-чуть. Аліменти.
Ответ дляЩедрик ведрик
Нема такого закона)) В мене колега є, 4 дітей від трьох жінок. Живе тільки з одніє , останньою, де немає дітей. Він батько, діти на нього записпні, платить на трьох аліменти, 4 повнолітня. Виїхали весною цього року..
Да, толе такого знаю , алименты по 1,5 т и то платить начал когда понял про выезд , детей не видит годами -выехал
Ответ дляСоветчица Года
Там же алименты могут быть нп больше 50 процентов от зп после 3 детей посути уже и профит сколько их, хоть 10) просто алиментов меньше а на старости выгоды больше
Одяг та сумки• 07 октября 2024
що нам сказати ? хто ваш син? він не дорослий він не розуміє що своїм же дітям псує життя.
Стервочка• 07 октября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Писец! Проще разрядить заряженное орудие, чем испытывать на прочность бронежилет. Не женат, детей не планируешь - пользуйся презервативами.
Откуда Вы взяли что сын автора ими не пользуется?
Омлетик• 07 октября 2024
Ответ дляМиззери
Словно девушки не нашли б от кого родить
Просто дети жили бы в полных семьях
А вдруг они бы выросли, поумнели и стали чайлдфри? А так сын автора спас их и белую расу от вымирания
Хвігура мічти• 07 октября 2024
Ответ дляМастер Класс
У нас на работе такой водитель - 7 детей от трёх официальных бж и трёх сожительниц.
Он себя наверное султаном воображает? Куча жен, наложниц, детей
Наизнанку• 07 октября 2024
Звісно вам як мамі це болить, але він дорослий дядько, і дівчата теж, думаю, знали звідки і як діти беруться. Тому максимум, шо Ви можете зробити, разово виказати свою думку і або допомагати з онуками (якщо є бажання у вас і у дівчат), або не допомагати.
Обижулька• 07 октября 2024
А ви бачитесь з онучкою? Якось берете участь в житті дитини? Я без осуду, просто цікаво
Роза в вазі• 07 октября 2024
Ответ дляМиззери
Хочет стать многодетным до 25 похоже
Та молодца! А мама чем-то не довольна
Пушап Мі мі• 07 октября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Просто ідіотус, який не навчивс користуватись презервативами, дописую бля аж зло взяло, моїй дитині три роки для неї татко то цілий світ навіть на заправку просить взяти її його з собою з татом всюди, а ваш придурок лишив вже двох дітей без можливості рости з батьком
Ой, таких придурков больше чем пол страны
Танго утрьох• 07 октября 2024
Так а чому з другою дівчиною весілля не буде, якщо до нього йшло?
Каляка маляка• 07 октября 2024
Ответ дляНай хоч раз
Автор, в этом есть плюс - у сына хорошее здоровье и фертильность)
ще одного, і він вільний від мобілізації
Советчица Года• 07 октября 2024
Ответ дляМиззери
Человек выгодно вложился 🤣🤣🤣
Мию чакри щоденно• 07 октября 2024
Ответ дляВредняжка
Безвідповідальний де***, який клепає дітей, яких не виховує.
Я вважаю, що таких потрібно стерилізувати.
Эээ, не торопитесь, будет генофонд страны возрождать, какой плодовитый.
А вообще, печально. Что вы ему говорите и что он вам? Собирается остановиться или и дальше будет ’семена’ разбрасывать?
Роза в вазі• 07 октября 2024
Ответ дляУдальонка
Предохраняться научите, шо ще казать
В презервативе не так приятно же)
Справедливости ради, должна заметить, что девочки тоже участвовали в процессе и соглашались делать это без презерватива, и ладно еще первая, ее можно понять, но вторая уже знала, что паренек детей только делает.
Твердая валюта• 07 октября 2024
Можете сказати сину, зо якщо швидко зробити ще одну дитину,то до 25 вже зможе мати відстрочку🤗