Зубная фея• 07 октября 2024

Допоможіть перевірити чи правильно розшифрувала почерк лікаря

Ось моя трактовка
2.Рапітус сироп
3.Лакто? Це типу взяти щось з лакто-, наприклад, лактовіт, бо по слову лакто- на таблетках не видає прям конкретного засобу. А першим пунктом в списку був антибіотик тому щось з лакто- ніби й доречно
4.Ергоцетал.
Дякую, якщо хто допоможе, бо хочу замовити це все на таблетках а думається а раптом щось не так прочитала
Спасу мир• 07 октября 2024
Все вірно
ТайТаке• 07 октября 2024
Интересно , они спецом так пишут?
Кудрі кручу сама• 07 октября 2024
почерк красивый, главное. но чтоб что-то понять надо глаза ломать)))
Душа компанії• 07 октября 2024
Они просто издеваются, больной так пусть еще и помучается, расшифровывая эту писанину👿
Глас_Народа• 07 октября 2024
Є пробіотик який так і називається Лакто.
автор Зубная фея • 07 октября 2024
Ответ дляГлас_Народа
Дякую, дійсно, є таке, візьму