Пацаааааааан• 07 октября в 20:08
Які у вас відносини з рідним братом?
Як часто телефонуєте один одному? Чи цікавитесь як життя?
МельничукОля• 07 октября в 20:11
Живемо окремо, бачимося 2 рази в тиждень. Спілкуємося, але більше з його дружиною. Завжди прийде на допомогу, хоча і бурчить. Дуже гарно спілкується з моїм сином, навчає.
Плету интриги• 07 октября в 20:11
Найкращі, кожен день спілкуємося, частіше пишемо один одному, ніж розмова. Він найрідніша людина для мене.
Тільки не про гроші• 07 октября в 20:11
Мы очень родные друг другу,заботимся друг о друге всю жизнь, когда финансовые проблемы он помогает мне, вернее помогает мягко сказано, обеспечивает
Шумелка Мышь• 07 октября в 20:13
У меня три брата по матери. Отношения у нас нарушены (отчасти потому, что росли мы не вместе). Они живут далеко. Мы не созваниваемся. Общаемся по инету
Завжди мало• 07 октября в 20:14
Були чудові. Зідзвонювались через день, бувало щодня. Він був мені чудовим другом)
Шумелка Мышь• 07 октября в 20:14
Ответ дляЗавжди мало
Почему ’были’?
Ананомчикус• 07 октября в 20:14
Хто вліпив рука-ліцо, то коли ми сиділи під обстрілами, він писав, що нада трошки потерпіти і нас освободять, це не страшно. А після Бучі сказав, що в мене в голові насрано, якщо я не бачу, що це постановка.
Грамотний хвіст• 07 октября в 20:15
Вообще нет отношений. Жили вместе до 16 лет брата, потом разъехались по разным странам. Пыталась звонить, писать, реакции ноль. Поэтому перестала общаться. Вернее, общение свелось к обменом открытками в вотсапе на ДР
Луноликая Вика• 07 октября в 20:16
прекрасные, мы двойня. У моего брата очень сильная связь со мной, у меня такого нет - я в роддом, у него острый аппендицит, сто звонков в день - смотри какой я манипулятор к самоствалу купил и все в таком духе. Сейчас я очень переживаю... он в госпитале.
Сметчица• 07 октября в 20:54
Були б чудовими,якби невістка маніпуляторшане неналаштовувала всіх на сварки.
ЯблокоРаздора• 07 октября в 21:14
Ответ дляСметчица
І в мене так, хотілося спілкуватися, а невістка налаштовувала його проти всієї нашої сім´ї, але я завжди була рада з ним спілкуватися.
Снегурочко• 07 октября в 21:34
Взагалі не спілкуємося.
Як я відмовилася спадщину ділити я йому хотілося, так я одразу стала нецікава)
Та я й не спілкувалася б після такого і сама, навіть якби хотів
Оно само купилось• 07 октября в 22:26
Три брата і з усіма супер відносини.Дякую мамі що нас так виховала
Завжди мало• 08 октября в 11:30
Ответ дляШумелка Мышь
Почему ’были’?
Тому що він загинув на фронті. Вже рік як.
Пацаааааааан
• 08 октября в 19:26
Ответ дляЗавжди мало
дуже шкода... велика пошана Вашому брату... Слава Героям
Завжди мало• 08 октября в 19:59
Ответ дляПацаааааааан
Дякую Вам❤️ Він був справжнім. І завжди казав: ’Ближче, ніж ми одне одному, в нас нікого не було і не буде’. Так і є, власне.