Раздражевская• 09 октября 2024

150 грн в день на питание на 1 взр+1реб реально?

Кто так живёт, поделитесь, что готовите?
Результат:
вже голосів: 268
138 (51.49%) Нет
130 (48.51%) Да
Манкоголік• 09 октября 2024
Ответ дляя Кукарача
Одиноким пенсіонерам допомагає соц захист. Бачила, що у нас пайки розвозять, перукаря навіть на дім викликають, перуть в центрі послуг для малозабезпечених.
Ну запишіть в ’інші доходи’. На мінімалку вижити не можна, це міф
Манкоголік• 09 октября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Омлет с мукой, расширяйте горизонты))
Можна з мукою. Але він не смачний. Омлет повинне бути пишний і м´який, а не гливтяк отой мучний. Сама так готувала, доки в ресторані нормальний не спробувала.
Винник• 09 октября 2024
Ответ дляя Кукарача
Якби ж то. У нас такого взагалі не бачила
Манкоголік• 09 октября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Я сама столько не сожру , по 300 грамм хлеба каждый день
Ви і не повинні. Вам але рости лише в ширину. А нормальна дитина з помірно фізичною і розумовою (не забуваємо) активністю топче якине в себе. У мене і сина 4 роки порції одинакові. І дивитись на ту дитину нема на що, наче його взагалі не годують. Бо я тут сиджу, а він вже сто кругів навернув
Винник• 09 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Не можна. Це як природній відбір по суті - родився міцнішим то і на вівсянці з яйцями і курячими скелетами доживеш до девяноста років. Ні - то хвороби здолають раніше ніж ровесників. Це дуже важко навіть молодим навіть якщо раціон прорахувати до грама по БЖУ і калоріях.
До речі моя бабуся по татовій лінії 1948 року нарождення досі жива і більш-менш здорова не рахуючи онко десять років тому в анамнезі. Ходить, дома все сама робить. Все життя недоїдала недосипала. Багато працювала. Але організм почав сипатись лише після першого рецидиву онко. І після того роками вегетаріанська дієта і яйця. Все життя того нормального харчування не було,але жила і зараз живе
Манкоголік• 09 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Яйца, крупа, овощи вполне впишутся в оставшийся бюджет. В нормах указано 200 г в сутки, вот и получается 100 г на обед и 100 на ужин, утром омлет или йогурт- творог
Я теж вмію виживати на мінімалку, але просувати це як норму не буду, вибачте.
Emm11117• 09 октября 2024
Конєшно рєально для 2002 року
Манкоголік• 09 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
У нас в семье никогда не было проблем с продуктами. В холодильнике было все+икра , она ж полезная. Хуже, чем бутерброд с маслом и икрой для меня по сей день только устрицы. У меня здоровья меньше, чем было у бабушки, пережившей голод и дожившей до 92х лет
А ви уявіть, щоб у вас ще й їжі нормальної не було.
Манкоголік• 09 октября 2024
Ответ дляВинник
Ви мені цю маячню не просувайте. Якщо народився здоровим, то на нормальному харчуванні ще здоровішим будеш. А як слабким, то як не годувати ту дитину, то ст ще виживе. І всі болячки помножаться і ускладняться. Не підміняйте. І хворим, і здоровим - харчування справляє виключну роль у формуванні людини
Винник• 09 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Олія, борошно, цукор. Буржуйський ванілін рахувати не будемо, то вже занадто) а що до сирників добре б подати сметану, мед, джем... Розкішне життя - воно таке)))
Ну якщо ванілін чи ванільний цукор, сметана й мед це роскіш і буржуйські замахони - то вибачте. Тут вже но комент
Дівка в намисті• 09 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
У меня пышный и мягкий. 🤷‍♀️ Вы и блины не умеете жарить, видно, раз все с мукой вам гливтяк)) Попробовав мой омлет, все подруги теперь делают также.
Манкоголік• 09 октября 2024
Ответ дляВинник
Ну так сніданок порахували лише сирники, тобто сир для них. А виявляється крім власне сиру до тих сирників ще на таку ж суму всього набіжить)
Винник• 09 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Я й не підміняю. Пишу як є. Що на такому харчуванні( поганому й дешевому) може вижити лише міцна з народження людина, а не середньостатистична. Харчування дійсно важливе. Але якщо нема можливості харчуватись справді гарно - то в перспективі можуть бути проблеми, і лише у щасливчиків їх не буде( і то вони б краще жили б на нормальних харчах). Те що я описала не є супер - це просто приклад з життя як у нас в родині було. Але не для наслідування точно.
Манкоголік• 09 октября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Вмію я працювати з борошном. В омлеті це зайвий інгредієнт, але як вам подобається, то їжте, хіба ж я забороняю.
Манкоголік• 09 октября 2024
Ответ дляВинник
Вибачте, то я не так прочитала
Наполеон Бонапарт• 09 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Наверное речная, которой нет.
Чому нема? Короп, карась, товстолоб є, ще живі продають, просто недешеві (Київ.обл)
Наполеон Бонапарт• 09 октября 2024
Ответ длязаварний look
Ребенка кормить нормально, мясо, овощи, молочка, фрукты. Ребенок растет, его необходимо полноценно кормить. Самой сидеть на дешевых кашах (перловка, пшеничка, ячка) и макаронах с поджаркой лук, морковь. Пару раз в неделю яйцо или кусочек курицы .Так делали в 90-е. Голодом морить детей преступление, дети не виноваты, что у родителей денег нет.
Гречка теж дешева є, за 30 можна взять кіло
Наполеон Бонапарт• 09 октября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Да, а что смешного? Яйцо и молоко - это скрабл. А омлет с мукой. Но вы можете хоть из одних яиц наляпать, и назвать наполеоном, чего тут только не прочитаешь.
Це в якій книзі таке написано? Ви так з дитинства просто готуєте, звикли - це ок, але не треба доводити, що це правильно, так ніхто не робить, це ж не млинець, борошно жоден ресторан чи кафе в омлет не додасть, омлет маж бути ніжний, повітряний, оксамитовий
Наполеон Бонапарт• 09 октября 2024
Ответ дляТаракашечка
І лише шкода, користі - 0.
Ну, про квашені ферментовані овочі можна посперечатись, але справа не в тому. Просто якщо є вибір: лечо чи салат зі свіжих овочів і зелені - то тут все ясно. А якщо є вибір: пуста каша чи каша з лечо чи лобіо, чи соте - то, вибачте, тут вибір очевидний. Або вибір: чай з хлібом чи з бутербродом з кабачковою ікрою. Навіть якщо ви не дуже поціновувач такого, то три дні подавитесь сухим одноманітним гарніром, на четвертий накинетесь з голодухи на квашені огірки 100%. І солодкого всім іноді хочеться, тільки у когось є круасан, цукерка, тістечко (що теж все шкідливо, погодьтесь, але всі все рівно їдять), а хтось цей солодкий голод втамує батоном з джемом
Вишня на торті• 09 октября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не можна так прямолінійно ставитися до рецептів. Наприклад бісквіт, це той самий омлет з борошном і цукром. Є безліч страв зі збитих яєць і всі мають право на існування.
Перловая Кашка• 09 октября 2024
Ответ дляДівка в намисті
А почему вы в день считаете, вы каждый день в магазин ходите? Я так не понимаю, почему не написать, что 4500 в месяц, сразу понятно, что это очень мало и нереально.
Ну как бы я хожу каждый день- я не знаю что мне завтра захочется приготовить или съесть , плюс свежий хлеб или выпечка
Дівка в намисті• 09 октября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Хлеб и выпечка вредно для тухеса и жкт. У меня всегда есть в холодильнике/морозилке все, что мне и домочадцам может захотеться. Если вы проанализируете один раз, то поймете, что и вы тоже едите максимум 15-20 блюд, которые готовятся практически из одного и того же.
Папина дочка• 09 октября 2024
Ответ дляАдминко
Я каждый день хожу. Молоко, сыр, колбаса, хлеб
А что сразу ставите рука-лицо?
Я тоже, например, хожу каждый день или через день.
Не могу тариться на неделю.
Иду с работы, мне так удобно, зашла в магазин купила небольшой кулек: например, хлеб, колбаса, сыр, молоко, пару йогуртов, печенье. На следующий день иду, опять зашла, купила, например, ребенку булочку, помидоры, огурцы, картошку, сосиски.
На следующий день, опять надо хлеб, допустим, каких-то вкуснях к чаю, мясо какое-то. Если не успеваю готовить, могу что-то из кулинарии прикупить, картошку, салат.
Вот и получается, что ежедневно скупляюсь.
Выходит по 450-700 грн ежедневно на троих
автор Раздражевская • 09 октября 2024
Ответ длязаварний look
У нас всю жизнь говорят родник, а как иначе? вчера как раз рядом с родником прилет был, людей убило и ранило. Харьков.
Родник - это место где бьёт природная вода круглосуточно можно пойти и воды набрать когда нужно и сколько нужно
заварний look• 09 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
Я то в курсе, это выше Вам почему-то написали, что в Украине мол так не говорят.
З бісиками• 09 октября 2024
Реально . Але це буде не повноцінне харчування .
Овсянка , картошка , гомілки , молоко .
Все . На огірки , цукор , масло, хліб - по святам хіба що
Перловая Кашка• 09 октября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Оно то вредно, но мои без выпечки не могут. Худые, нормальные. Я выпечку не так люблю- полная. Это дети у нас едят 15-20 блюд, а муж у меня гурман, поэтому готовит разное, в основном сам сейчас.
Мядуза аля моргонер• 09 октября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Маловато, гречку без ничего? Вы знаете по чем творог?
А до гречки ещё масло нужно
автор Раздражевская • 09 октября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А до гречки ещё масло нужно
Кто-то зажарку из лука и олии делает , а кто-то подливу
Мядуза аля моргонер• 09 октября 2024
Ответ дляволосатое стекло
А обід та вечеря?
В мене син спортсмен, 5 раз на день їсть і не маленькими порціями