Раздражевская• 09 октября 2024
150 грн в день на питание на 1 взр+1реб реально?
Кто так живёт, поделитесь, что готовите?
Результат:
вже голосів:
138 (51.49%)
Нет
130 (48.51%)
Да
Мядуза аля моргонер• 09 октября 2024
Ответ дляРаздражевская
Кто-то зажарку из лука и олии делает , а кто-то подливу
Ну тогда еще + подсолнечное масло
Мядуза аля моргонер• 09 октября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Просто питаться может и можно но не о каком полноценном питании нет и речи на эти деньги , а как не крути ребенку для полноценного развития нужно нормальное питание мясо , рыба , молочка и так далее буряк и капуста это хорошо но долго на них не протянуть
И не все дети это едят. Сын свеклу только в винегрете и борще признает. Вот сегодня винегрет был. Теперь буряк неделю точно есть не будет. Любит огурцы, перец болгарский, сладкие помидоры. А это не дёшево. А ещё ж фрукты
Викасикрет• 10 октября 2024
Я аж задумалась... Багато відповідей, що так. Нас 4 чоловіка. І витрати тоді 9 тисяч повинні бути. Я витрачаю 20. Треба переглянути, бо виходить забагато
Раздражевская
• 10 октября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну тогда еще + подсолнечное масло
1,5 литра у местных 100 грн
Раздражевская
• 10 октября 2024
Ответ дляВикасикрет
У вас есть возможность вот и витрачаете.
Кто-то любит скушать сразу 5 отбивных или несколько изделий мясных.
Для меня такое разнообразие и ассортимент только на праздники.
У меня девочка, не спортсменка , ест не много, но переболива.
Манкоголік• 10 октября 2024
Ответ дляВикасикрет
Не виходить. Ціни такі. Ще два роки тому в мене були 8-9 тисячі, тепер 20. Продукти а кошику ті ж самі. Жити на 8-9 можна, але навряд чи потрібно
Ну самі подивіться, пишуть сирники на сніданок в рахують один сир. А де інші інгредієнти, де сметана, джем, нутелла, мед до тих сирників. Можна і без них. А треба?
Умничка-помощничка• 10 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
У нас в семье никогда не было проблем с продуктами. В холодильнике было все+икра , она ж полезная. Хуже, чем бутерброд с маслом и икрой для меня по сей день только устрицы. У меня здоровья меньше, чем было у бабушки, пережившей голод и дожившей до 92х лет
Кстати, моя бабушка, дожившая до 95 лет, ежедневно ела много мучного, сладкого и пила крепкий чай
Умничка-помощничка• 10 октября 2024
Ответ дляя Кукарача
Одиноким пенсіонерам допомагає соц захист. Бачила, що у нас пайки розвозять, перукаря навіть на дім викликають, перуть в центрі послуг для малозабезпечених.
В тех пайках ячка, мука и растительное масло
Умничка-помощничка• 10 октября 2024
Ответ дляДівка в намисті
У меня пышный и мягкий. 🤷♀️ Вы и блины не умеете жарить, видно, раз все с мукой вам гливтяк)) Попробовав мой омлет, все подруги теперь делают также.
Не пробовали подруг чем-то другим угощать?
Умничка-помощничка• 10 октября 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А до гречки ещё масло нужно
Мы с молоком любим
Умничка-помощничка• 10 октября 2024
Ответ дляВикасикрет
Так это экономия по необходимости
Дівка в намисті• 10 октября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
На завтрак? Сырниками пробовала, дать рецепт? Или вы с подругами только бухаете? Тогда я пас.
Губка Боб• 10 октября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Моей второй бабушке 83. Она ест дешёвую колбасу (не от нестатка финансов) и мивинку, хотя ей привозят домашние полуфабрикаты. Проблем с жкт нет. Лёгкий статический маразм присутствует
Цвіпканя• 10 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
А якщо грошей вистачає лише на сирники то що тоді?
Раздражевская
• 10 октября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Мы с молоком любим
Тогда и масло не нужно
Таракашечка• 10 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
А вам не здається дивним писати про фінансову безграмотність людині, яка може собі дозволити пити в місяць на п´ять тисяч кави. Притому, судячи з тону, для панянки це не дуже велика сума. Що ви збираєтесь її навчити?
Можу навчити фінансовій грамотності.
Таракашечка• 10 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
А ви порахуйте. Здивуєтесь)
Порахувала, ви здивуєтеся, якщо озвучу.
Таракашечка• 10 октября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну, про квашені ферментовані овочі можна посперечатись, але справа не в тому. Просто якщо є вибір: лечо чи салат зі свіжих овочів і зелені - то тут все ясно. А якщо є вибір: пуста каша чи каша з лечо чи лобіо, чи соте - то, вибачте, тут вибір очевидний. Або вибір: чай з хлібом чи з бутербродом з кабачковою ікрою. Навіть якщо ви не дуже поціновувач такого, то три дні подавитесь сухим одноманітним гарніром, на четвертий накинетесь з голодухи на квашені огірки 100%. І солодкого всім іноді хочеться, тільки у когось є круасан, цукерка, тістечко (що теж все шкідливо, погодьтесь, але всі все рівно їдять), а хтось цей солодкий голод втамує батоном з джемом
Згодна з Вами, я мала на увазі консервовані оцтові овочі. А квашені - руками і ногами - за, самі робимо і багато вживаємо, це мега корисно. Варення в нас ніхто не їсть. Лише малинове до млинців, чи сирників, але нам вистачає 2 л на всю осінь-зиму.
Раздражевская
• 10 октября 2024
Ответ дляТаракашечка
Порахувала, ви здивуєтеся, якщо озвучу.
Озвучьте очень надо
Кава з адреналіном• 10 октября 2024
Ответ длязаварний look
Ті хто вважає що реально, напишіть будь ласка меню хоч на три дні. Сніданок, обід, вечеря.
Так щоб нормально повноцінно харчуватись на двох на 150 грн, це не можливо. Дорослий може й на 30-50 грн про харчуватись як припре. А дитина росте, в неї здоров´я на все життя закладається, дитині треба й м´ясо, й сир, і молоко, і фрукти. Їх ніяк в цю суму не вмістити.
та будь ласка
сніданок :
вівсяна крупа на воді + масло 10грн
/ 3 яйця 12грн
/ гречка + масло 10 грн / сир клисломолочний 200 гр / 25 грн
обід :
борщ або суп (з сезонних овочів (варю без мяса)) 300 гр - 15грн
сало 20 гр - 10 грн
/ рис нешліфований варений 10 грн + філе 200 гр 30 грн
/ будьяка крупа - артек, пшеничка, ячка - 5 грн + овочі сезонні тушковані -10 грн
/картопля 200-300 гр + свинина 200 гр -28-35 грн
/телятина гуляш - 20 грн
вечеря :
може дублювати будь-яку страву з сніданку чи вечері, але кожний день різна
/макарони твердих сортів 200 гр - 10 грн
молоко 200 мл - 10 грн
хліб на день - я не вживаю.
син їсть 2-3 шматки - 10 грн
фрукти сезонні щоденно їсть яблуко - -3-4 грн
любить моркву - 3 грн
помідори 1-2 шт - 5 грн
перець 1 шт - 5 грн
іноді банани 1 шт - приблизно 7-8грн
кожний день меню різне. все чергується .
що тут складного?
сніданок :
вівсяна крупа на воді + масло 10грн
/ 3 яйця 12грн
обід :
сало 20 гр - 10 грн
/телятина гуляш - 20 грн
вечеря :
молоко 200 мл - 10 грн
хліб на день - я не вживаю.
син їсть 2-3 шматки - 10 грн
любить моркву - 3 грн
помідори 1-2 шт - 5 грн
перець 1 шт - 5 грн
іноді банани 1 шт - приблизно 7-8грн
що тут складного?
Цвіпканя• 10 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Я теж вмію виживати на мінімалку, але просувати це як норму не буду, вибачте.
Так вопрос был не в том что норма это или нет, а реально ли. То что это норма никто не говорит, а то что так живут много людей это факт. То что сейчас творится и сколько людей остались без всего я думаю что напоминать не надо
Манкоголік• 10 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
То вже не псуййте сир термічною обробкою - їжте так.
я Кукарача• 10 октября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
А моя картоплю варену з шкварками на вечерю обов´язково.. дожила до 92 років, померла бо дуже тужила за невісткою з якою жила і яка померла раніше в той же рік.
я Кукарача• 10 октября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Різні набори.
Викасикрет• 10 октября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Так это экономия по необходимости
И я хочу экономить.
Цвіпканя• 11 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
У вас забула спитати що мені робить
Раздражевская
• 11 октября 2024
Была сегодня специально на рынке.
Колик по 180 грн за 1 кг
Тюпродается тушкой 2-3 кг
Рыбу видела где живая продается, не знаю названия по 65 грн размером с большую ладошку
Свинина и хороший гуляш по 160 грн
Колик по 180 грн за 1 кг
Тюпродается тушкой 2-3 кг
Свинина и хороший гуляш по 160 грн
Раздражевская
• 11 октября 2024
Наполеон Бонапарт• 11 октября 2024
Ответ дляя Кукарача
А моя до такого ж віку приблизно дожила, кожнісінький день ївши смажені в олії жирнючі вергуни з пудрою. Завжди мисяка стояла на столі