Радостина• 09 октября 2024

Случайно выжившие в детстве

Что из списка делали? Что не в списке?
Кундалина• 09 октября 2024
Ответ дляПсихологічка
Было. Прыгали по крышам девятиэтажек,с одной на другую
И мы, Днепр

asjaua• 09 октября 2024
Ответ дляКундалина
А магний в пакетик? Не?
А шифер у вогнище? А карбід у колодязь?)
АБВГДэшница• 09 октября 2024
Ответ дляasjaua
Все, крім ’сонячка’ на гойдалці. Сама дивуюсь чого засцяла після цього (доречі неповного) списку. З гойдалок ми просто зістрибували на взльоті.
Я також сонечко так і не прокрутила повністю.... Зато тепер мене з самих адреналінових атракціонів не знімеш. Якщо раз на рік в Порт Авентуру не поїду, то все - реальна ломка починається...
Ловлю капці• 09 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
О мама мія, добре хоч не по потилиці
Мене по переносиці вдарило гойдалкою, була у родичів, як раз мама приїхала мене забирати. Каже, везла додому ’очковую змєю’))
АБВГДэшница• 09 октября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
прям атмсоферу дитинства у місті Запоріжжі описали... чи то посторадянське типове дитинство індустріальних міст...
Так... Є таке.. в Запоріжжі я вже доросла була. Там таких пригод не було вже. Але пр.Металлургів з наркоманами нікуди не подівся. Бачила, як таксисти там промишляли. А зараз повно шукачів ’скарбів’ по дворам пасеться
АБВГДэшница• 09 октября 2024
Ответ дляasjaua
А конопляне насіння у папиросах?😂😂😂
Виправлялочка• 09 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
А коли труси закінчувалися? :))))

Коли у батька виростала нога з дитячих туфель, мій дід в носку вирізав дірку і виходили санлалі на все літо
А из сандалей делали шлепки)

asjaua• 09 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
А конопляне насіння у папиросах?😂😂😂
Ми чорний чай і очерет в кущах курили) потім в них же і ригали
АБВГДэшница• 09 октября 2024
Ответ дляasjaua
😂😂😂Вони хоч не стріляли перед ліцем😁😁😁
asjaua• 09 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
😂😂😂Вони хоч не стріляли перед ліцем😁😁😁
Нє, але очі тим димом виїдало капець
Ловлю капці• 09 октября 2024
Ответ дляБагиня
я в річці тонула саме під наглядом батьків, мама відвернулася на пару хвилин, якийсь мужик за ноги мене видернув
Аналогічно. Ще й біля берега.
Лежу собі, мала, під водою. А перед очима ніби екран телевізора світиться...
Мама тоді ледь не посивіла.
Налогообложу• 09 октября 2024
Шастали самі в лісі, чуваки, що показували свої геніталіі там були за норму. Ми просто знали, що їх треба поматюками.
Гуляли по трубах зі скловати. Підбирали бички від цигарок і докурювали. Повертались ночами через гаражі, сідали в машини до незнайомців (розумні дівчата-відминниці). Мабуть ми вижили «всупереч». Зараз свою дитину в магазин самого не пускаю.
Носки на подтяжках• 09 октября 2024
Ответ дляя Кукарача
Из этого списка ничего не делала
Так само, але бачила, як друзі і однокласники це все робили.
Bagss• 09 октября 2024
Ответ дляОколовита
тарантулов? это где ж в Украине?
В Одесі, наприклад) Однокласник збирав їх у банку і лякав дівчат
Носки на подтяжках• 09 октября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Солнышко только не делала.

По поводу усыпление. У нас другое развлечение было, кратковременное на несколько секунд ’ вырубание’. Подробностей не помню. Из то что помню это нужно было поприседать несколько раз, что б пульс повысился, потом задержка дыхания, ещё что то нужно было сделать и потом ты типа теряешь сознание, падаешь на спину , нужно было возле кровати стоять. В лагере таким чаще всего развлекались
В нас так само робили, тільки ставали біля стіни будинка і двоє по обидва боки страхували.
руки_Крюги• 09 октября 2024
Много чего из этого списка.
Безлім на все• 09 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
К бабкам и дедам незнакомым ходили ? 😳
Зачем ?
Любил дед сосед с нами играть, например на руки к себе садил
Наверняка• 09 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Из списка: ела только незрелые фрукты
Вне списка: гуляли по кладбищу
о це я! Їли зелені фрукти, ягоди, все немите. До сусідської бабусі ходила, бо в неї цуценята були. Смолу з дерев їли і всякі рослини незрозумілі. По кладовищу гуляли, через 2 дороги бігли, поки бабуся не бачила, хз для чого ми це робили. І бігали жуйки купляли, теж через 2 дороги великі, а так нічого зі списку, але хлопці у дворі робили майже все, я була обережною дитиною, майже)
tereska• 09 октября 2024
Чого тільки не було, особливо в моєму оточенні.
Ми ще залазили в середину котушок, на які намотувалися товстелезні дроти. Нас розказували і ми, звичайно ж, головую билися обі все.
Ще подруга ягід наїлась отруйних і від швидкої втікала бо галюцинації почались.
Випадково термометр прокусила, ртуть ковтала і нафіга не було.
Ще прибирала у бесіді і, випадково, камінь на голову сусіду викинула, потім її зашивали.

автор Радостина • 09 октября 2024
Играли в «догони меня, кирпич», тарзанки над обрывом, ходили пешком в соседние села, вдоль автомагистрали с фурами. По рельсам тоже гуляли. прикалывались над умственно отсталыми и мужиками, которые член показывали, нариками во время ломки. А этих дрочеров и нариков полно было возле нашей школы… еще бабушка разрешала мне купаться в марганцовке, я лет с 8ми сама насыпала гранулы с литровой банки в ванную. Ну и все из списка, кроме солнышка.
liuba• 09 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Всіх переплюнув мій батько, бо вони з хлопцями в кінці 40х ковтали шарики ртуті
Як діти розбили градусник, читала що небезпечні пари ртуті, а коли її з´їсти, то нічого не буде
Княгиня пітьми• 09 октября 2024
Ответ дляПсихологічка
У меня аж руки вспотели от страха.
ol_kin• 09 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Я в усыпление не верю. Чет не правдоподобно
Ви просто не пробували. Ми на чергуванні в столовці в 5 класі таке спробували, не пам´ятаю хто нас навчив, усі спробували, а однокласника ледве відкачали, 5 клас, діти маленькі, скандаліще був грандіозний.
ol_kin• 09 октября 2024
Ответ дляРадостина
А с карбитом не игрались?
Ессесена
ЛюбимаЯНЬ• 09 октября 2024
А ячасто брала велосипед деда и по проезжей части с машинами ездила,но у него часто не работали тормоза,а я сначала розганялась ,а потом понимала,что они не работают,а дорога была на спуск ,т.е ты розганяешся на велике,а потом тормозишь ,а тормоз не работает,вокруг трасса поток машин и ты в шоке летиш и непонимаешь как затормозить на спуске на огромной скорости,естествено машины вокруг не понимают,что у тебя не работают тормоза.Тормозила резким поворотом на другую улицу,об чужой забор ,но могла попастся встечная машина….Но мне было 11-12 лет ездить хотелось и после этого тормозжкния иногда я забывала и еще раз разганялась и я была в шоке и опять то же.
Я сейчас это вспоминаю и у меняхолонут руки и ноги)))Как?
Я была очень собранным ребенком,хорошо училась,была единственным ребенком из всей семьи,как это могло происходить не понимаю.
Просто бабушки/дедушки/родители/тети /дяди думали,что я катаюсь рядом с домом аккуратно по улице ,а не по трассе которая рядом проходила)))У всех была работа и все были заняты своей жизню….
Царевна_несушка• 09 октября 2024
Было все у меня , кроме солнышка 😂 а еще в более прдростком возрасте ситуация только ухудшилась по-моему ) и в машины к незнакомцам садились . И курили шо попало ) и пили паленую водку, и убегали от маньяков каких то . Та я хз Как мы все выжили . Мы в 16 лет сбежали с подругой на море азовское имея в кармане денег только на оплату комнаты в полудвале у старой бабки 😂 жили целую неделю и нас все почему-то кормили и поили ) как так можно было?!)
Зайканалужайке• 09 октября 2024
Теж в дитинстві ’грали’ в цю гру, де душать, або натискають в груди. Досі пам´ятаю, як моя подружка закотила очі і впала на землю. Але ж кого то зупинило. І ще багато небезпечних моментів було. Теж часто думаю, як ми вижили. Зараз у всіх сім´ї, всі чемні і порядні))
Прилипало• 09 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
О, ми так в таборі років в 10-12 розважались... стрьомна розвага але було.
Прилипало• 09 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
К бабкам и дедам незнакомым ходили ? 😳
Зачем ?
Недалеко від дому був Піщепром (так в нас називали), там робили лимонад, печиво. Ходили на прохідну до діда-сторожа, він нас пригощав тим і між ділом лапав за груди (мені було років 12)
Крижана бурулька• 09 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Я не верю )
СТОЯТЬ!! ХОТЬ НЕ ПРОВЕРЯЙТЕ!!!!!