❗️Рада підтримала історичне збільшення податків, — нардеп Железняк
Надо съездить в магазин затариться , цены будут еще космичнее .
Кайдашева дочка• 10 октября 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Я вважаю що військові мають право на заміну, вони такі самі громадяни і так само мають право на життя, ой точніше на економічний фронт.
Тут згодна .Але от з приводу налогів.
Ответ дляMazhar21
Та прям таки. Шо ж то за бизнесу, что не потянет такие суммы
Ви чарівна.
Это ж единственное, что в принципе сейчас изменилось для бизнеса в худшую сторону? В остальном все гуд?
Ступенька за ступенькой, при каждом таком «покращенни» загибается еще какое-то количество фирм. Нельзя же этого не понимать, ну в самом деле.
Svetlana-7070• 10 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Тут згодна .Але от з приводу налогів.
Кожний дивиться на цю ситуацію зі своєї сторони. Тому справедливості не буде, з цим треба змиритись((( і просто вижити в цьому дурдомі і не втратити розум і людські якості.
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
Блин, нет , не увеличили ВЗ 🤣
Ви так це написали, як наче пошкодували, що не підвищили.
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляОсьминожко
Цей бізнес і так виздихає, а йому ще й податки підвищили.
Ну так добити ж треба. А то як це так, хтось ще сміє нормально виживати, а ще й - страшно подумати тільки! - навіть прибуток отримувати!
Anastasiya-f052• 10 октября 2024
Ответ дляОсьминожко
Ну так, не дай бог кто вдруг выживет
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляMazhar21
800 грн не потянуть?
Там 800, тут 1200, тут ще 3%, там ще комуналку заплати підвищену, а ще постачальники ціни піднімуть...
Ви хоч елементарне уявлення про бізнес маєте? Що таке собівартість та як вона формується?
Anastasiya-f052• 10 октября 2024
Ответ дляМяо
Это несущественное повышение. Повысят с ноября цены на электричество для коммерции, в октябре подписали. Вот там вырастет на все в цене на 30% и выше и будет ощущаться сильно
С таким правительством и внешних врагов не надо.
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ для123-08df
а депутаті на мінімальні пенсії не хо пожити?
Ви знущаєтеся? Вони помічникам депутатів не так давно підвищували зарплати, бо ті бідосі не могли виживати на копійки в районі 30-50 тис. грн.
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляПавела
Проблема в тому, що споживачів стає все менше, якщо це не товари і послуги першої необхідності. Це ж не питання тільки одного податку, ціни зростуть на все.
А товари та послуги першої необхідності в основному підгребли під себе великі холдинги.
Малому бізнесу капець.
Ответ дляПавела
На нас з вами повісять ці всі податки.
Банки кстати тоже
Ответ дляSvetlana-7070
Мы только за , пусть их меняют 700 000 сидящих в тылу проф военных и тцк !
Кайдашева дочка• 10 октября 2024
Ответ дляОленаЯ
Нарешті, але жаль, що в нас корупція процвітає буйним цвітом, і на діло мала частка буде йти, а більшість чиновникам (((((
Шо нарешті?Хай би з корупцією та воровством спочатку розібралися а не людей роздягати
Ответ дляSova splushka
Та не , просто запуталась , то одно , то другое писали в новостях .
Ответ дляОленаЯ
Так по факту только карманы и набьет опять верхушка .
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
То ж святе, Ви що?
Олігархів з їх мільйонами статків чіпати не можна. Великий бізнес чіпати не можна. Податок на розкіш вводити не можна, тому що, цитую Гетьманцева, ’Коли ми починаємо визначати вичерпний перелік предметів розкоші, ми ніколи не можемо ні з ким домовитися’ та ’Ми отримуємо досить велику групу незадоволених’.
Тому краще обкладемо додатковими податками ФОПів, малий бізнес та найманих працівників. Вони ж незадоволеними не будуть, я так розумію.
Ответ дляОсьминожко
Например, ларек, маленький продуктовый магазинчик, кофейня, кофейный автомат, маленький интернет-магазинчик, ремонт обуви, ремонт одежды и тд.
Не все сразу грохают огромный бизнес с миллионами оборота, большинство людей начинают с малого, а потом развиваются до нормального уровня. И вот таким малышам, в нормальных странах, всячески помогают и на первое время вообще избавляют от налогов.
Вы думаете раз бизнес, значит должны быть огромные обороты? Я вот зашла в маленький зооомагазинчик и попросила чек, так мне продавец возмущенно ответил, да нет у меня РРО, мне не за что его поставить, пусть придут налоговики сюда и посчитают мою прибыль/копейки.
Очень Вы хитрые, сидеть на диване и рассуждать какие обороты должны быть у бизнеса. Понятно, что бизнесом Вы не занимались и понятия не имеете что это такое. Не всем удается сразу же построить прибыльный бизнес, много бизнесов терпять неудачу, так на них еще и налоги повесили.
Что за бред? Нет РРО, пусть выпишет чек от руки. Но не дать никакого подтверждения покупки она не имеет права
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляОленаЯ
І це сумно, але і ВПК потрібно фінансувати.
А менше красти наявні кошти вони не пробували?
Ответ дляSova splushka
То ж святе, Ви що?
останній абзац. --- вони незадоволеними не можуть бути априорі, так як вони ,в основному, і вибрали цю владу і 19.., значить повинні підтримувати всі її рішення.
Нагорі - видніше.
YuliashkaYulichka• 10 октября 2024
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...