Кукусикиииииии• 10 октября 2024
Моему сыну 15 месяцев,НЕ ХОДИТ!а во сколько Ваш ребенок пошел?
Всем здравствуйте! Прошу без негатива ! Моему ребенку 15 месяцев, здоровый ребенок, развивается хорошо, играет понимает ,что говорят в мере понимания на его возраст, но !!! НЕ ХОДИТ! КАЖДЫЙ день учим, не ходит сам! Он боится ,когда руку отпускаю, падает и ползет! Ползать начал поздно, в 10 мес.сидеть так же. . Интересуют ответы мам,дети которых пошли после такого возраста 1 год и 3 мес! Спасибо ..
Ласунка• 10 октября 2024
массажи если есть возможность если нет сами делайте каждый день , очень хорошо грудничковое плавание, но и конечно консультация невролога
Я шалунья• 10 октября 2024
Что педиатр, невролог говорит? Возможно гипотонус, тогда остеопат, курс массажей
Агент Пинкертона• 10 октября 2024
Наш тато пішов в півтора роки , син може трошки раніше але також близько до цього періоду
ЗдесяЯ• 10 октября 2024
Моя в 1,2 пішла. Здорова, розумна дівчинка. Це все індивідуально, поки що немає приводу для хвилювань.
Моя теж боялася сама ходити, але коли за руку трималася, то ходила вже. Я їй дала м´ячик, вона за нього трималася, ми так пішли, я потім м´ячик відпустила, і донька - тримаючись за м´ячик - пішла сама. І після того нарешті як переклацнуло у неї, що вона може й сама ходити, вже далі без проблем. Спробуйте, раптом і у вас таке спрацює.
Кукусикиииииии
• 10 октября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Не было консультации .
Курочка• 10 октября 2024
Дети пошли в 11 и 12 мес, до этого активно ползали, у всех индивидуально. Автор, покажите ребенка нормальному ортопеду и неврологу
Я_не_аноним_100%• 10 октября 2024
Моя старшая пошла в 10 мес, младшая в почти 1.3. Если ваш педиатр не видит проблемы, то это вариант нормы. Вот реально 1-2 недели и он пойдет сам, вот вот
Я шалунья• 10 октября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Не было консультации .
Проконсультируйтесь, но вижу вы за границей, там может с этим сложней, наши частники, кстати, онлайн консультируют
3@йk@• 10 октября 2024
Не падал? Старший пошёл в 9 месяцев, потом споткнулся, упал и боялся ходить где-то до 1,1, ходил только за руку...
Та легко!• 10 октября 2024
Мои пошли в 9 месяцев и фиг усадишь.
Если здоров, то лентяй, пусть сидит, а то потом рванет
Ласунка• 10 октября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Не было консультации .
А в год не проходили ортопеда , невролога ?
Міні-бікіні• 10 октября 2024
Мій син пішов пізно, у рік і 4 місяці. Місяців з 7 повзав як торпеда. Але заспокоювали мене не на форумі, а невролог та ортопед ....
Файна_зупка• 10 октября 2024
Норма взагалі до 15 місяців. Покажіть дитину ортопеду і неврологу. ’вчити ходити’ то дурня
ЗдесяЯ• 10 октября 2024
Ответ дляТа легко!
Мои пошли в 9 месяцев и фиг усадишь.
О, це Ви гарно підмітили. Як тільки дитина починає ходити та бігати, - а ти за нею ловити, щоб кудись не влізла, - то починаєш жаліти за тими часами, коли вона спокійно собі тільки лежала.
Балаболка• 10 октября 2024
Я тревогу забила в год и четыре месяца
Сделали узи тазобедренного- все ок
А причина была - плохое зрение
Одели очки - пошел
Сделали узи тазобедренного- все ок
А причина была - плохое зрение
Одели очки - пошел
Туся муся• 10 октября 2024
В дитини затримка фізичного розвитку.
Потрібен лікар ортопед, невролог.
Ви не обʼєктивні, бо не маєте ні досвіду, ні знань потрібних, щоб насправді визначити «нормальність» ситуації
Потрібен лікар ортопед, невролог.
ПлакалаВАвто• 10 октября 2024
Моїй рік виповнилося в листопаді, а сама ходити почала в березні. А так тільки за ручку, тримаючись за опору або пару кроків, і повзала. Сіла не пам´ятаю коли к 8м.
Я почала сидіти в 10-11 пішла в 1.3-1.4 місяці.
Туся муся• 10 октября 2024
Ответ дляЛасунка
Масажі повинні бути за рекомендацією лікаря
Mrs.Sexuality• 10 октября 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Не было консультации .
Почему ни разу не показали?