75В• 10 октября 2024

Хто живе в Нумеччіні чи приїха звідти. А це правда?

Що німці втомились від війни. Новин про Україну практично нема. Альтернативні партіїї за мир з путлером підтримуються населенням. Так мені розповіла людина яка там від початку війни. І каже що до українців ставлення змінилося за останній рік не в кращу сторону.
Ласкове телятко• 10 октября 2024
Ответ длякультУра
Точно. Полчища сирийцев и афганцев там сидят на велфере, не работая нигде, плодясь и устраивая срач, а устали от одних украинцев.
Интересно, в Сирии на форумах также так отзываются, как на наших об украинцах?))

культУра• 10 октября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Хрен его знает. Найдете - приносите.
Белоснежко• 10 октября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Вам не кажется странным, что у многих РФ граничит с 18- ю странами, получается и не режут и голом не морят ?
14, якщо саме гранічіт., але саме Україну росія вважає своєю територією. Та щодо ’не режут голодом не морят’: Грузія - 2008, Азербайджан - карабаський конфлікт (про роль росії самі знайдете), Білорусь - союзник -диктатор, в 2020 році росія післала туди своїх для придушення протестів, кндр - союзник диктатор, китай - союзник, бо економічно вигідний і більший, Фінляндія - 1939, Польща - 1939, Естонія, Литва, Латвія - окупація країн з 1940 (інформацію про депортації, блокаду самі знайдете) але ці країни розумніші - не гралися з москалями в адін народ і вже в 90-х почали свою інтеграцію в НАТО. Ну само собою, бо росія ’мірний народ і рускіє не хатят вайни’.
Белоснежко• 10 октября 2024
Ответ дляФизрукая
Правда. І вимагання йти на ті роботи, куди не хочуть йти самі німці. Джоб дрюкає щотижня
І багато наших пішли на такі роботи?
Забризкана водою• 10 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Беженец может быть и на ауди и на мерседесе, если он при этом сам себя содержит, а не живёт на подачки налогоплательщиков. При этом платит страховки и налог на дороги и транспортные средства
Это никому не интересно, они видят богатого уараинца и для них этт как красная тряпка
Белоснежко• 10 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Уже никто не поддерживает, глаза у многих раскрылись
Моя бабця на таке б сказала ’дурень думкою багатіє’. Данія, Нідерланди, Франція, Естонія, Латвія, Литва, Великобританія і т.д. - надсилають зброю запускають інвестиційні проекти, приєднуються до коаліцій, запускаємо спільні виробництва. Ця вся інформація у вільному доступі на сайтах міністерств цих країн. З усіма документами
Сегодня не целуюсь• 10 октября 2024
Це брехня
автор 75В • 10 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
Держави так, але мова про населення. Наприклад від держави звучить такий меседж ’Україна наближається до зняття заборони на експорт зброї. Це рішення пов´язане з необхідністю розвивати галузь виробництва військових безпілотників.’ Але думка населення напевно інша...
Пушка заряджена• 10 октября 2024
Правда. Якось на собі вже і від колег відчуваю. І мало не кожен питає, чи не їду в Україну на канікулах.

Белоснежко• 10 октября 2024
Ответ для75В
Чийого населення?
Дама с собачкой• 10 октября 2024
Ответ для75В
Удалено администрацией...
Логіка агонь - хоча старпост її теж відображає :))
автор 75В • 10 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
Чийого населення?
України. Чи ви готові продавати безпілотники, коли на безпілотникі донатимо.
Зашла на 5минут• 10 октября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ну конечно все нормальные за мир причем со всеми, нормальные люди не хотят воевать, а предпочитают договариваться пусть даже о худом, но мире!
Що для вас той ’худой’ бляха мір???
Дама с собачкой• 10 октября 2024
Ответ дляЕдинорог помог
А вы с нашими сталкивались за границей ? Тут не в методичках дело.
Наші за кордоном стратегію та тактику урядів не міняють . Більшості країн - сусідів краще допомогти щоб війна була виключно на території України і не затронула їх країни і як би біженці не чудили допомагають з інших причин
Добра, коли сита!• 10 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
Избавляется от хлама, закупая после этого для себя новейшее оружие
Потребую апгрейду• 10 октября 2024
Ответ дляБорисфенка
О, ви також в Гамбурзі? Є різні райони. Мене бісить, коли ця зграя невідомо нащо йде і б´є вітрини у магазинах, тупа деструктивна агресія.
Подскажите в каком это районе? Где лучше не селится, мы хотим на два дня с дочкой приехать погулять по Гамбургу…
Белоснежко• 10 октября 2024
Ответ для75В
А знаєте чого донатимо? Бо у виробників нема за що ні розробляти, ні виробляти ці дрони. Є прибуток - є потужності для виробництва. На фронті потрібні різні дрони в різних кількостях в залежності від ділянки фронту і завдань. Комусь вдається залучати інвестиції, хтось виграє гранти - але без прибутку компанії не можуть довго існувати. Тому так, я як донатила так і буду продовжувати.
Байрактарна• 10 октября 2024
Ответ для75В
Так ми продаємо безпілотник і на прибуток зможемо побудувати безпілотник для себе.А так і не продамо і для себе не зробимо, бо з повітря він не робиться, на придбання деталей на нього треба гроші.Це як ваша мама каже я зв´язала всім домашнім носки і можу в´язати носки і продавати, а ви їй ні, не продавай, я он лише з одними носками сиджу. І сидите далі і ви без носків,бо нема за який х на них пряжу купити, і мама не в´яже і не продає бо ви заборонили.І хто виграв з тої ситуації?
Губка Боб• 10 октября 2024
Ответ дляДюагональ
Земля вас не интересует.
Альтернатива и прочие неофашисты популярны на востоке.
А вообще, все устали от войны за 3 почти года.
Дале сами украинцы.
кстати да, интересно что неофашистские партии стали популярны в той части страны, которая раньше была под совком.
Совершенно логично

Губка Боб• 10 октября 2024
а автора в теме так никто больше и не видел?)
автор 75В • 10 октября 2024
Ответ дляБелоснежко
То я також. Я не про це. Як продавати те, чого у нас не вистачає?
автор 75В • 10 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
Действительно
Белоснежко• 10 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Уже ізбавилися. З кінця минулого року вже як майже повністю ізбавилися. У нас певний час була проблема зі зброєю бо її не встигали виробляти.
Губка Боб• 10 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
классика узких, там все открываете вы глаза всем и открываете. Не задолбались еще? Мир задолбали точно
Губка Боб• 10 октября 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
блин, все цитаты из старых методичек подоставали. Так неровен час и до боевых комаров дойдете, осторожно
Белоснежко• 10 октября 2024
Ответ для75В
Так я вам відповіла, не вистачає, бо нема прибутку від продажів. Ви розумієте, що зараз бпла продають нашим військовим по собі вартості? А за кордон їх можна буде продавати за ринковою ціною. Є прибуток, є можливість їх виробляти в більшій кількості.