Непереможна• 13 октября 2024
шкідливо, якщо випадково проковтнути кісточку з лимона?
Непереможна
• 13 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Я не шучу.
Это Вы заноняетесь.
в помідорі гострі кістки?
Укр_жіночка• 13 октября 2024
Ответ дляНепереможна
в помідорі гострі кістки?
Я откуда знаю? Я тот помидор в глаза никогда не видела. Разрежьте помидор и посмотрите.
Йосип_молодий• 13 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Если мужик толстый и любит арбузы, то там бахча.
Я б від лимонів не відмовилась, люблю в чай чи просто лимонад. Чи лімончелло зробити, такій і господарстві мені б не завадив.
Укр_жіночка• 13 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Я обожаю лимоны, лимонные косточки и шкурку.
Йосип_молодий• 13 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
У вас там вже цілий садочок певно))
Укр_жіночка• 13 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
У вас там вже цілий садочок певно))
Нет, приходится покупать.)) Негде лимонную рассаду ставить, а лето уже прошло и солнышка на окошке для них мало.))
Йосип_молодий• 13 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Єх, а я так сподівалась, думала вже чоловіка нагодувати, щоб лимони завжди були))
Фізик-ядерщик заочно• 13 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Да-да, у меня из носа и ушей обычно урожай лимонов сыпется - удобно.
Якщо чай з лимоном хочеться попити, то носом його шморгаєте?