наКоблучках• 13 октября 2024

Можно ли пасту теймурова мазать подмышки?

Фенте Фря• 13 октября 2024
там свинец и формальдегид. Не думаю, что ее стоит куда-нибудь наносить

Lilian-nochka• 13 октября 2024
Она довольно токсична и не помогает особо,пишу как человек с гипергидрозом.мой выбор упал на ботокс-быстро,не особо больно и реально помогает.еще как вариант этиаксил,но может раздражать кожу
Lilian-nochka• 13 октября 2024
Туда же теймуров спрей и формидрон,тоже абсолютно бесполезны,вонючи и токсичны
Чу Ча• 13 октября 2024
колись знімала квімнату в києві, хоч я не воняла, але бабка хазяка (стара сцука!) заставляла мазатися, бо казала що я їй воняю потом.
Чу Ча• 13 октября 2024
Ответ дляФенте Фря
блін, реально

кислоти борної - 7 г;
натрію тетраборату - 7 г;
саліцилової кислоти - 1,4 г;
цинку оксиду - 25 г;
гексаметилентетрамина - 3,5 г;
розчину формальдегіду - 3,5 г;
свинцю ацетату - 0,3 г;
олії м´яти перцевої - 0,3 м
Чу Ча• 13 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
а на скільки хватає ботокса туди? який токсин колять туди вам?
його ж треба водночас із іншими зонами (ну якщо наприклад лоб тоже), бо ботокс якщо частіш ніж на 5 місяців - то звикаємість
Lilian-nochka• 13 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
Я колола в мае паховые складки и подмышки,еще идеально сухо все
Чу Ча• 13 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
а, ви лише 1 раз?
Lilian-nochka• 13 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
а, ви лише 1 раз?
Да,диспорт,появиться влажность снова сделаю.ходила 2 раза,подмышки за раз,пах по внутренней поверхности бедра докалывали еще

Капуста Маша• 14 октября 2024
Не стоит мазать продуктами, содержащими формальдегид. Формидрон и подобное.
Даже вред солей алюминия, входящих в большинство антиперспирантов, давно доказан. И его влияние на возникновение рака молочной железы.
Капуста Маша• 14 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
Жах.
То ви ж Рексоною чи іншим антиперспіоантом могли замість цього. Як би вона перевірила?
Чу Ча• 14 октября 2024
Ответ дляКапуста Маша
Жах.
вона вхожа в кімнату була і баночку контролювала
Капуста Маша• 14 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
це якийсь нонсенс взагалі...
щоб якась чужа людина контролювала фізіологічні питання.
Чу Ча• 14 октября 2024
Ответ дляКапуста Маша
це якийсь нонсенс взагалі...
82 роки бабі було. але 18 років тому то був єдиний дешевий варіант, бо мені на печерську треба було жити
Капуста Маша• 14 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
зрозуміла..
цікаво, а сама вона добре пахла у свої 82? Просто цікаво)
Чу Ча• 14 октября 2024
Ответ дляКапуста Маша
зрозуміла..
хрін зна) я не внюхувалася, але не воняла - так.
Нічого вдягти• 14 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
Цікаво, а вона заставляла мазати підмишки чи ноги? Бо для ніг ця паста якраз підходить.
Чу Ча• 14 октября 2024
Ответ дляНічого вдягти
пыдмишки..
Нічого вдягти• 14 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
пыдмишки..
Зрозуміло. Я тому спитала, що була схожа ситуація в житті. Жила в гуртожитку, в кімнаті 4 дівчат, і між собою домовились, щоб ноги не воняли, на ніч мазати стопи цією пастою. В мене наче не воняли, але щоб нікому не було обідно, доводилося мазати собі також, бо всі дивилися. Але дякувати Богу підмишки не додумались мазати...