парИла я парИла• 14 октября 2024
Щоб ви робили з таким покупцем?
Купила в мене річ ще 6 жовтня , потім не забирала з пошти 4 дні , оплатила накладний онлайн , потім посилку забрала 10-го і от пише сьогодні хочу повернути , не підійшов розмір . І людина не розуміє чому не можна повернути , ви б як вирішили це питання ?
Света С Приветом• 14 октября 2024
2 недели не прошло, если товар подлежит обмену, то почему нет?
парИла я парИла
• 14 октября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Товар новий?
Це сток без бірки але річ нова
Губка Боб• 14 октября 2024
Отправляет обратно наложкой. Вы проверяете состояние и забираете.
Новопоштинская• 14 октября 2024
Так в теч 2 недель имеет право вернуть.
Но смотря какая вещь : обувь, белье?
парИла я парИла
• 14 октября 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Бо це оголошення а не продаж з магазину . Ціна низька , річ сток без бірки, я могла вже продати комусь поки лежало на пошті , річ світла , легко забруднити , не хочу приймати повернення
рукиЖимолости• 14 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Це сток без бірки але річ нова
Без бирок уже не новые, возврат только по желанию прода
Синди Кроуфорд• 14 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Це сток без бірки але річ нова
Якщо при продажі ви вказали, що річ нова, то зобовʼязані забрати товар. Покатушки за рахунок покупця звичайно
Тётушка Лошадь• 14 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Клясти будуть, кращезаберіть
парИла я парИла
• 14 октября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Чому це я зобовʼязана ? Перед ким ? З якої радості я повинна з оголошення де ціна в два рази дешевша ніж в магазині бігати туд и сюди й повертати ? Посилку забрали 10 жовтня наложкою , треба було одразу вирішувати а не тримати ще вдома 5 днів річ
Ширли-Мырли• 14 октября 2024
Кому треба гарантії і повернення, той йде в магазин і купує речі за повну вартість, в яку закладені ці повернення.
Света С Приветом• 14 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Покупатель тоже не обязан сразу бежать за посылкой. Я тоже не давно с ковидом неделю дома валялась, стало легче сходила на почту за посылками.
Я бы вернула деньги, после проверки вещи, что с ней все хорошо
парИла я парИла
• 14 октября 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Забрала 10 -го, а написала спустя 5 дней , может она носила уже куда то за это время , выгуляла и возвращает
Угги в горошек• 14 октября 2024
Не приймати річ. Для того була наложка щоб все побачити. Тепер досвідос
Директриссимо• 14 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Так сегодня (то есть вчера) только 13 было
Может, нет там на почте условий для примерки
парИла я парИла
• 14 октября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Теж так вважаю , спочатку на пошті довго лежала річ , потім аби як її забрали і ще 5 днів мовчали що дивно
Ширли-Мырли• 14 октября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Треба йти в магазин і приміряти.
На пошті була післяплата. Не підходить- відмова
Директриссимо• 14 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Да где вы аж пять дней насчитали?
Губка Боб• 14 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
А наложка обратно вас чем не устраивает?
парИла я парИла
• 14 октября 2024
Ответ дляДиректриссимо
10, 11, 12, 13, написала 14-го вночі що не підійшло , повертайте , це маразм і наглість
Цигарний шланг• 14 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Так если такая вещь нарасхват ее быстро купят у вас
парИла я парИла
• 14 октября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Да где вы аж пять дней насчитали?
10, 11, 12, 13, 14 , рахуйте , а на пошті він з 6 жовтня , навіть якщо 4 дні що це міняє якщо Наложка ?
Директриссимо• 14 октября 2024
Еще только 20 минут 14 числа, а вы уже посчитали за целый день
Да дело ваше забирать или нет
Ширли-Мырли• 14 октября 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Ахахаха
Уявляю, як би ви самі відреагували))
Прийшла б до вас пані, забрала б на три дні річ. А на четвертий би прийшла і сказала- забирайте
))
І ви така рада, забираєте свої речі назад і з посмішкою віддаєте гроші
Уявляю, як би ви самі відреагували))
))
Срочнокпсихологу• 14 октября 2024
Ответ длярукиЖимолости
Та сейчас не все лепят бирки. Купила худи на проме, белоснежное, без единой катышки, запах заводской ткани. Пошили и отправили без бирки
Губка Боб• 14 октября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Ахахаха
Уявляю, як би ви самі відреагували))
))
Уявляю, як би ви самі відреагували))
))
Имеет право. Если вы не готовы к возвратам - вам нечего делать в продажах.
Ширли-Мырли• 14 октября 2024
Ответ дляГубка Боб
Ви переплутали магазин і особистий продаж післяплатою
Срочнокпсихологу• 14 октября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Вы двоечница? 14 число ещё только пол часа как началось