Ms. Сама прямота• 16 октября 2024
заміокулькас
підкажіть будь ласка, якщо у заміокулькаса стирчить коріння з дренажних отворів (дирка в горщику на дні) то це йому вже мало місця і треба пересадити?
бо пустив маленьку стрілку вже більше ніж півроку напевно і ніяк вона не виросте.
а ще питання як пересаджувати? найпростіше це горщик розрізати, але там дуже твердий пластик. як дістати все щоб не пошкодити коріння?
Водійка хімарса• 16 октября 2024
найкраще - знайдіть відео на Ютубі.
А горщик напевно прийдеться розрізати.
Весела пiсенька• 16 октября 2024
Корінню нічого не буде, можна підрізати, я навіть луковку навпіл різала коли розсаджувала, все росте
Весела пiсенька• 16 октября 2024
Він якраз і починає пускати листочки, коли йому стає тісно у горщику
Ms. Сама прямота
• 16 октября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
дякую) до цього регулярно стрілки випускав, а це одна манюня стирчить вже півроку напевно і все ніяк.
а це побачила шо довгий корінь стирчить з горщика і думала може йому тісно.