Киця-бриця• 17 октября 2024
Ваши несправедливые истории увольнения
Хотелось бы услышать ваши истории о несправедливом увольнении. По какой абсурдной причине вас уволили ?
Незнакомлюся• 17 октября 2024
Придумали, що на мене поскаржилась клієнтка, і мені треба написати звільнення за власним бажанням «по-тихому».
Хоча я була згодна перейти в інший відділ. Але ні, хотіли, щоб є саме звільнилась. Мовляв «це бажання клієнтки».
Але я це зрозуміла вже потім. Було образливо повернулися з відпустки і відразу ж написати заяву на звільнення
Ні за холодну воду• 17 октября 2024
По причине, того ,что я не согласилась ’ докладывать о работе коллег из соседних отделов’
Чумачечая Весна• 17 октября 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Капец
Леди Г• 17 октября 2024
Причина дивна. Колись працювала редактором. Начальник-дивак, було скорочення, то він сказав, що я буду звільнена, а хлопець Р. залишиться (хоч в того хлопця навіть освіти не було, і ми з дівчатами часто за нього щось робили, бо він робив помилки)… бо начальник з ним ходив на перекур і було про що поговорити… В мене був диплом відмінний, освіта. Образилася, звісно. Але хоч правду сказав (а не став вигадувати, що погано працюю). Багато років вже не працюю в цій сфері. Навики втратила, мабуть. Але ось така «причина» запам’яталася.
Вся така шо куди там• 17 октября 2024
Було скорочення відділу, мене вирішили перевести в інший, залишили мою начальницю. Причому вона про це знала і мовчала, на мої запитання, чому не сказали, як дізнались, щось бубоніла, хоч і доросла баба, старша за мене майже вдвічі. Ну я написала заяву, бо не хотіла працювати в іншому відділі. Вже змінила багато робіт, виросла, а та начальниця ще й досі там сидить.
Киця-бриця
• 17 октября 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Да ладно? Ну и жесть
Скромняшка• 17 октября 2024
Мене звільнили, коли почався ковід, директор вирішив зекономити на мені,бо свою роботу виконала, а перевірки раз в три роки.пле придумали дурнуватий привід тільки тому, що я брала відпустку, а на тому підприємстві ніхто не ходив у відпустку по 5 і більше років,бо директор цього не любив
Коржик• 17 октября 2024
У меня банальная. Пока я была в декрете подружка дочки хозяйки магазина там внедрилась и меня решили уволить. Просили самой написать заявление по собственному)) а они ж не могли пока ребенку не исполнилось 3 года уволить. Сама я отказалась. Поэтому после исполнения 3-х лет меня сократили со всеми выплатами положеными.
В итоге через несколько лет весь магазин просрали и закрыли.
Летчица• 17 октября 2024
Ответ дляСкромняшка
Який саме привід вони придумали?
’Вибачте, шановна, звільняємо вас, бо ви пішли у відустку?’
Скромняшка• 17 октября 2024
Ответ дляЛетчица
Який саме привід вони придумали?
Ні, сказали, що директору важко зберегли в ковід всі робочі місця, тому в першу чергу збереже робочі професії (я інженером працювала, з окладом трохи більше чим в робочих).
Летчица• 17 октября 2024
Ответ дляСкромняшка
Ясно...
Скромняшка• 17 октября 2024
Ответ дляЛетчица
Ясно...
Але за два чи три місяці до цього всіх співробітників зобов´язали написати свої функціональні обов´язки. Я тоді зрозуміла, і трохи деяке по смішному написала, і тоді ці ’обов´язки’ директор озвучив, як такі, що я не виконую до кінця. Мені смішно було слухати той бред. І коли кожного дня когось звільняли, переді мною головного бухгалтера звільнили, який пропрацював там років 10,то було зрозуміло, що шизофренія рулить, всі були підозрювані і якихось схемах проти директора .
Киця-бриця
• 18 октября 2024
Ответ дляКоржик
Звиздец.
Ну, зато справедливость восторжествовала