Бодіпозітівна• 17 октября 2024

Мій найбільший страх у житті справдився

Я така ж бідна як і мої батьки. Не знаю, як ще 30 років коротати у бідності...
Бесбардак• 17 октября 2024
Ну они же как то скоротали, и вы сможете

Щира українка• 17 октября 2024
Це було передбачувано. Якщо народився не в сім´ї міліонерів і розуму, наглості не відсипали достатньо, то так і живуть люди. Діти у Вас також є?
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляБесбардак
Не хотілося би. Хочу раніше. Не бачу радості жити так(
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляЩира українка
Ні, я не збираюся народжувати дітей
постою_послушаю• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Работа не помогает?
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Работа не помогает?
Я отримую копійки. Роботу ненавиджу
Ашолюдискажуть• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Можете принести користь - підірвати себе поруч з корупціонерами

постою_послушаю• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Я отримую копійки. Роботу ненавиджу
Можно поменять, вы же не на панщине
Бесбардак• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Ну так работу ищите, любовника, мужа . Делов то
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Можно поменять, вы же не на панщине
Важко знайти там, де гарно платять. Це хіба, що змінювати сферу
Кусюче сонечко• 17 октября 2024
Страхи всегда исполняются. Ничего нового. Для Вас это открытие?
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляБесбардак
З чоловіком мабуть ще гірше буде, бо з грошима мені не світять. Лише бідні такі як і я
Кусюче сонечко• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Всё правильно, Вы говорите. Муж и дети это дополнительная нагрузка и ответственность. Это серьёзное «расширение». Если Вы не тянете того что есть, то «расширяться» опасно для Вас. Будет ещё больше проблем и ещё больше несчастья.
Бесбардак• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
И насколько вы бедная?
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляБесбардак
И насколько вы бедная?
Отримую мінімалку, тобто квартиру я не зможу купити. Спадку теж не отримаю
А_я_ЛОЖУ!• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Скільки вам років? Яка зовнішність?
Бесбардак• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Ну наследство будет
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляБесбардак
Ну наследство будет
Ні, не буде
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Скільки вам років? Яка зовнішність?
Скоро буде 30. Зовнішність сірої мишки

Тень льва• 17 октября 2024
Ой, автор таких как вы много, не всем повезло родиться в богатой семье.
И меньше загоняйтесь, а то уже комплексами вся обросли. Вы лучше подумайте как улучшить своё финансовое положение. К чему у вас душа лежит? Необязательно быть супер-умной, можно и руками зарабатывать, если из нужного места растут.
Тень льва• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Скоро буде 30. Зовнішність сірої мишки
Ерунда. В наше время деньги решают. Хорошая одежда, косметика сделают свое дело, уже благодаря этому преобразитесь. Ну, без фото советовать что-то трудно
БершкомангоЗар• 17 октября 2024
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
фото
Це правда
дама_из_декрета• 17 октября 2024
А у меня был самый большой страх облысеть , и это со мной случилось . Так интересно, то куда больше всего негативной энергии пускаем , то и происходит
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляТень льва
Мене більше відстність грошей турбує ніж особисте життя. Без нього можна прожити, а без грошей не дуже весело
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Буду боятися тепер стати мільйонеркою
Все до блиску• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
до 30 вже кілька разів можна було б змінити
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Так, моя вина. А тепер вже пізно
А_я_ЛОЖУ!• 17 октября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Скоро буде 30. Зовнішність сірої мишки
То додайте яскравості собі, і перетворитесь з сірої мишки на симпатичну жінку. І заміж вийти і народити ще маєте час. Чому така зневіра ? Ким ви працюєте?
автор Бодіпозітівна • 17 октября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не хочу заміж і народжувати. Навіщо плодити бідність? Продавцем працюю